-
Biorą kase a zęby są nie zrobione i dalej człowiek umiera z bólu
-
W ostatnim czasie miałam niemiłą okazję przekonać się jak traktowani są pacjenci w jedynym dyżurującym punkcie, który zastąpił wszystkie inne i przyjmuje pacjentów z całego Zabrza - bez względu na przynależność do danej przychodni.
[b]I wizyta z małym dzieckiem piątek [/b] - długie oczekiwanie na przyjęcie przez lekarza pomimo, że lekarka siedzi w ostatnim pokoju, drzwi otwarte i opowiada o swoich prywatnych sprawach - nie przejmując się pacjentami. Po zbadaniu dziecka stwierdza - że ni...
-
Kilka dni temu byłam ze swoim maluchem w tejże przychodni. Przed badaniem dziecko miało zostać zważone i zmierzone. Odbyło się to w taki sposób, że pielęgniarka (kobieta w średnim wieku) w nerwowym pośpiechu - choć byliśmy ostatnimi pacjentami - zaczęła dziecko przewracać na brzuch, nerwowo rozciągać malucha, a przenosząc na wagę nie zwracała uwagi, że główka leci w dół...Wszystko w szalonym tempie. Dziecko zaczęło płakać, było przerażone. Wyglądało to jakby pani pracowała u rzeźnika, a nie...
-
Witam. Muszę odbyć badania lekarskie w przychodni na ulicy Majnusza. Pochodzę z innego miasta i nie wiem na jakim przystanku tramwajowym (jechała bym tramwajem nr 5) wysiąść aby było to najbliżej przychodni. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)
-
-
należymy do przychodni HIPOKRATES przy ul. Reymonta, ale coraz bardziej przeraża mnie ich polityka...
dzisiaj np. przyszłam z dziećmi o godz. 9:30 i rejestratorka odmówiła mi przyjęcia chorego dziecka bo nie było już zapisów, a akurat tego dnia nie ma popołudniu lekarza. Przed nami długi weekend. Dziecko od wczoraj wieczór kaszle, ma czerwone gardło, powiększone migdały; na jego nieszczęście nie gorączkuje. Rejestratorka zaproponowała rejestrację na poniedziałek... Dodam, że syn jest astmaty...
-
Obok przychodni Pawłów- Kończyce trwaja prace modernizacyjne na rogu ulic Paderewskiego i Sikorskiego. Jest to kawałek drogi łączącej obie ulice i prawdopodobnie powstanie spory kawałek zieleńca. Zieleniec niby dobrze ok, ale co z tego kiedy obok przychodni nie ma gdzie zaparkowac a jest to przychodnia dośc rozległa, obejmująca dzielnice Kończyc, Pawłowa, os. Janek i kawałek 3-go Maja. Chodniki są wąskie, z wysokimi krawężnikami, od strony Pawłowa jest kawałek błotnistego placyku praktycznie ...
-
Witam chciałem się przepisać do innej przychodni rodzinnej z dzieckiem niecałe
2 latka ma i nie wiem do jakiej co polecacie tylko nie HIPOKRATES bo tam
należę i nie mam dobrego zdania o tamtejszych pediatrach. Liczę na pomoc z
waszej strony !!!!
-
Witam,
Nie wiem czy ktoś miał przyjemność dzwonić do Przychodni Specjalistycznej Nr 5
przy KWK bądź się rejestrować telefonicznie, gdzie dodzwonienie się graniczy z
cudem.
Ato dlaczego?
Pracownicy ośrodka odkładają słuchawkę bądź jej w cale nie podnoszą.
Czyżby są tak zapracowani ? A może po prostu brak chęci? lub protest ?
Co tym sądzicie ?
-
Jestem zapisana do przychodni Sanus w Zabrzu - róg Wolności i
Trocera - ja mało korzystam z tej przychodni gdyz nie choruje - czy
jest tam jakiś dobry pediatra do którego można zapisać malucha???
Polecicie kogoś? jak nie tam to gdzieś indziej...
-
Spotkała mnie dziś rzecz niesamowita ! Od soboty zmagałam się z anginą.
Wywloklam się więc rano (poniedziałek) z domu w stanie podgorączkowym do
przychodni "SALUBRIS" ( a wyszłam, bo w przychodni nikt nie raczył odebrać
telefonu, co jest zdaje się rzeczą nagminną w zabrzańskich placówkach), a tam
dowiaduję się, że lekarz pierwszego kontaktu dziś nie przyjmuje, dopiero jutro
od godz. 14 będzie internista! Czy ta sytuacja jest nienormalna, czy może ja
jestem nienormalna, skoro jestem obur...
-
czy ktoś może mi powiedzieć co dzieje się z przychodnią na Pawliczka ? czy
nadal będziemy się tam rehabilitować bo nie prxyjmują pacjentów.Kto za to
odpowiada,kto jest właścicielem bo nikt mi nie chce powiedzieć.
-
Przestrzegam wszystkich przed Panią Stomatolog w Przychodni na
Helence.Poszłam dzis z bolem zęba.Lekarka stwierdziła ze musi ząb
otworzyć.Poprosiłam o znieczulenie.Dostałam zastrzyk [zapłaciłam 20 zł nie
dostałam żadnego rachunku} .Kiedy zastrzyk zaczął "działać" Pani doktor
pooglądała ząb po czym stwierdziła że jest pod ropą i trzeba wykupić
antybiotyk.Wypisała mi receptę i wyszłam z gabinetu.Myślałam że mnie szlag
trafi ,pół dnia chodzę ze zdrętwiałą szczęką aby dostać receptę.
-
..Mam pytanie czy któraś z pań na forum,chodzi do gnekologa do
przychodni "Centrum"(ta koło stacji kolejowej), na ulicy Pułaskiego?prosze o
wasze opinię:) będe wdzięczna,pozdrawiam cieplutko:)
-
Cierpisz na bóle masaż Ci zrobi baba niedojada za 3 miesiące , lerowniczka pół debil babsztyl w skierdżcym swetrze i ten brud fujjjjj kudzie ucikajcie z tej katowni.
-
Najgorsza przychodnia w Zabrzu, nie wiem czy tam leczą, ale mnie
nawet przyjać nie chcieli. Po mojej rozmowie z pracownikiem NFZ-tu w
Warszawie okazało się, że personel nie zna podstawowych przepisów
prawnych. I jak czytam na ich str, że są "dla pacjenta" to chyba
samoocena lekarzy, bo ja chcąc sie zarejestrowac z gorączką 39,
zapaleniem ucha i ogólnie anginą usłyszałam trzask odzucanej
słuchawki Pani - chyba rejestratorki, która wcześniej oznajmiła mi,
że nie zostanę dzisiaj pr...
-
Witam, która poradnię dla dzieci polecacie w Zabrzu? Zostanę
niedługo mamą i chciała się rozeznać:) Ja póki co należę do
Hipokratesa, ale tam poradnia dziecięca podobno się pogorszyła, a co
najbardziej mnie drażni- nie ma podziału(jak kiedyś)na poradnię dla
dzieci chorych i zdrowych- żadna przyjemnosc przyjsc z niemowlakiem
na szczepienia czy wizytę kontrolną i za kilka dni lub tydzien
wrócić z chorym dzieckiem, zarażonym w poradni... prosze o Wasze
opinie:)pozdrawiam
-
szukam dobrego dermatologa,kogo polecacie. bo bylam u jednego ale
nie bede komentowac diagnozy.
-
Szukam info na temat pediatry z przychodni Nasza rodzina- tej na Wolności. Kto
tam przyjmuje i czy jest sensowny?
-
W dniu wczorajszym podczas szlifowania szlifierką kątową wpadł mi do
oka niewielki opiłek metalu. W jednej przychodni lekarza okulisty
już nie było ,była godz. 13:30, w przychodni na Pawliczka pani
doktor stwierdziła, że za 7 minut kończy pracę i mnie nie przyjmie,
była wtedy godzina 13:53. Pomimo moich próśb zostałem wysłany na
ostry dyżur do szpitala w Gliwicach, który tak naprawdę zaczyna się
dopiero od g. 15:00. Tak więc jechałem samochodem z bolącym i
zamnkniętym okiem do G...