Dodaj do ulubionych

witAmy sie

20.06.10, 10:12
witam was wszyscy koci fani,
mam roczna kotke Bronie,
biedulka jest alergikiem,
ostatnio znow wydrapala sobie pol szyi...
ale to troche nasza wina bo zaczelismy proby z normalnym jedzeniem i niestety
nie wyszlo
teraz znow na HA
ale i tak jest super kotkiem,
corcia ja uwielbia
troche ja meczy, ale stopujemy ja...
mimo wszystko Bronia Toske tez kocha,
jak mnie nie bylo Tosia byla u gory z dziadkami,
to jak sie rozplakala,
to bronia od razu biegla zobaczyc co sie dzieje,
mimo ze normalnie prawie nigdy tam nie wchodzi...
bedzie miala niedlugo male kotki,
takze troche pobawiamy sie porodu...
no coz natura i tak zadecyduje za nac gdzie sie to wydaqrzy i jek...
https://tosia.blox.pl/resource/broniajoga2.jpg
https://tosia.blox.pl/resource/broniajoga3.jpg
witam jeszcze raz i pozdrawiam wszystkei kociaki
Obserwuj wątek
    • alhana82 Re: witAmy sie 20.06.10, 10:38
      witam i tutajsmile
      Trzymam kciuki ze porod domowy
      i sugeruje sterylke jak tylko weterynarz powie ze mozna
      bo dla orgaznimu obciazonego alergia, ciaza moze byc bardzo meczacasmile
      • wladziac Re: witAmy sie 20.06.10, 11:47
        witam,kotka śliczna ale ma już rok i na dodatek alergię więc powinna już dawno
        być wysterylizowana a tej chwili to powinna mieć przygotowany cichy kącik z
        daleka od ludzi a szczególnie dziecka aby mogła spokojnie urodzić i odchować
        maluchy bez stresu który może spowodować poważny nawrót choroby
        • macarthur Re: witAmy sie 20.06.10, 15:55
          witam
          jeśli to jest nie planowana ciąża to można zastosować tak zwaną
          sterylizację aborcyjną, bo jak będą małe kotki to co z nimi
          zrobicie ?
          • marysik81 Re: witAmy sie 20.06.10, 22:06
            chetnych na kotki mamy
            wiec dom miec beda
            a co do sterylizacji, nam weterynarz powiedziala ze robi sie to po pierwszej rui
            a nasza mloda nie miala dotad zadnych oznak...
            tak czy owak po porodzie planujemy ja wysterylizowac...

            ps. witaj alhana!!! milo Cie i tu spotkac :o)))
            • wladziac Re: witAmy sie 20.06.10, 22:14
              szkoda że "chętni" nie są chętni na zabranie kotków ze schroniska gdzie maluchy
              cierpią niedolę a weterynarz ma przestarzałe wiadomości czy przekonania,może
              jeszcze twierdzi że kotka powinna chociaż raz mieć młode
              • echtom Re: witAmy sie 20.06.10, 23:23
                Trudno, zdarza się nie zdążyć wysterylizować kotki przed pierwszą ciążą. Dobrze, jak na jednej się kończy.
            • macarthur Re: witAmy sie 20.06.10, 22:31
              z tego co mi wiadomo można sterylizować też przed pierwszą rują (
              ale zaznaczam że nie jestem ekspertem ) a wśród weterynarzy także
              jest wiele mylnych stereotypów jak np.że szczepi się tylko w kark
              • alhana82 Re: witAmy sie 21.06.10, 08:20
                a wiesz ze sporo weterynarzy jest przeciwnym sterylizacji
                6 lat temu nasz weterynarz uwazal iz lepiej zeby kotka miala raz
                mlode, dopiero potem kazal sterylizowac.
                Najwazniejsze ze kotki maja dom i ze sterylka tez jest juz w planach.
                • marysik81 Re: witAmy sie 22.06.10, 08:28
                  no wlasnie...
                  dzisiaj Bronka zniknela na cala noc,
                  wrocila chuda i nie wiadomo gdzie sa kotki,
                  chodzimy i szukamy,
                  nie ma ich ani w drewutni aninigdzie w ogrodzie wiec w obejsciu u nas ich nie ma...
                  obawiam sie najgorszego,
                  bo kotka chodzi za nami i mialczy, jakbysmy my mieli ja do nich zaprowadzic, nie
                  wiem chyba jest w szoku...
                  albo zapomniala gdzie urodzila,
                  albo porzucila je gdzies...
                  musze popytac po sasiadach, ale boje sie ze juz za pozno... :o(
                  udalo jej sie wlezc do naszej sypialni, polozyla sie na stercie brudnych ciuchow
                  i mruczy...moze to terapia dla niej?
                  • maruda2 Re: witAmy sie 24.06.10, 13:15
                    Czy kotki się znalazły?
    • fettinia Re: witAmy sie 20.06.10, 22:39
      witam i jasmile
    • mary4 Re: witAmy sie 21.06.10, 12:34
      miło Was poznać!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka