Dodaj do ulubionych

Nowa rzeczywistość

21.07.20, 10:44
Jak sobie dajecie radę w nowej, odgrażającej mi się na końcach porwanej uprzęży Dupdów, Nubii, resztach massweczek ze Śląska oraz działek z z Łomianek.. spałam mianowicie, chcąc odzyskać rozbitą głowę na kark i dysk, który nie w tym miejscu się okazał po ...spaniu. Nad - świadomość "wie" mianowicie, co zrobić, żęby człowiek chodził prosto, kasę miał i na instrumenty, a ja czasami do niebiańskiej arii jedynie dośpiewuję... Żeśmy sięniestety z kizią pochorowały, i postanowiłyśmy "zadziałać" ziółkami, roozbić okropniaste zatory,gdzie lejkarze szybko by nas na dudki wystrychnęli diagnozą fałszywą..A tak "działa' i intuicja, i niestety, złudy nawet jeśli "czyjeś psi" -bolą ale już wiadomo, jak je rozgraniczyć...

Zresztą, nawet do Chrystusa mówił diabeł- "aniołowie cię będą na rękach nosili".. a mnie zwierzaki łapami z łóżka wyrzucają, ale bli ,cholera, więc siedzę na dudzie mojej, i wróżę.
Duda ma dobre karty na początek prezydentury, widać, staruszków z kolei jest łatwo jest oszukiwać, oni mająpoczucie stabilności, boją się o renty i emerytury, nieświadomi już, kto podłożył się bardziej.. redaktorzy poważni znó wrócili do porządku dziennego, no i dzielnego, bo prwo widać i słychać, ja zresztą mówię po wywiadach z ludźmi ...to samo.
Puma Nubia okopała się na swoim nowym terytorium, As Den.
Pan za to - czego chcieli i.. może jeszcze to 8 Mieczy, 7 Buł/-, Kapłan.
Chcieli ich, mówiąc krótko , przymknąć--ale wg. kanonów tarotowych - okaże/ okazało się to zbyt trudne, więcej chyba klopotów primadonny robić nie będą, Buławy, czyli klasyczne "robienie kłopotów" odwrócone, Kapłan - nauczkę swoją dał,moralności w sferze publicznej.
Zresztą, tak jakoś przywiązałam się tak jakoś do tematu, bo sympatyczni, a jak ja zbierałam moje kizie i psaowczarka z ulice, chorch i poobijanych przez ludzie, siedzących na przystanku np.pod weterynarią w Wawie, to wszyscy się bali i nikr, jak to zwykle, nie miał miejsca, a od pieska to na 10 metrów.dległoście się trzymali, bo ...duży, straszny i brudny, i ma zarazki pewno. Okropne, za mną powlókł się od razu , do nowego domu, przywyczaił do kotów i mniejszych zwierząt. Komments? Ja nie miałam , ale ludzie mówili później - "Jak ja chiał/abym mieć takiego pięknego psa.. znajdź takiego i dla mnie". Albo kota. I żeby tresowany był,i na uprzęży chodził...
Ale kociąt to nikt nawet z domu nie chciał.
Lola wyrzuciła śmierć, która już następnego dnia się sprawdziła. Ale ja jak sobie przypomnę, to dodo wygrażał, że manipulacją i racją to per SN pomanipulują z Pisssem demokracją.. Może te autokratyczne rządy "miały "tak "wyjrzeć" z tej sceny teatrzyka, jako autorytarnei niesprawiedliwe, na świecie "miało " się to ruszyć, Australia i pomór zarazkowy czy też chemiczny ryb (w oceanach nie ma"przyduchy', to tylko wykorzystanie słówka'biorącego"), podobnie jak nowe prawo nie miało "służyć "dzieciom jak głupi Mateusz z "młodzieżówki" LPR. Może też zauważy się manipulację wirusopodobnymi organizmami, bo co innego szczepionki na grypę, co innego z kolei zarażanie dzieci w braunszweigu... jakto zwykle, karcioszki odpowiedziały jasno, że zamkniecie internetu na kommetsy to ... w gruncie rzeczy dobra 4Mieczowa akcja,chroniące może trochę Kaczyńskich, ale po akcjach Lgbt (nie pozwolił im Leszek kiedyś na paradę ,pamiętam jak dziś ) i ludzi zdenerwowanych massseczkami, straszeniem i prowo na Śląsku, sparaliżowaniem energetyki węglowej, sabotażami w różnych miejscach świata ... pozbawiająca ich wszystkich nadmiaru "ochoronki", zresztą za politykami i tak jeździ się długo i często, w przeróżnych zamiarach.
No i nasze komment , biedaków,skasowano, razem z niegrzecznymi treściami, za co powinniśmy może i "Gaz" błogosławić ;D. Takie karty mianowicie, wyszły mi.. wszystko ma 2końce, a dodzwonić się czasaminawet na internet tragicznie trudno,jak już coś czy też ktoś zaatakuje, wkurzony,jak morawy na biebrańsie podmokłie jeszcze pola.
"Wojna jest w nas" (O. Stone), obława, z kolei trwa od lat 80.I wciągnęła już niepotrzebnie wiele istnień.
ja mam też pozytyw na tą prezydenturę, któryś raz mi od rozsypki donoszą karty 5Mieczy/-, od dziewczyndość często 12/- (wisielec)...Brrr.Teraz znów 6 Mieczy..
Please, może ktoś karty postawić?
I na ten następujący szał - bizzness?
A. Po co pisałam! (Ale ze mnie gaduła!) że Śmierć mi wyszła na jeden fundusz z którym byłam związana. Myślałam, że to się zmaterializuje jedynie tak, że przeskoczyłam z jednego do innego. Ale nie - po latach okazało się, ze jak zwykle - kumpela była nie w tym funduszu dyrkiem, a Śmierć tyczyła się tego bo ich inna spółka kupiła i rozwiązała .
Niby dobry był ale "znaczę"już energetycznie ktorąś firmę tak, niedługo może nie zwariuję, ale taaakie ataki - czy to nie za mną się tak ciągną?Bo polityka coś nie związany sposób, ale słowo w słowo raz za mną 'jedzie', teraz widzę, grzybiarze i Hołownia za nami tu....

Może też ktoś przetnie kartą czy wahadlem wątpliwości?

A może i na Piss czy na POint - zmianę, i peace wróżbę zrobić?

A ja może jakąś zagadkę w te zzzimne, letnie dni obmyślę, bo widzę,że wszyscy zmrożeni i tymi podwyżkami,i wyjazdy są też, i inne przypadki malware (znówmnie jakiś "trojan' zatrzymiwal, zrobiłam komputerowe pranie mózgu, zresztą co jakiś czas trzeba), no i przed tym wirusobójcą i zarabiaczem na polityce i zarazach, ostrzegawczo 'z góry" zawrzasnął A.S. - a teraz podwyżka 20% i MFW "poleciał"... Norma -forma, jak nikt nie pracuje, a jeść trzeba, i ludzie w opcji 3 cie made by PiS 500 + i wilki, i pumy... Polecam "obcinki na dorżynki" - o pęsje rzondowe, w zamian za uperinteligentnedzieci w rodzaju Patki - Kierszonki Piontkowskiego - środowskiego, WuCe Ochronki Środowsikowej, ... i td Partie jak dladzieci catoony, bliźnięta Dusks, reszta Micki Jetsckson i made by trampenix i McDonaldism...Pisss....off!.
A płaci życiem, jak na tej stronie amer. - Vincent Price, nie trump...Sknerus cartoon na końcu życia, ale laleczki tańczą do taktu breakdance.Taaa.. (zresztą i takie rzeczy i szumm ... wody na syntezatorach mam !!! Ale suuper prezenty mi na urodziny Bogowie... fundnęli, zresztą, z 1000 taniej, jak na dzisiejsze czasy! Wow!!!dobrze, że rodzina nic nie wie,bo by się załamali.. )
Dom Obłudy i wariatów już blissko...

Cam
--------------------------------------------------------------------------------
To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..(Sąd Najwyzszy i ostateczny)
Kości zostały rzucone poprawnie.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
  • lola1104 Re: Nowa rzeczywistość 21.07.20, 22:55
   moje zdanie na ten temat znasz, nadziei nie ma znikąd i karty nic juz na te dyktaturę nie dopowiedzą i ratunku nie przyniosa

   natomiast zapytałam jak ty sie w tym odnajdziesz
   jak twoj nastroj, jak ci bedzie dalej z ta otaczającą chujowizna

   królowa buław 9 kiel diabel

   jakos sie otrzepiesz i ruszysz naprzod
   ulzy ci
  • camaretto Re: Nowa rzeczywistość 22.07.20, 11:38
   Taak, karty sugerują że tak właśnie będzie , chociaż Diabeł jak widzisz być musi, tak już jest.
   5 Den twoja się mi w kompozycji z Wieżą okazała, jak spytałam, kiedy będzie koniec tegoo szał - biznesu,bo ta dyktatura dawno w oczy leci, jak również marionetkowe rządy.

   Będzie.I karty się powtarzają, ja co prawda liczyłam na środek lata, ale teraz co A. Stróż zaznaczył, jestem coś pod boską ochroną,co mi kładzie bozia w ucho, już któryś raz "ingerując" chwilę "przed, jak i teraz, podwyżki moich instrumentów widziałam, asortymetu też - koszmarne, czasami nawet z 200 zł za sztukę za la gitarra.
   Zdjęłam, nie powiem je zresztą z półki coś 1000 zło.ciszy taniej,a teraz podwyżki i "nowe" wirusiska, brak zaufania...wszystko rozpowszechniane przez internet, który był jeszcze do niedawna dość wiarygodny.
   Nie tylko ty więc pytasz, co dalej będzie, a mi stabilność wraca, no i jasność, ale byłam nie tylko bliska omdlenia, co zresztą źle się skończyło. i koszmarnie rozbolało.nie pozwalając na noszenie czegokolwiek na głowie, bo zapalenie opon powikłanie murowane, a wstrząs mózgu możliwy ,no i wylew,nie mogłam się nawet poruszać, a wyczołgałam się chrapiąc z łazienki, w stanie prawie agonalnym , ze względu na kotka, bo byliśmy sami w domu, i znikąd tu opieki.
   Kizia za to chora,bo "zawalczyła " i ona, taka jej natura kocia, ale wyszłyśmy "tylko " z zapaleniem narządów wew.

   Erratę bym dodała,to by wyszło boli w pierwszym miejscu. Tudzież wyjaśnienia jakieś, bo nie powiązane to te skojarzenia tak za bardzo nie są.I opcji, że dużo osób znam z podwórek warszawskich, choć nie porozumiewałam się z nimi w tym zakresie, a są mi dość bliskie. Abstrahując od Trzaski, który niby czynsz podwyższył w Wawie, mnie nawet 6 razy.Gdyby się spodziewał wyborów w ogóle, toby nawet dla klikierni tego nie zrobił. Grzybiarzy "zdjęła" więc z półki Rozzie, dość dawno temu mówiąc do mnie że "coś z nimi jest'. za chwilę była "odpowiedź " z tablodiablo, że "związek grzybiarzy" miał jakieś ale", chyba co do Pisu. Zmartwiałyśmy,to było akurat, kiedy znalazłyśmy jakoś tego z depresją,co to wyszedł na grzyby i nie wrócił. Użerałyśmy się wtedy z klikami w ogóle, również p. Zdanowskiej, i powiedzialyśmy - nigdy więcej klikierni, zresztą likwidowano akurat "bloksy" ,wcześniej jak wiesz, zlikwidowano blogi i fajne fora pełne prawdziwych dość ankiet na "Onecie" ite, wykańczano powoli więc polskie platformy internetowe.Onet jest mi więc bliski,nie tyllko ze względu na przebogatą ale też mi znaną rodzinę, prawie że moją, aczkolwiek filozofię to oni mają podobną jak ta moja kumpela milionerka... Z ławki szkolnej to później na fali okazji i szansy niewiele zostaje, a każdy swoją karmę ma, no i ... zna, choć. Ja więc , zakochana we wróżbach i duchowości dawno stanowiska i kliki świadomie odrzuciłam, i do dziś się kłócę z małostkowością tego światka.
   Również z podwórek i ławy szkolnej znam nie tylko niektóre znane b.nazwiska, ale i "aktorów głównych " tej wielkiej niewiadomej wojny, Śpiewaków,pół spółki Srebrna , a deweloperką z Tomaszowa to była kobieta z netu, z którą pisałyśmy swego czasu już prawie książkę o oszustach w Polsce, o sektach mianowicie, i protekcji, no i znajomkostwie w Związkach zawodowych.
   • camaretto Re: Nowa rzeczywistość 22.07.20, 22:02
    No i jeszcze co-Zwidy ostatnie, oprócz tego, że Wiliam nosi okulele..
    Niedawno w zaatakowanym śląsku narobiono kłopotów z węglem, wcześniej przyhamowano transport, później na testy - moim zdaniem skromnym, coś zdradliwego, i z rumieniem albo i z wariatami mającym coś wspólnego wirusem - zwisusem... nakazano się wzgl. opalania węglem czyteż nie - ankietowo wypowiadac.
    Tymczasem dyktatura trwa, więc raczej nie ma wątpliwości, że rodziny "POKONANYCH" przez policję i wojsko górników chcą ratować pracę mężów,skazanych na kwakwarantannę wychrzaniły wprost, że obchodzi ich tylkopolski węgiel.
    Karty - Gier. Pent, Q pent.No jasne i wiadome.
    Milicja na ulicy robi swoje,praworządne są jednak polskie dzieci, które nie kradną, szczególnie jakimś Israelczykom.
    wmówiono jednak coś przeciwnego narodowi i dokonano sabotaażu paląc jakąś kopalnię gdzieś.
    Unia chce wnieść podatki nabiedny skolowany naród, który w dodatku nie jest nacjonalistyczny, bo cozłego w strachu, że ktoś znienackapodniesie wiek emerytalny, dla osób starszych i nie mających żadnego wsparcia ze strony rządu?
    Dla nich "prawica" znaczy Piłsudski, nie Hitler. I została jeszcze przez Giertycha wykorzystana do cna no i głupkowatego Kaczyńskiego, bimbającego się, podobnie jak Szydło - spadochroniarka w UE za pieniądze w żłóbku.No i biedakom teraz chrzani się że są niepraworządni i chorzy bezobjawowo, na zwidy trampka
    Unia (już wiadomo,że chodzi o podatki, no i praworządność z którą rzekomi wyborcy -ktoś nawet przyznal się, że glosował, kwakwa, trzy razy)nie mają zbyt dużo w obliczu wojska wspólnego...
    Dobrze,że ja mając trzy miejsca zamieszkania, nie troszczę się o to na razie, ale oni nie mają wyjścia przynajmniej przez parę długich miesięcy, do zimy - bo ... nie mogą opalać niczym term gazowych.węgiel jesttam popularny, to samo biedaszyby.No i nie sposob go w sparaliżowanym przez marionetki transporcie nigdzie ....wywieźć.
    Kpiny sobie robią? Unia wg. kart nic na tym nie zyska, tylko będą sami stratni, wyszły odwrócone pentakle.
    Co wy na to?

    Lolu, a co wychodzi dalej z tym Diabłem/z tego diabła? 9 Kielichów to piękno i atrakcyjność, zamierzam - nie muszę chyba mówić - do stanu zdrowia i atrakcyjności znów, a piękne instrumeny to supersprawa w rehabilitacji też. Nie powiem, QBuł. mi też właśnie wyszła, i to prosto - to kobieta przedsiębiorcza, bo chociaż miałam trudne chwile, i ja i kotek- to 15 kilo w śmieciach tłuszczu, no i biorę środki na zapalenia i przeciwkrwotoczne,i mi pomaga.
    Wracam na razie prawie do wege-czasów...
    Boże pomogi, Ziobro w akcji waaaa....sobiraj jego'...
     • camaretto Re: Nowa rzeczywistość 24.07.20, 18:11
      I wiesz, zgłosiła się rodzina, trochę na haju, jak się dowiedzieli, że miałam odłączenie akcji nerwów.wiesz, takie urwanie taśmy różnie się kończy, Nie mogę się na razie - abyć możew ogóle przeprowadzać, wszystkie moje plany utknęły w śmieciach,na szczęście wojny też.Teraz znów światło wychynęło , po szatańskiej akcji rosjan, więc moje machiny utknęły na wsi, a mnie rozpieszczają teraz ezo energie muzą i sztuką, którą mi wolno obolałej na głowę i uszy robić, no i z trudem odratowanemu z chorobowej akcji zwierzakowi. Dobrze że się nie poddałam, tylko waliłam w nas antybiotykiem...No więc, haj się zgodził.słońce nam w wawie dopisuje, a Diabeł to mogło być zagrożenie życia, rzeczywiście, z trudemi nieco hajowo obwołane słoneczkiem i wolnościa poprzez sztukę, teraz wspartą o technikę. rozzie moźe z innego kraju nie pisać,wcale...
      Z kart teraz jakby w wielkim oddaleniu była.
      U nas było trzęsienie gruntu, i włączyły się ostrzegawcze syreny, teraz coś tylko podeszłam. Wyszło "na wierzch " na Alasce, ale tu było kiedyś gliniane bagnisko, i na takiej "glebie"mimo osuszania pod aglomeracją, wszystko się trzęsie i daleko niesie, huk w środku nocy tuż przed 12 parę dni temu.A te śmieszne budyneczki wysokie,w połowie ze szkla, racej powodują kłopoty z żołądkiem i nerwami u ... wszystkich. Ponoć teraz najlepiej się w korepetycjach zarabia, ale na tych firmach to oni wyciągając od tarszych ludzi pieniądze i niereglamentowanych emerytur nic nie uzyskają. Kręcą jedynie "bąbelkiem"....ośmieszając się tekturowym ego i ryneczkiem - fikcją. Miałam nawet takie połoączenie psychiczne nagłe a dziwne - rano z jakiegoś w wieeelką tekturową mordą przed wyborami ... widzę - nie mój sen, ale to energia snu trampka.coś nas duchy pomieszały, może ten bomber zbyt nowoczesny byłamerykański, bo złom ponoć tylko jeszcze u nich lata, nie to typowy polski zwid,rozpadający się w powietrzu, np. nad Kabatami...(RIP, też rodzinę znam i to dobrze...).
      Żeby tylko nie było znów jak przy innych - "a mówiłam?"
      Tak że jak widzisz, krzywe bąbelkowe ostre na całym świecie dominują, to pewno i ta Wieża w dół. Kłamstwa mają krótkie nogi, a wirus ewoluuje już przez któryś tzw. fake z internetu i bywa rozpoznawany przez polskich Internautów,nie tylko przeze mnie przechodził,ale musiałam wypuścić kompukompu, bo mi się kotek lał przez ręce. Zdrowsze i radośniejsze jesteśmy,już "songi "odsłuchane, przesyłam ci też dobre energie w odpowiedzi. widać u ciebie talent i medytację,więc - co tu ukrywać, że by piwalczyćz dykta - 2 turą musiałam wszystko wysłać do kryzysowego śmietnika, przepraszam, bo ci wyszedł też"ten co trza".To niesupełnie tak... albo karma jedzie w zaprzęgu,albo wybór jest ...wolny, albo nibywolny, niewolny jak teraz i ma się głębokie wrażenia negatywne z tego...Ja w poście "Głos narodu" analizuję, kiedy sę nagle zerwały zięzy i powróżyłam, bo 43% nie rozumiało co robi,tak sie nawet jakby liczny ankietowanych zgadzaly ... śmieszne, choć tragiczne, tak samo jak i z tą babcią, o której w ogóle piszę już któryś raz, raz że biedna, innym razem,że już mechaniczna...ja żew stanie wstrząsowym... Nic ino powiedzieć o wybierających i blokujących się - wojował raz inwalida z drugim kulawym. Tylko tyle,,że teraz obaj i tak muszą czynsz większy płacić, bo klikiernia w kryzysie.Kiedyś nawet pisałam onich karcianie wyglądao to tak, że RKiel. był, uwierzyłam jak zwykle - i PO też ma dalej lewe loff...
      Lolu, u ciebie też mnóstwo pozytywnej energii personalnej - 3, 10 Den ,GDen. wszystkie bajkowe i kobiece, lepsze energie też i pewno horoskopowe. ;D
        • camaretto Re: Nowa rzeczywistość 25.07.20, 11:34
         Masz racyę, bajkowe. Ja też tak pomyślalam.Zwłascza,że Dudek narobił już swoje Namirobi z SN - em, którego przecież to prezes nienawidził, za to odsunięcie go od polityki i Giertycha też.
         Byłam za to ciekawa przez moment jak tam moje "znajomostki", których dawno nie widziałam,z ludżmi , których kiedyś lubiłam, a znali Giertycha dość nieźle, "fundowali ' mu bez mała pensję jako prawnikowi, bo on zdaje się, może i okłamywał wiele osób, miejsce urodzenia sobie wpisuje raz tu raz tam, w śremie uwstalonow końcu,ale wspókoalicjanci byli przekonaniprzez czas długi, że on po tej ukończonej historii naprawdę był w Londynie i studiował prawo przez 4 lata na Oksfordzie.Żródła w wikiwiki..jednak już kiedyś pisałam, bo zaczęłam na blogu cykl o efekcie motylai dziwnych pararzeczywstościach i ...klapka z oczu spadła, szczęka mi opadła, nagle historia zaczęła w opcji Internet nieco szaleć, więc pełna poczucianiestabilności rzczywisto,ści zwróciłam się o pomoc nawet ru do was na forum, i zaczęłyśmy z rozzie "sprawdzać" niektore informacje, bo każdy jakby zaczął podawać inne dane niż wcześniej. Zaroiło się nie od elfów i krasnoludków, ale od prawników (np. Giertych), dziennikarzy ("Idol"Wojewódzki,ośmieszający się na każdym kroku, też i w Anglii nazwany nieładnie "idiotą" ;D) i schetynóff,bei szczymdło... w Europie skądś per 100 000 wziętych na listy płac.Tyle mianowicie kosztowała "jedynka", o czym głośno jeszcze nie było. współpraca wzajemna jednak kwitła w kuluarach, no i takie rzeczy przesstawały dziwić, jak Kórnik, nagły przyrost o aplikacje prawnicze, rzecz upna, czy "spadochroniarze"w łodzi w Samobronie na liście jedynkowej byłego członka i lidera lewicy Millera,z parii którego ściągano wcześniej "wyśmiewajkę" na Leppera.
         No nic, nie powiem, gdybym ich od podwórka nie znała, tudzież magicznych kardioszków.... ale te sympatycząfacjatą do nas się odwrociły, i są nawet tam jeszcze, a do niego.... NA ODWRÓT!!!
         Czy uda mi się mu zaszkodzić moim postem, czy pomóc anonimowo, nie wiem, bo nie piszę o kogo chodzi, ukrywaliśmy się tam i nasze poglądy wspólnie często ,nie były oprócz ksywek znane, żeby kumplom nie zaszkodzić.
         9 Miecz/-
         16 szatan +
         4 władca/-
         No wiesz, na manipulację mi to wygląda, w jego życiu, sekta to jednak mało, co musi biedny przejść w tym wcieleniu, kryzys autorytetu, "wypalenie" umysłowe i ideologiczne widać, obłędaski gurudevy Kwaczyńskiego snowmana?
         zafascynował mnie też inny problem, natury prawniczej, który karcioszki natychmiastowo poparły, bo jak by się nie poruszać, to rząd robi jakąś aferę.Nie mam zaufania do kliki kwakwa, , bo znając po prostu ich pomysły i partnerow z podworka, idee stricte wariackie, bloady , które spokojnie mona by uznać za pochodzenia typu tablo ,provo i militarno - polityczne oraz finansowe manipulacjejakbanki niemieckie, itd .boję się o te "bąbelki" tym razem sodowe.I nie wiadomo czyje bo Kwatalonię contra Katalonię to nie ja porównywałam, tylko inni fani historii czy poganie, a moje ukochane energie z krzywdąludzi i zwierząt "lecą"jak po sznurku .
         Zmiany w syst.prawnym wzgl. działek i nieruchomości typu "oczka wodne" itd.
         Tarot mówi - NIE. Celem tych posunięć jest wywołanie migracji ludności . Reszty kart zapomniałam.( RBuł)
         Jak wam się wydaje, czy facet w Bałtyk u żyje jeszcze ? Moim zdaniem, nie a karta to 7 Mieczy, sugeruje, że nie będzie już pływać, utopił się pewno.

         Nie będzie się przemieszczać, info też nie bardzo przechodzi, choć znajdą go na końcu, KMieczy

         Żal mi natomiast loch z młodymi, coś miasto z K Pent. i ja z K Mieczy może stworzymy i konflikt, bo "odstrzał" na lochy i młodzież. Nie, to nie nazywa się odstrzał, a mordownia dla kasy i niedzielnych myśliwtch, zresztą moja rodzina dawniej z Koła Myśliwskiego dawno już jak zobaczyla piserków to wymiękła, na widok deformacji psychologicznych w tej sekcie i ataku trampków i na naszą walkę o środowisko wśród "zielonej" ludności, jakąjest większość w Polsce, a z tablo aż hejt kupny wionie.
         Nikt tych dzikow nie chce kupować, bo je lubimy i bojkotuje się głupich piserów ...
         Macie jakieś pomysły na zagadki ?

         Kto cię, lolu tak zafascynował??

         Cam
         • camaretto Re: Nowa rzeczywistość 25.07.20, 11:45
          errata : karcioszków, zwłaszcza, myśliwych, tu, do was na forum...te literówki może i śmieszą, ale ich nie zauważyłam, klawiatura nie działa do połowy, ale jeszcze nie skończyłam się i kotka leczyć, a on wykładami się na hobbystach i ich zwierzakach , więc popsuł resztę wentylatorów i klawiatury. Zresztą, na instrumencie też już się położył, a u mnie mięśnie po upadku i jedno ucho i oko (nerw) działają tylko w połowie, boląnerwy i mięśnie jeszcze. Stąd i zator i pozorna infekcja...
         • camaretto Re: Nowa rzeczywistość 19.10.20, 09:01
          No i sprawdziło się, 18 policjantów go pilnowało, na Mickiewicza był dom jego, razem z trampiem lęków dostali, kaczka pod pomnikiem w sadzawce krwi pływała, jak i Joker spadł, Titanic się rozwalił.
          Amen.
          • camaretto Re: Nowa rzeczywistość 19.10.20, 09:12
           I zweryfikowała autorytarne rządy biełorus' i Ławrynienko, ktąóremu chcesięwierzyć, grożą, ale ma te 80% uturlane,bo jo bych teżnie chciała na kwaczora głosować, który wzg.2 tury przypiął sobie, i kwa- tery i mundury, były ormo, zero hormon, lala dudek che rospude ardanowski taki ktosiu patrzy gdzie jest żebrak WŁosiu - wszyscy idą drogą Ziobry, co był do dziś "pókim dobry...!"Sprawiedliwość to koss...miczna,no i taka jest cosmo - wytyczna.
           Notabene pisałam nawetna sieci, bo się pytali o kosmicznąsprawidliwość,niewiele tekstu tym razem poleciało, bo wszyscy albo poumierali albo im umowy i ośrodki zdrowia rozwiązali, zniszczone resztki do dziś widać... którzy krzywdę mi zrobili a ja się do Bóstwa zgłosiłam.Zresztą, ci co uczciwi byli,a w sprawie złejnie chcieli acz uczestniczyi,ci pod ochronkę się zgłosili i roboty mieli i mają, ile chcieli,emeryturę też, i obiadek.
           Amen chce siępowiedzieć. Ale wierszyk podpadł.
    • lola1104 Re: Nowa rzeczywistość 19.10.20, 20:22
     Loliette już odpowiada
     Losy obozu rządzącego dalsze :
     Kapłanka 9 kieł 6 mieczy

     Na dokładke czy 6 mieczy złowieszcze :
     9 monet w podsumowaniu


     Oj rozkwitają, rozkwitają ..... Jak pączki w masle

     Co mam Ci powiedzieć , Cam
     Tak już będzie długo, długo
     • camaretto Re: Nowa rzeczywistość 20.10.20, 05:00
      Wiesz ja symboliquę staram się czytać jasno.I w zachodzę w głowę dlaczego jeden jasnowidzczy drugi, widziczasem to samo,bo by nie był jasnowidzem, a nadwojewróżymy, albo wyrzucamy różne karty do tej samej zagadki i mówimy porawnie. Leda starała się na siłę kiedyś stworzyć warunki, przy czym wybraliśmy, grupka na" abc tarota" "pod wezwaniem" do klasycznego wyglądu i prześmiesznego rozwinięcia przez telefon te same karty,bo ... NÓŻ KOCHANKOWIE - koleżanka powiedziała, jak już wpadł do paczuszki przypadkowo nóżledzie- ż teraz będziesz mogła na randki w ciemno chodzić, bez kłopotu. My wywróżyłyśmy karcianie z taką"evro" te same karty.Tylko na story nikt nie wpadł, bo skojarzenia były na złamanie karku.
      Co nie znaczy, że na widok zakompleksionego bliżniaka (bliżniaków),podobnego do małpy, względnie Frankensteina Romana i jego taty Macieja, fałszywego prawnika Giertycha niemasz wrażenia żegrasz w Role Play'a pt."Czerwony kapturek"
      Z czasów tzw. koalicji pamiętam dużo a przede wszystkim podziw rodzinki początkowo zaangażowanej, i wiadomo, przyklaskującej śmiesznie nowym aferom, bo te już chyba każdy rząd miał, niestety prawo i polityka to nie biznes, a w jednym i drugim przypadku studia MNIE uczyły logiki, a u nich rozwijały iluzje WŁADZY , która, niestety, współcześnie za administracją systemu demokratydcznego NIE stoi.Resztę dokłócam właśnie ze starym ale jeszcze jarym kumplem znanym już z "Kota w składzie porcelany", bo sekta idzie z guru,dalej w las.A tam - coraz więcej drzew, Trump udaje babcię, wszyscy bawią się nieźle, co i rodzina Trumpa zauważa, i Biden, chcący odegrać rolę myśliwego,bo Ardanowski to następny czarny charakter z maską, robiący w RPG za charakter drugoplanowy.i
      • camaretto Re: Nowa rzeczywistość 20.10.20, 05:14
       9 Monet mi się niestety powtarza, ale Śmierći Trumna, gdzie przymknięcie Giertycha wiele tłumaczy - urwał się pewien mostek, na tórym stary kumpel jechałm no i niejasno dano do zrozumienia, że oto instytucja podległa jak dotąd Kwaczkom i Tomaszewskim, szabrująca działkami aż miło , nie ze skromniym Jasiem śpiewakiem mado czynienia, i padła legenda polskiego show - nacjonalizmu.
       Połapać inne laleczki z Teatrzyka Kosmicznego gdzie Saturn robi za makietę i kurtynę, nieporuszony w swojej pięknej i dumnej dali i sugerującej, że jest gdzieś wyjście na wolność i staniemy sięna powrót ludźmi jaka u Bułhakowa w 'mistrzu', ale po kwa(kwa)dracie informując popędy - Marsa, Słońca, Księżyc(który był w nowiu), że show mustgo on, jesczenie skończył się czas, jeszcze 1h 7min do końca, jeszczereżyser Jowiwsz,prawnik, pisarz i podróżnik w cywilu ma coś do dodania, Uran i mały Merkury, tak aktywne planety w horoskopie Kaczuszek Bliźniaków coś do pokazania.
       • camaretto Re: Nowa rzeczywistość 20.10.20, 06:14
        Jeszczeparę szpitalików pokazowych i pistolecików wgłowęzamiast zdjęć płuc przy tej temperaturze i będą mieli przy tej pogodzie zwłaszcza na półkuli pn. epidemię nie tylo zapalenia płuc, ale i żółtaczki, bo uieszczanie wszystkiegoo i d... lizactwo względem Dummies się odbije niestety i na zdrowiu przechodniów.
        Przed czym stara się chronić mnie "góra.L", no i rodzina, choć niemłoda, nie ta "obcięta " od ponad 20 lat.Zresztą, torbiel "jedzie" sugerując kontakt ropniakopodobny limfy kociej, a ja nauczona ddo bólu przez zwierzęta innego, bo naturalnego panowania nad systemem fizjologii, (nigdy żeśmy z psem moim, choć doleczeni rzedcz jasna - ziołami i lekami - nawet nie zakichali, nosząc mokry włos i Tshirta przy -20, -15 "zimach stulecia", to samo i koty i psy moje.Rokiziajest już słabszazracji wiekowej, ja teżsugerujęteraz kontakt z naturą, ale oni grająwciemnotradycyjnie, a tymczasem odporność właśnie teraz się... tworzy NOWA, kizie moje mają też ciepłe futro na zimę) Tak że z fałszywymi testami nawet nic już nie bierze, stąd etap pistolecików chyba nastałi straszenie publiczności a Trampek wychodzi z siebie jako showmaster - "WILK" - charakter gracza pierwszoplanowego.
        Voille/a, trafiłam przynajmniej w 80%?
        śmierć i trumny dość jasne,jak również zakażenia... no, czymś, Chińczykiem jak z Gremlinami.Po 0:00 nie wolno zjeść Chińczka który...na butach, na butach!!!No i mamy Irlandczyków pierwsze autosugestie, jak mi się wydaje. Ja mam lodówę pełną, na ten czasokres. Ale zło tkwi, jak wszystkie wojny,nie w wietnamie, czy Korei,tylko w ...nas. Pamiętasz Donni i jej kłopoty? Ciekawe,jak ona się ma, przy tym schorzeniu reumatoidalnym, i co jej pomogło najbardziej.
        Z drugiej strony, ja się rozwija, jak mówisz, " tyły" i karmi, alimentując systemy 'nadwładzy" - to te 6Mieczy, 9 Den.to ni w q...wę nie "wyjedziemy" nawet za próg, bo ten bufor jest nie do przejścia.
        Kapłankai 9 Kiel sugeruje, że się zrobiło babciom po staremu, bo tu emeryturka rządzi i media , jak do kościółka chodzićniewolno,to głosik guru w.uchu trzeba mieć i wintencji mohair tak często spotykaćsięnie trzeba.
        Co nam zatem w tym "SYSTEMIE" (film "Sieć w Polsce, następne jasnozwidzące archetypalnie show) nadwładzy mówi Uran i masterenergetiqus, i kaamikadzę, i pozamykanych kommentsów, w opozycji do Merkureg Irlandii i rossnącej psychozy spolecznej.Uran to bowiem bóstwo gazowe,więc bez "jaj". Idealne naobcinanie wszystkiego i rystrykcje, a Irlandia wymarzony kraj na jajeczny i popędliwy agresywny i marsjański klimat.
        Trza by im te maseczki może obciąć, i kochasiów przywrócićdo lask, bo towyraz następnej opozycji - widać, w programie astro , Wenus stoi w opozycji do Neptuna, a w Irlandii cLockdown. Ja to mam usiebie dość często, w mom horrorskopie są pod dość nieuczciwym kątem obie te planety, więc widać, że - służki saturna się robią a Neptun musi za guru,choć...nie powinien, filmowiec jeden!!! Też - dzieci zero, chłopaki poumierały albo religia rozdzieliła nas ledwo odmilczących dziśw szokku owieczek. (help - mój były iał ksywę podobną... bardzo, a to symbole neptuna,jak i koty - i wenus - koty Inany).
        mam nadzieję, że przynajmniej fani astrologii mieli wyżerkę, a ci od archetypów Junga zjawiskiem synchroniczności się zainteresowali choć trochę, Kosmiczne show i aktorzy - na górze i na dole - j.w. komputerowo,i internetowo z ostatnich wydań "gazety".

        Camera cAmore miao
        • lola1104 Re: Nowa rzeczywistość 20.10.20, 09:19
         cAmore , czekaj , bo ja się skupiłam najmocniej nad tymi :
         "Bo te 6 mieczy, 9 Den.to ni w q...wę nie "wyjedziemy" nawet za próg, bo ten bufor jest nie do przejścia. "


         Jak rozumiesz to połączenie kart, specyficznie to ujelas
         • camaretto Re: Nowa rzeczywistość 20.10.20, 16:53
          Wiesz,abstrahując od ładnych ujęć astrologicznych i astronomicznych,nie będę się chwalić big_grin (niezapomniana p.prof. tak mawiała,RIP.) - Jowisz jest w... perygeum??? A Jowisz rulez. Tozresztą mittczny zeus, bóstwo kochane, miłe, ale bardzo pełne oczekiwań w stosunkach interpersonalnych.Tak, że 9 Kielichów tworzy strefę atrakcyjności, zamiast od razu strwozyć rodziców Spódniczkamy Pisslamu. i burkami maseczkami,stworzonymi dla demobilizacji chloroformem ;P.
          Tak notabene, toja bym te zabiegi taktycznym dnem, ale niech sobie rzepki wyskrobie chłopczyk jaki krzepki...bym przede wszystkim skoncentrowała wszystkie siły na obronie kraju przez naszych własnych żołnierzy, bo co oni tam w kontyngentach za polskie pieniądze robią nie wiadomo.
          Tymczasem "niezależny" od NATO trampwyciągnąłzdaniem nawet dziennikarzy kasę.TyleNeptun, gdzie on u mnie w horoskopie jest w opozycji do przelatującej wenus, skłonnej jeszcze do normalizacji męskich przygód, wolnej też od nie - normalnejsytuacji na wschodzie, sugerowanej przez chęćoddania rządów w ręcekobiecych, opieuńczych sił. Ale NIE - obcych lekarzy,altretowania zwidem wirusów dzieci w szkołach... daliśmy im w tej 6 uciec, odsaczyć, się, czarnek jest mimo wszystko właścicielem teki ministra, a społeczność broniącaswoich granic coraz bardizej "niepoprawna"Okropność, to to, co mówisz,znikąd ratunku, bo przecieżnie rozumie sytuacji babciaz ZUS, sugerująca że pomocjej niepotrzebna, to biedniejąde społeczeństwo , sręcone zwpokazowych "szpitalikach" dla "bezobjawowo chorych", skarane bez- prawiem i narzutami na firmy powoduje nacisk Laffera,a ci ...biorą kasę w postaci pensyjek (!9 Den) jeszcze .. n właściwie ile chcą , a już byli " na widelcu". To mnie wkurza, a ciebie dołuje, sama masz jak widzisz w pracy trudną sytuację, raz ten, raz inny... nie dają rady sobie z rynkiem. (7 Buł u ciebie)
          Polityka jak na dłoni. Odłączyć Pis i religię od spraw politycznych, zrewidować"wszechopiekę Watykanu", grzebaninkę pod kołderką, zakazy wzgl. par i jeszcze raz razem z Irlandią i innymi, nawet i ameryką, ale pod innym "wezwaniem" zacząć normalizować cokolwiek,bo pod wezwaniem trampków się obudzimy,baaa. glanów na głowie.
          To widzę w tych kartach, a nie "no dooobra,z robieniem dzieci sobie poradzę... eee' i zostawianie teściom na głowie 6 Mieczowej z daleka patrząc na tężejącąw oddali bidę z nędzą, 9 monet , tym razem w kryzysie.

          tak notabene, to nerwy i staw mi odrastają,choć powoli i mięśnie się ćwiczą. Razem z kotą mam potworny zator tam gdzie mnie pogryzła,jateż mam teraz spuchnięty identycznie worek , nic przyjemnego.
          Jednakże Bogom dzięki.
          Lolu,co robisz takiego, że sugeruje to dół już 3 albo 4 szefa, ???
          • camaretto Re: Nowa rzeczywistość 22.10.20, 18:07
           wiecie, w obliczu przerażającego mnie coraz bardziejwidma z nieistniejącymi wirusami na głowie i - istniejącą jak najbardziej, bronią wszelakiego rodzaju na glowie,pozwoliłam sobie na jeszcze jedną wróżbę mimo że Tarot nie chciał gadać - o Stadionie Narodowym i zwidowym szpitalu, stanowiącym w 500 'łóżek' i braku jakietów w piżamach,bez właściwych leków w zakaźnej atmosferze i niskich temperaturze, wyciągniętych sztucznie - niepijących w pracy , nie mających kontaktów miłosnych (bo skąd jak nie w szkole albo na disko)głupiejących i skołowaciałych ludzi
           Jak sobie z tą głupkowatym mobbingiem poradzić(politycznie wiadomo,testy u opozycji- Psl, kwarantanna u trampka) w szczególności szpitalem namiotowym - 6 Lovers 19słońce - 13/- death - coś o konieczności zajmowaniasię w domu dziećmi ?Jak to widzicie?

           2.2. strach wzgl. aborcji w prawie polskim . FuQ,kumpela ma chore na niedowład dziecko, nawet jako zamożna osoba jest zmuszona kochane maleństwo wychować, wisieć 24 h mimo względnej normalności tylko i niedowładzie nóg.Piękna kobieta, ale mała,nie ma więcejdzieci, a tata zaharowuje się po prostu w tzw. każdej pracy, od 6 nad ranem, wiem bo ja z kizią wychodziłam... brudni, niedomyci,nieuczesani, nie ubrani...byle gdzie w życiu.
           Cesarzowa/ - na minusie... no, dać mamusi to niejeden pomysł do tych kart. B.K.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka