Dodaj do ulubionych

nowe wozki

16.09.13, 18:43
Dzisiaj firma abc design wprowadzila na rynek nowe wozki ( seria +) ktora ma byc znacznie lepsza od normalnej serii i chca wejsc na rynek troche bardziej "luksusowy". Nie mam pojecia jakie beda ale pisze bo podoba mi sie rozwiazanie siedziska raz jako kubelek raz jako normalne w zaleznosci od potrzeby.
Oprocz siedziska ulepszyli:
Materialy
Raczke z hamulcem recznym, lamana od ok.90 do 109 cm
Amortyzacja ustawiana 3 stopnie
Kolo przednie
Skladanie (ale nie wiem jak i czy nie w 2 kawalkach)
Gondola 79 cm, mozna splaszczac
kosz (przynajmniej w cobra i mamba)
oparcie 47 cm
waga ok.11.5 do 13.5 w zaleznosci od modelu
strona jedna z najlepszych jesli chodzi o wozki, podane wymiary, foto na okolo itp:
www.abc-design.de/produkte/plus-serie.html
No ale juz koncze bo brzmie jak sprzedawca i mojemu summitowi bedzie przykro :p
Obserwuj wątek
      • annaspe Re: nowe wozki 16.09.13, 20:16
        he he no wlasnie dlatego skonczylam, no ogolem to ja fanka abc nie jestem wrecz absolutnie nie, nie wiem jakie beda ale wygladaja ok to siedzenie mi sie podoba bo ja co chwile rozmyslam czy kubelek czy normalne jest lepsze.
        • magda79pn Re: nowe wozki 16.09.13, 20:19
          mnie się nie podobają, z wyglądu chociażby

--
          ==================================================================
          1% dla Ingi ludzie.gazeta.pl/ludzie/0,120535,10446067.html?user=olcia82poz&photoId=952200

• tereferefretka Re: nowe wozki 16.09.13, 21:13
              tiaa,racja
              ekskluzywny to byl concord neo z carbonu za jakieś 12tysięcy zł, albo mac xt ze skóry swego czasu za prawie 5tysi

a abc to zostanie abc wink plus tylko w nazwie chyba rzeczywisciewink
              • annaspe Re: nowe wozki 16.09.13, 21:41
                chcialam wlasnie napisac ze jak dla mnie ekskluzywny jest tylko concord carbon. A tak to wszystko inne takie se... lepsze, gorsze, takie se (neo wlasciwie tez taki se tylko carbon jest ekskluzywny) ... smile No ale jakby juz wystarczajaco dobre wozki byly to by nie bylo wozkomanii smile
                W tym tygodniu ma przyjsc emma viking u nas do sklepu no to moze mi sie spodoba i przestane szukac po takich dziwnych markach jak abc, chociaz mysle ze ten plus to na prawde plus. Ale jak raz jest sie na niskiej polce to trudno wskoczyc wyzej. Tak jak dla mnie np. mutsy sa bardzo bleeee i zostana nie wazne co na swiat przyniosa.
                • afroddytta Re: nowe wozki 16.09.13, 22:41
                  Rozwiązania fajne (szczególnie to składanie gondolki, siedzisko itp.), ale niby dlaczego ekskluzywne, inne firmy też je mają. Wygląd ogólnie ok -cobra i mamba, choć te kółka takie kruche i plastikowe się wydają, a naklejki -te paski na stelażu okropność.
                  • magda79pn Re: nowe wozki 16.09.13, 23:14
                    ciekawe czy poprawili czarne stelaże, które na wszystkich aukcjach są wypłowiałe/brązowe

--
                    1% dla Ingi ludzie.gazeta.pl/ludzie/0,120535,10446067.html?user=olcia82poz&photoId=952200

• martuska1982 Re: nowe wozki 16.09.13, 23:57
                    Miałam starego 6teca z tej firmy i on też miał gondolę składaną na płasko, wiec pomijając, ze takie rozwiązanie nowością na rynku nie jest to równiez w wózkach samej firmy ABC nowością tez nie jest. wink
                    Ze stelażami kolorowymi własnie ciekawe, bo w starych tecach te kolorowe płowiały z czasem, mój pomarańczowy stelaż miał już odbarwienia. Zreszta sama tapicerka tez płowiała (a miałam jasną, siwo-pomarańczową). Ogólnie jak na cenę to jakoscią nie grzeszą.W czasach, w których miałam przez chwile 6teca abc w wersji tec były droższe sporo od xlanderów, a jakość moim zdaniem gorsza, mniej dopracowane w szczegółach były.
                    Oczywiście to moja opinia.Poza ciekawym dizajnem nic w tych wózkach nie urzeka.
                    Po prezentowanej tu zmianie,zapowiedzi, nadal uważam, ze nic szczególnego.Na pewno nie na tyle, by wskoczyć na wyższą półkę i robić za towar exclusive luksus. wink
    • magda19lenka Re: nowe wozki 17.09.13, 19:35
      ale czy żadna z was nie zwróciła uwagi że spacerówka może być i rozkładana całkiem na płasko, bądź kubełkowa?
      Fajne rozwiązanie, nie wiem czy któraś inna firma to wprowadziła ...
      --
      • sylki Re: nowe wozki 17.09.13, 19:41
        wiesz jakoś nie biorą mnie rzeczy które są do wszystkiego. Kubełek by był dobry musi być wyprofilowany odpowiednio, nie wierzę by możliwość rozkładania go na płasko nie wpływało na jego wyprofilowanie.

To tak jak z fotelikami od 9 do 36 kg, no nie będą super świetne, nie i już

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka