pamiętacie go? to takie volo z podnóżkiem, miała może któraś z was?
szukam informacji od jakiego wieku można w nim wozić dziecko i nie mogę znaleźć, bo wózka nie ma już w sprzedaży
podejrzewam że będzie od 6 miesiąca
nie mam innego wózka na szybkie wyjścia i muszę sobie jakoś poradzić do 22 grudnia, chyba nie zrobię małemu krzywdy jak go codziennie powożę z pół godzinki na siedząco? (za tydzień będzie miał pół roku i ładnie już siedzi)