nianie

(14 wyniki)
  • No właśnie...Muszę wam powiedzieć , że ja ostatniej swojej niani płaciłam 900 zł za pracę 8.30-16. Oczywiście wolne, święta, urlop ta sama stawka. Nie odliczałam godzin za wczesne wyjście do domu np. w piatki 14.30. Do tego żadna dodatkowa praca (czytanie gazety jak dziecko spało)i niania się rozbestwiła...W tej chwili nie płacę juz stałej stawki (mam inną nianię)i jak ma wolne o jej odliczam "dniówkę" Umówiłam się jedynie na jeden płatny urlop 2 tygodnie. a jak Wy płacicie???
  • Dzziewczyny mam pytanko znacie jakieś biura pośredniczące w poszukiwaniu niani w Katowicach? A może któraś ma nianie do oddania, byłabym baaardzo wdzięczna:) Nie bardzo wiem jak się zabrać do poszukiwań:(
  • Dziewczyny powoli rozglądam się za nianią. Nie mam zupełnie pojęcia jakie stawki krążą. Wśród znajomych bardzo duża rozbieżność od 3,5zł/h- do 10zł/h. Napiszcie ile wy płacicie. Zasugeruję się średnią.
  • Dziewczyny pewnie zatrudniacie nianie. Proszę apiszcie ile płacicie za godzinę, bo stawki są tak różne, że szok od 4 zł-10 zł, dodam, że chodzi o Katowice. Z tego co zauważyłam to nianie chcą 6,5-7 zł/h, czy też tyle płacicie?
  • Ile płaci się opiekunce na Śląsku (konkretnie Gliwice) za godzinę? Pozdrawiam. Aga
  • Kochane koleżanki-Mamy, poszukuję dobrej niani dla prawie 2-letniego chłopca. Mieszkam w Chorzowie-Batorym. Jeśli znacie kogoś z tej okolicy, kto lubi dzieci i może pracować w sposób nienormowany: czasem poranki, czasem popołudnia, czasami tylko kilka godzin wieczorem, kiedy dziecko już śpi, (nie każdy dzień powszedni zajęty)proszę o kontakt. Będę wdzięczna za informacje. Serdecznie pozdrawiam.
  • Witam, szukam niani dla mojego rocznego synka - najchętniej zatrudnię studentkę studiów zaocznych. Zależałoby mi na tym, żeby osoba ta mieszkała w miarę blisko - chodzi o to, żeby nie było problemów z dojazdami. Chodzi o pełny etat. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt na priva.
  • Witam!Za parę miesięcy planuję iść do pracy i chciałabym zostawiać dziecko w żłobku. Czu są tu mamy z Tychów, które właśnie zostawiają w tamtejszym żłobku swoje maluszki?Proszę o opinie o żłobku. Jakie warunki, jakie nianie, ile opiekunek przypada na grupę, jakie jedzenie, czy często chorują, w jakich godzinach można zostawić dziecko?Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
  • mam 18 lat i szukam pracy na okres wakacji jako opiekunka dla dziecka lub pomoc domowa. mieszkam w Zabrzu-Rokitnicy
  • Witajcie, mieszkam w Dąbrowie Górniczej. Syn ma 17 miesięcy, powoli zaczynam rozglądać się za pracą (poprzednia została w Łodzi ;-) i chciałabym zapytać, jaki jest mniej więcej koszt zatrudnienia opiekunki? Jakie stawki? A macie może jakąś panią godną polecenia. Zależałoby nam na kimś z doświadczeniem.
  • Jesteśmy rodzicami 2,5 latka. Poszukujemy odpowiedzialnej i uczciwej opiekunki dla naszego synka. Będziemy wdzięczni za wskazanie osoby cierpliwej, i z "powołaniem" do opieki nad dziećmi. Mile widziane referencje. Czekamy na odpowiedź.Rodzice
  • Stawka 8zł za godzine(gdybym smama zarabiała 8zł/h netto uznałabym się za bogatą osobe ;-)) jest dla mnie przerażająca 5zł zresztą też Ile płacicie opiekunkom?
  • Hej. Za tydzień wracam do pracy i zostawiam, z ciężkim sercem - a jakże! - moje słodkie 8-miesięczne maleństwo opiekunce. W sumie na jakieś 25 godzin tygodniowo, ale trochę nienormowany czas, tyle, że między 8.00 a 16.00. Opiekunką ma być moja znajoma z pracy, któa przeszła na wczesniejsza emeryturę. Chcę, zeby tylko zajmowała się Kubą, wyszła z nim na spacer, nakarmiła przygotowanym jedzonkiem, przeiwnęła. Ile powinnam jej zapłacić? Czy mam podpisywać z nią jakąś umowę? Jakieś dobre rady? P...
  • Dzień dobry. Wracam do pracy i muszę NIESTETY zatrudnić opiekunkę. Bardzo proszę o informację ile zarabiają opiekunki na Śląsku. Nie chcę nikogo wykorzystywać, ale nie chciałabym również przepłacać. Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się