Dodaj do ulubionych

Cartoon Trabant

IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 22.11.01, 22:42
Ma ktos z was trabanta?
Ja nie mam, ale chyba se kupie.
Obserwuj wątek
    • Gość: car Re: Cartoon Trabant IP: *.tarnowskie-gory.sdi.tpnet.pl 11.12.01, 13:14
      ja tez nie, ale trabant to calkiem niezle autko!
      • Gość: loggy Re: Cartoon Trabant IP: *.wbp.zabrze.pl 11.12.01, 14:04
        Przynajmniej karoseria nie rdzewieje..
        L.
        • Gość: drcoolj Re: Cartoon Trabant IP: *.asystent.polsl.gliwice.pl 11.12.01, 23:20
          co to ma znaczyc! Widze ze nie szanujecie tego jakze wartosciowego samuchodu! W
          pradawnych czasach czekalo sie na niego 15 lat w DDR-landii ! Pomyslcie sobie o
          czyms fajnym i wyobraźcie, że czekacie na to 15 lat, to dopiero korba!
          W ogole to karoseria rdzewieje, o czym sie przekonalem jak przejechalem po
          wlasnym zderzaku! Tylko shell jest papierzany. Moje poczciwe 'Rennpappe'.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka