Forum Nauka i edukacja Gimnazjum
ZMIEŃ
    terminy

  terminy

  (9 wyników)
  • Kiedy upływa termin składania dokumentów do gimnazjum? Wyników testu jeszcze nie ma, chociaż miały być po miesiącu. Czy zaświadczenie o wynikach testu składa się razem ze świadectwem ukończenia szkoły podstawowej czy wcześniej? Dlaczego nikt nic nie wie?
  • Ciekawe MEN sie wypowie na temat odpisywania w polskiej szkole? Ciekawe co na to UE? Pewnie sie niezle zdziwi? Co MEN sadzi o wydawnictwach np. "Greg" , ktore drukuja mini sciagi. Ciekawe tylko po co.
  • Zdaje sobie sprawe, ze wybierajac ten pseudnim "Kujon" miales na mysli zasugerowanie zdolnego osobnika, ktory ze wzgleu na swoje wysokie walory intelektualne, czesto jest nie rozumiany przez rowiesnikow i znaczony tym termniem. Ogolnie wiec pozytywna postac ale nie rozumiana. Nawet przyjmujac taka interpretacje musze z szcunkiem podwarzyc pozytywne znaczenie jakie ten termin mialby sugerowac. W swietle najnowszych interpretacji wieloletnich badan w zakresie edukacji "Kujon" jest ...
  • Witam,od pewnego czasu interesuje się problemem znęcania się uczniów w szkołach. Czy ktoś kompetentny mógłby mi wytłumaczyć jak się mają do siebie pojęcia: mobbing, bullying, znęcanie się. Jakie są konotacje, czy można je traktować zamiennie. I co najważniejsze jakie jest stanowisko literatury polskiej na ten temat.
  • Nareszcie wiem, od kogo zależy termin ferii ;-) Może ujawniliby się starości od innych zarządzeń?
  • Dla mnie MEN istnieje tylko w celu koordynacji terminu ferii zimowych. Niestety nawet tu dał ciała. Teraz będzie zdziwienie, dlaczego ludzie wyjeżdżają za granice.
  • No moze sie zacznie wiecej pozytywnych rzeczy dziac w Ministerstwie Edukacji. Miejmy nadzieje, ze jest to poczatek lepszej wspolpracy centrali z regionami.
  • Dostałam się do szkoły 3 wyboru i nie chce do niej isc ponieważ nie bardzo mi odpowiada (załuję,że składałam tam podanie). Chcę przenieść się do innej szkoły której nie uwzgledniałam składając podanie. Czy jest to możliwe? Jak i kiedy można to zrobić? Czy mozna się przenieść jeszcze w wakacje? Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi.
  • Kiedy MEN wypowie sie na temat wydawnictw drukujacych "mini sciagawki". Jestesmy jedynym krajem gdzie sciaga sie na egzaminach panstwowych!!!!

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się