Dodaj do ulubionych

jestem łysy

01.02.20, 20:29
nie lubię spotykać się z ludźmi bo jestem łysy (prawie nikt tego nie widzi bo czeszę się "na pożyczkę")
ale ostatnio byłem w delegacji, wiatr zawiał, pożyczkę rozpirzyło

moja szefowa mówi "może pójdziemy na pizzę" a ja mówię "nie dzięki" a ona mówi "nie musisz się martwić o swoją fryzurę"

a ja jej na to "nie chodzi o fryzurę tylko o towarzystwo przy stole"

jak myślicie czy mogłem to rozegrać lepiej?
Obserwuj wątek
    • 10iwonka10 Re: jestem łysy 01.02.20, 20:40
      Wiesz nawiązując do poprzedniego watku odpowiedz do szefa ze 'chodzi o towarzystwo przy stole' jest wyjątkowo niegrzeczna i na granicy chamskiej.

Ha ha a fryzure- jak sie czesze nas pożyczkę ?????smile
      • koronka2012 Re: jestem łysy 01.02.20, 20:45
        10iwonka10 napisała:

> Ha ha a fryzure- jak sie czesze nas pożyczkę ?????smile
        Donalda Trumpa nigdy nie widziałaś? tongue_out

klasyczna pożyczka wygląda tak:
        joemonster.org/art/33139/Kamuflujaca_pozyczka_czyli_zenujacy_sposob_na_lysine_ktorego_lapia_sie_desperaci
    • madry11 Re: jestem łysy 02.02.20, 08:22
      heniek.8 napisał:

> moja szefowa mówi "może pójdziemy na pizzę" a ja mówię "nie dzięki" a ona mówi
      > "nie musisz się martwić o swoją fryzurę"

A co ma pizza do fryzury???
      • heniek.8 Re: jestem łysy 02.02.20, 09:39
        madry11 napisał:

> A co ma pizza do fryzury???

to proste, 35-centymetrowa pożyczka zwisała mi znad ucha i mogła się zamoczyć w sosie pomidorowym

a co ma pizza do np. figury?
        • madry11 Re: jestem łysy 02.02.20, 13:23
          heniek.8 napisał:

> to proste, 35-centymetrowa pożyczka zwisała mi znad ucha i mogła się zamoczyć w
          > sosie pomidorowym

A, czyli jednak chodzi o fryzurę, a nie o towarzystwo smile

> a co ma pizza do np. figury?

Im więcej pizzy, tym większa figura smile

• minniemouse Re: jestem łysy 03.02.20, 01:46
          heniek.8 napisał:
          > to proste, 35-centymetrowa pożyczka zwisała mi znad ucha i mogła się zamoczyć w sosie pomidorowym

ale czemu zaraz zwisnąć i zamoczyć? spodziewałeś się huraganu wewnątrz restauracji?

Minnie

--
          Savoir Vivre czyli jak się zachować
    • horpyna4 Re: jestem łysy 02.02.20, 09:21
      Trzeba łysieć z godnością, pożyczki są żałosne i robią je zakompleksieni faceci. A łysina świadczy o wysokim poziomie testosteronu, więc należy się z nią dumnie obnosić. I nie łudź się, że nikt nie widzi pożyczki, bo w rzeczywistości wygląda to dużo wyraźniej, niż w lustrze.

Przypomnij sobie znanych łysych aktorów. Baby leciały na nich jak cholera.

A co do ciętej riposty odnośnie towarzystwa przy stole, to teoretycznie była słuszna, ale niegrzeczna. Trudno jednak ocenić bez kontekstu - jeżeli zwykle częstujecie się takimi tekstami, to cóż... wszystko w normie.

Mam zresztą wrażenie, że sytuacja jest zmyślona w celu wywołania dyskusji, chociaż mogę się mylić - wszystko jest możliwe.
    • matylda1001 Re: jestem łysy 03.02.20, 02:44
      Moja koleżanka z podwórka miała tatusia, który czesał się "na pożyczkę" Miał dużą łysinę na czubku głowy więc ratował sytuację za pomocą grzywki. Zaczesywał z czoła do góry, przez głowę i grzywka z tyły sięgała do kołnierza. Na dodatek lubił wypić ciut więcej niż ustawa przewidywała wink No i pewnego razu gdy bawiłyśmy się z koleżanką na podwórku zachciało nam się siusiu, do koleżanki było bliżej więc pobiegłyśmy do jej mieszkania. Okazało się, że jej tatuś przyjmuje w pokoju jakiegos gościa, wujek to był czy kolega... nieważne. Zajrzalyśmy do tego pokoju i oczom naszym ukazał sie widok przezabawny. Wujek/kolega jakiś taki chudy i długi stał oparty o ścianę, wyprężony jak struna i chrapał. Natomiast tatuś drzemal siedząc przy stole z czołem opartym o krawędz blatu a przed nim leżala GRZYWKA! jakieś 30 centymetrów, kończyła sie w półmisku z zakąską. Finał był taki, że któras z nas (za nic nie napiszę która smile )nie wytrzymała i posiusiała się ze śmiechu.
      To tak, Heniu ku przestrodze, "pożyczałeś" - nie pij!

--
      Głosowanie na PiS to jak bzykanko bez gumki z tirówką. Wiadomo... tak jedno jak i drugie dobrze się nie skończy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka