terminy

(5 wyników)
  • Witam Czy kto ma jakiś pomysł co można zrobić w przypadku niedotrzymania przez recenzenta terminu dostarczenia recenzji. Chodzi o recenzję pracę habilitacyjną. Praca jest w recencji od przeszło 6 miesięcy (zapis z rozporządzenia to 3 miesiące), kolejne przypomnienia skutkują obiecanym dostarczeniem pracy (ostatni obiecany termin to koniec czerwca, nadal recenzja nie wpłynęła). Czy ktoś miał/zna podobną sytuację przy doktoracie lub habilitacji?
  • "sposób widzenia/wyobrażania sobie pewnego fragmentu rzeczywistości (powiedzmy polityki czy edukacji) przez określoną zbiorowość (powiedzmy czytelników GW lub słuchaczy Radia Maryja)" to: - świadomość polityczna/edukacyjna - światopogląd polityczny/edukacyjny - wyobraźnia polityczna/edukacyjna - percepcja polityczna/edukacyjna coś innego? jaki termin wydaje wam się najbardziej precyzyjny?
  • Sesja poprawkowa skończyła się dobre 2 tygodnie temu. Bezpłatne przedłużenie sesji - w tym tygodniu. Mimo to ciągle moje drzwi szturmują studenci. Pal sześć ci, co jeszcze nie dostali wpisów, mimo że okazji jest multum. Ale najgorsze, że jest pełno tych, co jeszcze nie mają zdanych egzaminów! Oprócz ciekawych zmian w postawach studentów (kiedyś takie rozwlekanie sesji należało do incydentalnych przypadków) ja się dziwię naszym władzom. Dlaczego się to toleruje? Przecież czasu było...
  • Pamiętacie taki film z KObielą? Facet miał dostać mieszkanie, ale miał nadmetraż, więc pilnie musiał się ożenić. Absurd? Ależ skąd. Władze miasta Wrocławia wpadły na jeszcze lepszy pomysł...Okzauję się, że doktronant jest najlepszą partią w mieście :-) wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,7402918,Miasto_pomoglo_mlodym_naukowcom_zdobyc_mieszkania.html Na marginesie: - 40 osób - to akurat dwa roczniki historii i to w mieście, gdzie jest 7 państwowych uczelni wyższych - nikt n...
  • Pamiętam, że gdy aplikowałem o różne stypendia za granicą, potrzebowałem tzw. transcript of records. Ku mojemu zdziwieniu, dziekanat kazał mi sam to zrobić, a "oni tylko potwierdzą"... Co więcej potrzebowałem tego kilka kopii i przystawienie kilku stempli było już dla nich dużym problemem. Pare lat minelo i nic sie nie zmieniło: lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,7885075,UL_do_absolwentki___Sama_sobie_zrob_wypis_z__.html Czy dla waszych uczelni wystawienie transcript of records też jest tak...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się