23.12.04, 10:23
W Skåne, okolice Ystad, po Nowym Roku,
jest do polozenie na scianach 30 mkw glazury
oraz cá 15 kwm podlogi. Duze plytki 30 x 20.
Budowa sauny.
Obserwuj wątek
    • ponponka1 Re: PRACA 23.12.04, 11:23
      daj ogloszenie na "Praca za granica":

      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=115
      Pozdrawiam z Polski
    • pia.ed Re: PRACA 03.01.05, 23:58
      Jest jeden chetny! Niestety nie podal adresu internetowego.
      Czy podac jemu Twoj adres?
      Odpisalam mu ze dla blizszego kontaktu potrzebuje jego adres, zobacze co
      odpisze. A moze pracy juz nie ma?
      ................................................................................
      Witam
      Jestem zainteresowany pracą budowlańca.
      Chciałbym otrzymać jakieś konkretne wiadomości.
      pozdrawiam Antoni Zogornik
    • nysan Re: PRACA 04.01.05, 19:27
      www.grabowski.w.pl
    • nysan Re: PRACA 04.01.05, 19:29
      docieplenia.eslupsk.pl/index.php?go=oswyrowy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka