-
Chciałam zapisać dziecko do lekarza z tej przychodni ale jest zamknięta na
głucho i telefon tez milczy. Czy to urlop? Może coś ktoś wie na ten temat, a
może ktoś mi poda jakiś inny telefon do lekarza. Chodzi mi o polecaną na tym
forum Panią dr.Zawadzką. Ja znalazłam namiary na kilku lekarzy z tej
przychodni na www.alergie.pl jakby kogoś to interesowało, ale pewnie
wszystkie tą stronę odwiedzacie.
Pozdrawiam
M.
-
Do tej pory szczepiliśmy syna normalnych torem, ale bez niczego dodatkowego. Teraz ma lekko ponad rok i przed nami MMR.
Powiem szczerze, że mam wielką chęć go nie szczepić tą szczepionką. Wydumałam sobie, że zaszczepię go tylko na odrę, ale mała niespodzianka... w Polsce nie ma dopuszczonej żadnej szczepionki tylko na odrę.
Syn uczulony na prawie wszystko (BMK, owoce pestkowe, ziemniaki, marchewkę, kukurydzę i pewnie wiele innych których jeszcze nie testowaliśmy). Je na razie tylko 10 produ...
-
Drogie mamy małych alergiczków!
Proszę o pomoc - mam w końcu skierowanie do alergologa ze swojej przychodni - pomóżcie mi znaleźć jakiegoś dobrego lekarza, który zrobi testy mojemu rocznemu synkowi. Proszę o numery telefonów. Nie stać mnie na leczenie prywatne, a nie wiem już co dawać jeść synkowi...jego dieta jest już bardzo uboga... Jestem warszawianką od niedawna i nie orientuję się, gdzie są przychodnie i poradnie alergologiczne. Może to pewna ignorancja z mojej strony, że sama nie szuka...
-
Nie wiem co mam teraz zrobić - dziecko w trakcie odczulania (brzoza) a tu przychodzi zawiadomienie z przychodni o szczepieniu błonica, tężec, krztusiec, polio. Kolejny zastrzyk od alergologa będzie w sobotę za tydzień, a wezwanie na środę. Czy to można w ogóle łączyć? Do lekarza idę dopiero w poniedziałek, ale chciałabym się już trochę orientować w temacie. Nie chciałabym żadnych komplikacji.
-
Kochani naprawde juz zwariowalam. Moja mała ma uczulenie na mleko
krowie i kazeine. Ma 16 miesicy, rozwija sie prawidlowo, wszystko
jest ok.Bylam z nia w Karpaczu w centrum allergologii i pulmonologii
i lekarka zaleciła na wypisie ze szpitla diete bezmleczna zamiast
nutramigen przez 6 miesiecy do nastepnej kontroli. Do tej pory nie
bylo problemu z wipisem recept na mleko, ale dzisiaj sie
dowiedzialam u siebie w osrodku, ze recepty nie dostane a corka moze
jesc normalnie.Pani dok...
-
moj synek 10 miesieczny ma skaze bialkowa, ma przepipsany przez alergologa
bebilon. Lekarz rodzinny nie che wypisywac recepty ze znizka, bo twierdzi ze
nie moze, alergolog twierdzi ze lekarz rodzinny ma taki obowiazek na podstawie
zaswiadczenia ktore dostal od alergologa -jak to byc powinno?
-
Witam,
Szukam pilnie namiarów na alergologów w Łodzi. Dla dwulatka. Prywatnie, bo w
przychodniach specjalistycznych w związku ze strajkiem nie przyjmują, zresztą
zakładam, że terminy będą chore, a my potrzebujemy już. Polecono mi Dr
Gwardysa, Dr Stańczyk, Dr Wlazłowskiego - może znacie namiary na jeszcze
jakiś? Będę wdzięczna również za Wasze komentarze - ceny, Wasze zadowolenie
z "obsługi" (synek histerycznie reaguje na lekarza, szukam więc kogoś, kto
będzie - hmm - miły pozosta...
-
moze mi kogos polecicie...z gory dziekuje
-
Dziewczyny mam 17 miesieczna core. Mala byla juz 2 razy w szpitalu
na zapalenia pluc i praktycznie co 1-1,5 miesiaca ma zapalenie
oskrzelii. Dopiero po ostatniej wizycie w szpitalu lekarz
zasugerowal nam wizyte u alergologa. Jestesmy po pierwszej wizycie u
pulmunologa a 27.05 mamy wizyte u alergologa (pierwsza). Mala jest
na pulmicorcie i zyrteku. Ale i tak jak wychodzimy na dwor to katar
wodnisty jej z noska leci. Sa dni ze nie kasze w ogole a sa takie
jak od paru dni ze spac n...
-
Bardzo proszę o pomoc,
poszukuję dobrego laboratorium w okolicach jak w temacie. Chciałabym zrobić
badania kału w kierunku pasożytów.Robilam już testem Elisa który rzecz jasna
nic nie wykazał, o jego skuteczności (a raczej braku) sporo czytałam.
Czy macie jakieś sprawdzone laboratoria?
Bedę bardzo wdzięczna za podpowiedzi
-
Cały tydzień oddawałam te same próbki kału w 4 różne miejsca (tzn.z jednej
kupy brałam 4 szpachelki i wrzucałam do 4 pojemniczków i zanosiłam do 4
różnych laboratoriów. Medicus - porażka- tam laborantki twierdzą, że kał na
lamblie oddaje się tylko raz. Podobnie w Laboratorium w Wojewódzkiej
Przychodni Specjalistycznej na Piłsudskiego!!! A w ogóle na Piłsudskiego i w
Micromedice na staromłyńskiej ZAPOMNIELI mi raz zbadać probkę !!! Po prostu
oddałam, a oni nie zbadali.Lamblie wyszł...
-
Mam ogromna prosbe do mam,ktore lecza czy leczyly sie u dr
Albrechta,potrzebuje namiar na niego,chodzi o wizyte prywatna,ze skierowaniem
wyznaczyli nam termin dopiero(Dzialdowska)na 2 czerwca:((ja nie moge
czekac.Prosze pomozcie mi!!moj e-mail:erkal@gazeta.pl
Pozdrawiam
-
gdzie mogę pójść z 2-letnia córeczka do ortopedy w ramach NFZ?
na mysli mam Warszawe
-
witajcie, czy ktos z was robił w dziecku badanie krwi w związku z alergią
(tzw. panel pediatryczny) w katowicach? wiem ze można to zrobić w
laboratorium na placu wolności, czy ktos z was tam robił i jakie sa panie
pielęgniarki (mała się bardzo boi takich badań i nieźle wyje przy nich), a
może znacie jakies inne miejsca ? dzięki za każdą pomoc, pozdrawiam, monika
-
Bardzo prosze o namiary na dobrego i sprawdzonego alergologa z Lublin lub
Puław. U mojego syna stwierdzono atopowe zapalenie skóry i mam sie zgłosic do
alergologa .
-
Czy ktoś coś wie na jej temat? Zapisałam do niej dziecko po raz pierwszy, bo
innego wyboru nie było, czy warto?
-
Moja 4 mies córcia, właśnie zrobiła zieloną kupcię, śluzowatą z krwią żywą.
To trzecia kupka dzisiaj. Zwykle co drugi dzień robi. Karmię piersią.
Czekolada? Mleko? Zdarzały mi się wcześniej podobne grzeszki, bez sensacji.
Powinnam się martwić? Ma katarek od przeszło 2 tygodni. Starsza moja córa też
zaglucona, siedzi w domku. Alergiczne? A może coś przywlekłyśmy z przychodni?
Co myślicie? Z góry dziękuję za podpowiedzi
-
oddam wizytę u dr Zawadzkiej na 4 maja godz 19.30. przy Wąwozowej
-
Dziewczyny...pomocy!!!
Mój Pawełek ma 21 mies. Alergik straszny...już sama nie wiem co go nie
uczula...Mały jest dodatkowo obciążony(ma Zespół Westa, cytomegalię).
Potrzeduję dostać się w miarę szybko, ale nie ukrywam że niechciałabym
płacić, ale jak się nie da to trudno.
Pozdrawiam Agnieszka
-
To formu dotyczy alergii, ale moze ktoras z Mam poradzi mi co robic.
Ania ma juz 13 m-cy i odkad skonczyla 4 m-ce byla pod opieka logopedy z
powodu zbyt krotkiego wedzidelka. Wszystko mialo byc OK, a dzisiaj nagle pani
doktor stwierdzila, ze wedzidelko jest baaaardzo krotkie i trzeba szybko
podcinac.
Jestem zalamana, bo Ania jest juz dosc duza i w ogole nie chce dac sobie
zajrzec do buzi, a co dopiero cos tam podcinac.
Czy wiecie cos o zabiegach u takich duzych dzieci?
Gdzie w W...