15.07.12, 09:41
jak nie oddałaś/sprzedałaś uchwytu na kubek do soli-tego szarego co jest do mylo to chętnie odkupię smile daj znać
Obserwuj wątek
    • pinik Re: pinik 15.07.12, 10:58
      Hej,

      Sprzedalam go razem z sola.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka