rozbiciedzielnicowe 02.04.17, 12:01 Położny już jest: weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,21566666,radoslaw-niedzwiedz-w-dokumentacji-szpitalnej-wystepuje-jako.html#TRwknd Ale kiedy będzie przedszkolanek? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
keekees Re: Położny 04.04.17, 17:20 horpyna4 napisała: > A facet pełniący obowiązki niani, to niań? Bejbysiter. Odpowiedz Link
efedra Re: Położny 04.04.17, 21:24 keekees napisał: > Bejbysiter. Jeżeli już, to bejbisyter. Odpowiedz Link
randybvain Re: Położny 06.04.17, 16:48 Znajoma przedszkolanka twierdzi, że ten zawód nazywa się Pani. Mówi, że pracuje właśnie jako Pani, a nie żadna przedszkolanka Odpowiedz Link
mika_p Re: Położny 08.04.17, 22:25 Przedszkolanek raczej się nie pojawi oficjalnie Jeśli nic się nie zmieniło, to okreslenie "przedszkolanka" jest obraźliwe, a własciwą formą jest "nauczyciel wychowania przedszkolnego" - info z forum Odpowiedz Link
keekees Re: Położny 28.04.17, 19:14 mika_p napisała: > Przedszkolanek raczej się nie pojawi oficjalnie Jeśli nic się nie zmieniło, > to okreslenie "przedszkolanka" jest obraźliwe, a własciwą formą jest "nauczycie > l wychowania przedszkolnego" - info z forum > "Nauczyciel wychowania przedszkolnego" jest za długie. Odpowiedz Link
arana Freblanka i freblanek 29.04.17, 17:42 mika_p napisała: > Przedszkolanek raczej się nie pojawi oficjalnie Jeśli nic się nie zmieniło, to okreslenie przedszkolanka" jest obraźliwe, a własciwą formą jest "nauczyciel wychowania przedszkolnego" - info z forum To może wrócić do nazwy freblówka i do przesłania, które niesie. Wówczas nazwy zawodów brzmiałyby: freblanka i freblanek. Odpowiedz Link
aniloraq Re: Położny 28.04.17, 16:45 Przedszkolanka nie musi być, bo oficjalnie to nauczyciel przedszkola chociaż - różnie bywa rozkminytiny.pl/przedszkolanka-czy-nauczyciel-przedszkola/ Odpowiedz Link