aniabg1 09.02.12, 16:12 witam Czy Wasze koty korzystają z takich budek? [img][/img] Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kontik_71 Re: budki, legowiiska dla kotów 09.02.12, 16:25 Moje z zasady ignoruja wszystko co jest dla nich kupowane. Uznaja tylko kartony i ludzkie siedziska no i oczywiscie kino domowe.. Odpowiedz Link
k1234561 Re: budki, legowiiska dla kotów 09.02.12, 16:26 Mój nie.Kot z reguły sam sobie wybiera miejsce do leżenia.Najczęściej to są bardzo dziwaczne miejsca.No i często gęsto te przepiękne budki,legowiska stoją sobie nieużywane,albo służą jako pojemniki na kocie zabawki Odpowiedz Link
yoma Re: budki, legowiiska dla kotów 09.02.12, 16:52 Prawda. Chociaż Marcela spała w budce, kiedy była świeżo po sterylce. Wydobrzała i znowu zaczęła olewać. Teraz na tapecie jest taka wielka papierowa torba po zakupach. Można w niej spać, można się zaczaić i capnąć znienacka przechodzącą nogę, można badać obiekt wnikliwie ("jak nacisnę łapą tu, to jaki dźwięk wyda?"). Odpowiedz Link
jarka63 Re: budki, legowiiska dla kotów 09.02.12, 17:01 Moja Kaja budki się bała, nie chciała do niej wchodzić. Potem kupiłam legowisko-oponkę - sypiała w nim parę miesięcy, potem zaczęła je ignorować. Najbardziej lubi sypiać w łóżku i na łóżku, a gdy świeci słońce, to na parapecie wymoszczonym polarowym kocem lub poddupnikiem. Odpowiedz Link
kontik_71 najnowszy hit sypialniany 09.02.12, 17:02 Nie ma nic lepszego od materialow budowlanych zostawionych przez majstra Odpowiedz Link
aniabg1 Re: najnowszy hit sypialniany 09.02.12, 17:40 mój kto gdy kupiłam mu legowisko w kształcie oponki zrobił sobie z niego kuwetę Więc tak sobie myślę, ze ten domek sobie odpuszczę Odpowiedz Link
schiraz Re: najnowszy hit sypialniany 09.02.12, 17:50 O, to tak jak mój! Jak tylko dumna z siebie i własnej hojności ułożyłam pod kaloryferem świeżo zakupione legowisko Tofi się w nie wysiusiał. Łatek olał je tym bardziej, bo było już używane Odpowiedz Link
yoma Re: najnowszy hit sypialniany 09.02.12, 19:54 Bo to nie materiały budowlane, tylko karton, karton rulez Odpowiedz Link
wadera3 Re: budki, legowiiska dla kotów 09.02.12, 17:56 Moje koty uwielbiają pudełka, wszelkie, Teo próbuje nawet wleźć i położyć się w pudełku np. od pizzy. Poza tym nabierając wiedzy nt. kotów uznałam, że legowisko czy budka pewnie nie byłyby odpowiednie wg. kotów. Dlatego z radością co jakiś czas zagracam mieszkanie stawiając kilka kartonów, ale wtedy jest radocha. Odpowiedz Link
agnes-05 Re: Teofil w sypialni 09.02.12, 22:49 Ja też mam wrażenie, ze koty kladą się wszędzie, tylko nie w tych eleganckich domkach i posłaniach. Rudy Cipuś na przykład przez jakiś czas upodobał sobie spanie...w pustym akwarium. Chcieliśmy je oddać sąsiadom, ale kot w nie wskoczył i przez kilka tygodni często w nim siedział, czasami spał....tak więc akwarium stało na środku pokoju, bo przecież kotek tak fajnie sie bawi..)) W końcu jednak sobie poszło to akwarium.. Odpowiedz Link
andy3458 Re: budki, legowiiska dla kotów 09.02.12, 18:09 Nasza pociecha z kolei każdą wolną chwilę najchętniej spędza w łazience, na koszu z praniem w pobliżu kaloryfera. Kicia często też śpi tam w nocy kiedy ma focha i nie chce spać u "dużych". Odpowiedz Link
andy3458 Re: andy3458 10.02.12, 11:32 Najlepsze miejsce do spania dla kota to takie gdzie jest ciepło, miękko, cicho i ... koniecznie zgaszone lub chociaż stłumione światło. Kicia czasami jak jej brakuje chociaż jednego z tych warunków, wchodzi do tapczanu ( do środka) i tam sobie smacznie śpi, przez nikogo nie niepokojona. Odpowiedz Link
pi.asia Re: andy3458 10.02.12, 18:20 Ha, to jest klasyczna sygnaturka świeżo-ogłupiałego-na-punkcie-kota Kicia nie wygląda mi na sfoszoną, tylko jakby obsiadły ją smuteczki pt. Nikt mnie nie kocha i nie rozumie. Odpowiedz Link
andy3458 Re: andy3458 10.02.12, 18:41 Wtedy akurat była chyba nieco śpiąca, bo fotka robiona była dość późno. A co do sygnaturki to masz 100% racji. Już mi nawet w pracy ktoś powiedział że powinienem raczej pracować w schronisku dla zwierząt. Gorzej będzie jak mi zaczną bezdomne koty do pracy podrzucać. Odpowiedz Link