terminy

(61 wyników)
  • do kiedy można składać deklaracje jeśli chce sie poprawiać maturę w 2007? Czy minął dzisiaj czy tylko mi się wydaje? Z góry dzięki
  • Kiedy macie termin rozmowy. Piszcie!
  • witajcie, wie ktoś może do kiedy można składać wnioski o poprawę nowej matury z zeszłego roku, ewentualnie kiedy taki termin upłynął.. Dzięki z góry za informacje
  • To paranoja. Posłowie w Polsce tworzą prawo. Fakt drugiego terminu powinni wpisać w ustawę, a nie pisywać petycje.
  • o jeee!
  • Pytanie jak w temacie. Moja ustna matura z języka polskiego przypada na 18 maja, a wtedy mam operacje wątroby na którą czekam już ok. roku i odwołać jej nie mogę bo to może poważnie odbić się na moim zdrowiu. Skierowałem do dyrektora pismo z prośbą o przeniesienie na 14 maj bo wtedy też są egz. ustne w mojej szkole. Co jeżeli odrzuci ten wniosek? Czy mogę się gdzieś dalej odwołać???
  • Do kiedy u Was jest ostatni termin zmiany przedmiotu?Co z tego ze na stronie znalazłam ze od 28.01 do 3.O3.2005 skoro szkoła nie chce tego załatwić bo termin był do 27 stycznia.Co zrobic
  • Do kiedy to mogą zrobić?
  • przedłuzmy terminy rekrutacji,aby ci co nie zdali matury,po amnestii Giertycha mogli sie dostac na studia. <ironia> Jednak obawiam sie ze moga wpasc na taki pomysł i co wtedy??? matury dostaną we wrzesniu, nowa rekrutacja, takze dla tych co zdali mature!!! zmarnowane wakacje!!! dalej stres!!!!! 5 miesięcy stresu dla tegorocznych maturzystów (maj - matury, czerwiec - oczekiwania na wyniki, lipiec - wyniki, składanie podan, sierpien , wrzesien - oczekiwanie na wyniki rekruta...
  • no jak nie będzie to kompletna kaszana, nie dość, że wchodzą nowe zasady to jeszcze w razie wpadki (niekoniecznie maturzysty) będzie problem. A poza tym to bardzo stresogenne, że nie ma poprawek - człowiek inaczej by podchodził - ale cóż:) No i jeszcze wybór kierunku studiów - kolejny problem - co zrobić, żeby za 5 lat (lub 3) nie zasilić szeregu bezrobotnych? Macie jakiś pomysł, może coś polecicie ...... Ja byłem ostatnio na stronce www.edukacjawpolsce.pl i przeglądałem wiel...
  • Magdalena Magdziarz tak podala uff tylko niecały miesiąc czekania
  • Na stronie CKE www.cke.edu.pl/index.php?option=content&task=view&id=294&Itemid=2 są podane terminy matur, ale to chyba pisemne, a ustne będą w kwietniu? Oświećcie mnie.
  • Niestety, nie jest tak jak ktoś wcześniej pisał, że będzie on gdzieś tydzień po danej maturze. Zapytałem o termin CKE oto odpowiedź: "Obecnie eksperci przedmiotowi z całego kraju opracowują szczegółowe modele odpowiedzi, a następnie będą je weryfikować, uwzględniając wszelkie poprawne odpowiedzi, które pojawiały się w Waszych pracach. Z uwagi na to, by modele te zostały rzetelnie opracowane i sprawdzone, zostaną opublikowane na naszej stronie w późniejszym terminie." Poprosiłem o pr...
  • Witam wszystkich! Przykro jest patrzec na trudna sytuacje niektorych maturzystow. Szczegolnie tych, ktorzy nie uzyskaja 30% na zaliczenie. Probujecie cos wskorac ale nie skutecznie. Poniewaz problem ten bezposrednio mnie nie dotyczy staram sie udzielic wam obiektywnej i sensownej rady co powinniscie zrobic. Na pewno nie uda sie powtorzyc matury! Jedyna szansa jest zrobienie dodatkowej poprawki w sensownym terminie. Niestety tutaj trzeba pojsc na duzy kompromis z CKE zeby wogole chcieli...
  • czy ktos z was wie jakie sa terminy rozmow kwalifikacyjnych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu bo na stronie internetowej sa tylko warunki przyjecia
  • Nie orientujecie sie moze w jakim terminie rozpatrywane jest odwolanie?
  • Oto innowacja (?) mojej polonistki. Wyznaczyła dwie mordercze daty: 1 grudnia - na oddanie roboczej wersji bibliografii 15 grudnia - na dostarczenie roboczej wersji konspektu. Zżymamy się strasznie. Wiemy o sprawie od 2 tygodni, ale co z tego - natłok zajęć, każdy nauczyciel zaborczo egzekwuje informacje - większość nie ruszyła ani bibliografii, ani konspektu. Spróbowałam spojrzeć na sprawę obiektywnie. Pomysł...- w zasadzie świetny. Zmusza do pracy nad prezentacją 4 miesiące...
  • Ja języka obcego znam doskonale już od dwóch tygodni: 25 kwietnia, nawet godzine pamiętam 11,45. A WY? Zdaję francuski, więc podejrzewam, że wszyscy zdający ten język mają w tym go samym dniu. Kiedy mamy poznać dokładny dzień zdawania polskiego?
  • Czy wpisu na studia mozna dokonac jeszcze jutro (czyli do 24.07 wlacznie)? Do niedawna bylam tego pewna, ale teraz zaczely ogarniac mnie watpliwosci. Nie moge sie dodzwonic do dziekanatu, a nie jestem pewna czy dotre do Krakowa przed jego zamknieciem. Z góry dzikuje za pomoc.
  • Do kiedy zdający ponownie (podwyższający wynik czy zdający dodatkowy przedmiot) muszą złożyć deklarację?? Czy w tym roku 30 września jest OSTATECZNYM terminem?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się