Dodaj do ulubionych

jane unique

01.12.12, 11:23
pamiętacie go? to takie volo z podnóżkiem, miała może któraś z was?
szukam informacji od jakiego wieku można w nim wozić dziecko i nie mogę znaleźć, bo wózka nie ma już w sprzedaży sad

podejrzewam że będzie od 6 miesiąca

nie mam innego wózka na szybkie wyjścia i muszę sobie jakoś poradzić do 22 grudnia, chyba nie zrobię małemu krzywdy jak go codziennie powożę z pół godzinki na siedząco? (za tydzień będzie miał pół roku i ładnie już siedzi)
Obserwuj wątek
    • kropkowo_11 Re: jane unique 01.12.12, 14:08
      spokojnie, jak już siedzi możesz krótko go przewozić, ja córkę woziłam w spacerówce od 6 m-ca (kubełek).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka