przychodnie

(39 wyników)
  • Polecam poradnię urologiczną szpitala na Pomorzanach. Tam często brakuje jeszcze istotniejszego akcesorium ;)
  • Przychodnia Portowa w Szczecinie będzie zlikwidowana, przejmą ją pracownicy - tak zdecydowali radni głosami PO i PSL. To dobra wiadomość dla nielicznych, zła dla 20 tysięcy pacjentów bo wiemy jak często spółki pracownicze nie sprawdzają się. Przychodnia istnieje ponad pół wieku, korzystało z niej kilka pokoleń portowców, marynarzy i rybaków. To oni mieli znaczący udział swoją pracą w powstanie i rozwój tej przychodni a nie aktualnie zatrudnione tam osoby. Może warto właśnie ich zapytać w jaki...
  • uśmiechnij się - jesteś w ciecinie
  • Na ogół jestem zdrowy, więc jestem dla rodzinnego pacjentem idealnym. Ta przychodnia jest niepubliczna z kontraktem z NFZ, za pacjenta, który nie bywa kasa leci, a nikt głowy nie zawraca. Aż przyszedł czas, że lekarz był mi potrzebny i zaraz zaczęły się schody. Te babsztyle w rejestracji (pielęgniarki, podobno, wstyd!) to coś w rodzaju "Misia" Barei, jakiś koszmarek, wiecznie coś żrą, odkładają słuchawkę, żeby telefon im nie przeszkadzał w swobodnej pogawędce, patrzą na pacjenta jak na kosmit...
  • " Gdzie będzie Urząd Marszałkowski? Co najmniej 100 mln złotych trzeba będzie wydać na konsolidację Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego. Pierwsza zakłada modernizację i rozbudowę przychodni przy ul. Janosika za 100 milionów złotych. Ma tam być około 7 tys. metrów kwadratowych powierzchni biurowej. Druga lokalizacja to budynek przychodni przy ul. Piłsudskiego, modernizacja kosztowałaby około 150 mln złotych. - Oczekuje debaty i wspólnego głosu całego Sejmiku - m...
  • czy ludziom, którzy pracują razem z lekarzami wydaję się, że są kimś lepszym? paniusie z rejestracji są tak nieprzyjemne i wywyższajace się, że obłęd może lekarze nie wiedzą kogo zatrudniają? zresztą niektórym tamtejszym lekarzom też by się przydało oprzytomnienie, to nie my jesteśmy dla Was tylko Wy dla nas, a jak sie nie podoba to do białego miasteczka, albo na zachód niech przyjadą do nas ze wschodu, może chociaż na początku będą milsi, zanim obrosną w piórka
  • Właśnie się przeprowadziłam z prawobrzeża Szczecina i stanęłam przed koniecznością wyboru lekarza rodzinnego i przychodni rejonowej na lewobrzeżu. Lokalizacja obojętna choć najbardziej pasowała by wyjazdowa część miasta w kierunku Kołbaskowa. Mam 4-letnie dziecko i zależałoby mi na kimś kto rzetelnie podchodzi do pacjenta. Czy myslicie że możecie kogoś polecić?
  • Drogie mamy. Jestem od niedawna mamą ślicznego synka. Adaś niedługo będzie miał szczepienia i pierwsze wizyty lekarskie. Szukam dobrej publicznej przychoni zdrowia w Szczecinie. Pomóżcie.
  • Ciekawe kto tak naprawdę kupił ten obiekt, jakoś zawsze była za niska kwota, a tu nagle... boom ...2 razy wyższa, niezastanawia was?
  • Czy na forum sa pacjenci przychodni Medycyna Rodzinna przy ul. Odziezowej? Chcialabym sie dowiedziec jakie jest Wasze zdanie na temat opieki, lekarzy, czy sa problemy ze skierowaniami do specjalistow. Zastanawiam sie nad przepisaniem do tej przychodni. Ktorego z lekarzy mozecie polecic? Jesli nie jestescie/nie byliscie zadowoleni z jakosci ich uslug to rowniez prosze o opinie. Z gory dziekuje i pozdrawiam. Agnieszka
  • Jasne juz w to wierze. 1100 brutto :-) Heh chyba komus w redakcji sie liczby pomylily albo zwiazki zawodowe lekarzy niezle klamia.
  • Mieczysław Jurek za swoją wypowiedż (dupoprzykrywki)powinien te osoby przeprosić.Panie przewodniczący więcej szacunku dla ludzi.Związek powinien łączyć a nie dzielić ludzi.
  • Jeszcze raz przeczytam te głupoty o cytologi, to jak walnę w mordę kłamców informujących o tym badaniu, to się kopytami nakryją. Zamiast wysyłać jak debile kartki wysyłane do ludzi wystarczyłoby wysyłać każdą badającą się na cytologię. Tyle, że u nas nie można po prostu pójśc do pielęgniarki i mieć te badania - Ci co chcą są zniechęcani 3-letnim, debilnym terminem. Te, które nie chcą - nigdy nie badają się, bo nawet nie chodzą do ginekologa do którego jest tasiemcowa kolejka. A kretynom przez...
  • Hok i Gunerka mogą sobie obejrzeć jak wyglądają realia... przy tak małej zmianie. Część jej to efekt działań ich kolegów z PO, którym podoba się budynek na Janosika. Nie ma jak przychodnia dla gruźlików w przychodni medycyny pracy w samym centrum miasta :-D
  • jha jestem na forumm majac wiecej i co nioc. zadnej cenzyury!
  • Witam.wkrotce przeprowadzam sie do szczecina i potrzebuje informacji o lekarzach pediatrach z okolicy Pogodna .jezeli mozeci udzielic mi informacji olekarzach pediatrach w tej okolicy luvb ktorzy przyjmuja na wizyty prywatne bylambym wdzieczna zgory dzieki .kinga moj email dingi1@NOSPAM.gazeta.pl
  • mnie to nie dziwi-to zapewne kolejny etap bohaterskiej i pionierskiej reformy sluzby zdrowia w polsce a szczecin prowadzi zapewne jakis program pilotazowy- w poradniach zamiast lekarzy beda wrozki jasnowidze i magowie-nie beda co prawda leczyc (no moze z wyjatkiem magow) ale chociaz przepowiedza dlugosc zycia i pacjenci beda wiedziec czy wogole oplaca im sie dbac o zdrowie-w kolejnych etapach pogotowie ratunkowe przejma szamani apteki alchemicy a szpitale spece od voodoo...:)
  • Od lat nie kupuję już "wybiórczej". Dla mnie to nimiłe określenie wiąże się z wycofaniem się GW z terenu i oparciu się tylko na Szczecinie. Ale przeglądam Was na stronie. Jakież więc moje zdziwienie gdy widzę coś z prowincji. Jakieś specjalne zlecenie by dopiec Czajce, czy autentyczny powrót na prowincję ? Mimo odwrócenia się plecami do terenu pozdrawiam. Prowincjusz
  • Za to szpital pulmonologiczny ma być zamknięty, bo urzędnicy Naczelnego Narcyza Woj. Zachodniopomorskiego wylewają się ze swoich biurowców, nie mieszczą się.
  • 98 Lat ? Trochę długo...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się