Dodaj do ulubionych

pragne sie przypomniec

05.09.11, 00:11
Zawsze wspominam koci watek z duza przyjemnoscia,ale ostatnio mialam duzo
roznych spraw zajmujacych czas nie do uwierzenia,stad cisza.
Niemniej pragne doniesc,ze mamy teraz 7 kociow.Nie do wiary ze tyle,ale malzonek
kilka miesiecy temu odratowal 4 kilkutygodniowe malenstwa no i co mialam zrobic.Przez dwa miesiace cholubilam,dogadzalam i wychowywalam.Dwa zaadoptowala moja dobra kolezanka,
bo tylko moge oddac w dobre rece,a dwa pozostale po prostu zostaly.
Dodam,ze sa rude,chlopaczki .Od kilku dni pozwalam wychodzic z goscinnego pokoju bo
przeciesz musza sie zaznajomic z reszta "towarzystwa".Ksiazke mozna by napisac co sie wyrabia.
Przypomne imiona w kolejnosci,Foxie ruda,Czarusia syjamka,Bullet czarna jak wegiel,
Zbynio burasek,Katania ruda, puszysta,no i dwa nowe rudzielce Bobby i Rudi.
Takze siodemka zostanie,ale na tym koniec slowo daje.
pozdrawiam wszystkich

Obserwuj wątek
    • pamama Re: pragne sie przypomniec 05.09.11, 15:18
      Rety jak się cieszę z twojego szczęścia - zaraz pokażę ten wątek małżowi bo wczoraj wmusiłam mu znajdę z ulicy i popatrzył na mnie jak na nienormalną (mamy w domu już 3) a tu się okazuje, że są mężowie co znoszą więcej smile. Pozdrawiam gorąco całe towarzystwo - ludzkie oczywiście najbardziej za dobre serducha.
        • foxie777 Re: pragne sie przypomniec 05.09.11, 19:25
          Nie doczytalas,bo one juz sa moje.Nawet nie wiedzialam ze na rude jest popyt.
          Ciekawe dlaczego?.
          Co do zdjec to zapomnialam kompletnie jak sie je wstawia,ale popracuje nad tym.
          Napisalam na serio,ze siodemka to koniec.My podkarmiamy bezomne tez,ale w domu
          siedem to juz jest limit.
          pozdr
          • wladziac Re: pragne sie przypomniec 05.09.11, 19:48
            na rude zawsze był popyt,jak moje kocice przybyły ciężarne i urodziły piękne rude maluchy to ja myślałam że będą kłopoty ze znalezieniem domków a tu się kolejki ustawiały do białych też,mówisz na serio siódemka to dość ja też tak myślę tylko kiedy zabierałam koty po kolei to mówiłam za każdym razem dość po czym przybywał nowy kot,dlatego mam "tylko"szóstkę,ale się równo rozłożyło trzy kocice i trzy kocury i ani jednego kota więcej,pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka