guido_contini 23.12.04, 10:23 W Skåne, okolice Ystad, po Nowym Roku, jest do polozenie na scianach 30 mkw glazury oraz cá 15 kwm podlogi. Duze plytki 30 x 20. Budowa sauny. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ponponka1 Re: PRACA 23.12.04, 11:23 daj ogloszenie na "Praca za granica": forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=115 Pozdrawiam z Polski Odpowiedz Link Zgłoś
pia.ed Re: PRACA 03.01.05, 23:58 Jest jeden chetny! Niestety nie podal adresu internetowego. Czy podac jemu Twoj adres? Odpisalam mu ze dla blizszego kontaktu potrzebuje jego adres, zobacze co odpisze. A moze pracy juz nie ma? ................................................................................ Witam Jestem zainteresowany pracą budowlańca. Chciałbym otrzymać jakieś konkretne wiadomości. pozdrawiam Antoni Zogornik Odpowiedz Link Zgłoś