Dodaj do ulubionych

budki, legowiiska dla kotów

09.02.12, 16:12
witam smile
Czy Wasze koty korzystają z takich budek?
[img]http://images49.fotosik.pl/1311/edde0ddae5eb6273m.jpg[/img]
Obserwuj wątek
    • kontik_71 Re: budki, legowiiska dla kotów 09.02.12, 16:25
      Moje z zasady ignoruja wszystko co jest dla nich kupowane. Uznaja tylko kartony i ludzkie siedziska no i oczywiscie kino domowe..
    • k1234561 Re: budki, legowiiska dla kotów 09.02.12, 16:26
      Mój nie.Kot z reguły sam sobie wybiera miejsce do leżenia.Najczęściej to są bardzo dziwaczne miejsca.No i często gęsto te przepiękne budki,legowiska stoją sobie nieużywane,albo służą jako pojemniki na kocie zabawki wink
      • yoma Re: budki, legowiiska dla kotów 09.02.12, 16:52
        Prawda. Chociaż Marcela spała w budce, kiedy była świeżo po sterylce. Wydobrzała i znowu zaczęła olewać.

        Teraz na tapecie jest taka wielka papierowa torba po zakupach. Można w niej spać, można się zaczaić i capnąć znienacka przechodzącą nogę, można badać obiekt wnikliwie ("jak nacisnę łapą tu, to jaki dźwięk wyda?").
    • jarka63 Re: budki, legowiiska dla kotów 09.02.12, 17:01
      Moja Kaja budki się bała, nie chciała do niej wchodzić. Potem kupiłam legowisko-oponkę - sypiała w nim parę miesięcy, potem zaczęła je ignorować. Najbardziej lubi sypiać w łóżku i na łóżku, a gdy świeci słońce, to na parapecie wymoszczonym polarowym kocem lub poddupnikiem.
    • kontik_71 najnowszy hit sypialniany 09.02.12, 17:02
      Nie ma nic lepszego od materialow budowlanych zostawionych przez majstra smile

      https://img717.imageshack.us/img717/406/imgp4850.jpg
      • aniabg1 Re: najnowszy hit sypialniany 09.02.12, 17:40
        mój kto gdy kupiłam mu legowisko w kształcie oponki zrobił sobie z niego kuwetę sad Więc tak sobie myślę, ze ten domek sobie odpuszczę
        • schiraz Re: najnowszy hit sypialniany 09.02.12, 17:50
          O, to tak jak mój! Jak tylko dumna z siebie i własnej hojności ułożyłam pod kaloryferem świeżo zakupione legowisko Tofi się w nie wysiusiał. Łatek olał je tym bardziej, bo było już używane wink
      • yoma Re: najnowszy hit sypialniany 09.02.12, 19:54
        Bo to nie materiały budowlane, tylko karton, karton rulez smile
    • wadera3 Re: budki, legowiiska dla kotów 09.02.12, 17:56
      Moje koty uwielbiają pudełka, wszelkie, Teo próbuje nawet wleźć i położyć się w pudełku np. od pizzy.
      Poza tym nabierając wiedzy nt. kotów uznałam, że legowisko czy budka pewnie nie byłyby odpowiednie wg. kotów. Dlatego z radością co jakiś czas zagracam mieszkanie stawiając kilka kartonów, ale wtedy jest radocha.
      • wadera3 Teofil w sypialni 09.02.12, 22:20
        https://desmond.imageshack.us/Himg215/scaled.php?server=215&filename=p1110309.jpg&res=medium
        • agnes-05 Re: Teofil w sypialni 09.02.12, 22:49
          Ja też mam wrażenie, ze koty kladą się wszędzie, tylko nie w tych eleganckich domkach i posłaniach.
          Rudy Cipuś na przykład przez jakiś czas upodobał sobie spanie...w pustym akwarium. Chcieliśmy je oddać sąsiadom, ale kot w nie wskoczył i przez kilka tygodni często w nim siedział, czasami spał....tak więc akwarium stało na środku pokoju, bo przecież kotek tak fajnie sie bawi..))
          W końcu jednak sobie poszło to akwarium..

          https://x.garnek.pl/ga581/b27bce8927a7ba19502393a3/19502393.jpg
    • andy3458 Re: budki, legowiiska dla kotów 09.02.12, 18:09
      Nasza pociecha z kolei każdą wolną chwilę najchętniej spędza w łazience, na koszu z praniem w pobliżu kaloryfera. Kicia często też śpi tam w nocy kiedy ma focha i nie chce spać u "dużych". https://bi.gazeta.pl/im/fotomon/ludzie/f640x640/80/50/6583772018.jpg
      • yoma Re: budki, legowiiska dla kotów 09.02.12, 19:55
        Faktycznie sfoszona wygląda smile
      • hanka20074 andy3458 10.02.12, 08:39
        I nasza kicia też okupuje łazienkęsmile
        • andy3458 Re: andy3458 10.02.12, 11:32
          Najlepsze miejsce do spania dla kota to takie gdzie jest ciepło, miękko, cicho i ... koniecznie zgaszone lub chociaż stłumione światło. Kicia czasami jak jej brakuje chociaż jednego z tych warunków, wchodzi do tapczanu ( do środka) i tam sobie smacznie śpi, przez nikogo nie niepokojona.
          • jarka63 Re: andy3458 10.02.12, 15:31
            andy3458, uwielbiam Twoją sygnaturkęsmile
            • pi.asia Re: andy3458 10.02.12, 18:20
              Ha, to jest klasyczna sygnaturka świeżo-ogłupiałego-na-punkcie-kota wink

              Kicia nie wygląda mi na sfoszoną, tylko jakby obsiadły ją smuteczki pt. Nikt mnie nie kocha i nie rozumie. wink
              • andy3458 Re: andy3458 10.02.12, 18:41
                Wtedy akurat była chyba nieco śpiąca, bo fotka robiona była dość późno. A co do sygnaturki to masz 100% racji. Już mi nawet w pracy ktoś powiedział że powinienem raczej pracować w schronisku dla zwierząt. Gorzej będzie jak mi zaczną bezdomne koty do pracy podrzucać. suspicious
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka