Dodaj do ulubionych

O co chodzi?

23.05.21, 08:17
Moje koty stanowczo nie lubią indyka ani świeżego, ni przetworów ani np. wątróbki choć kurzęcinę wcinają jak głupie. Kot syna też nie lubi indyka. Teoretycznie to zdrowe mięso ale...
Obserwuj wątek
      • babcia47 Re: O co chodzi? 24.05.21, 05:33
        A u mnie wszystkie trzy solidarnie indyka mają w odwłoku. Franek, psiak, musi po nich dogadać co mu się bardzo podoba. Ostatnio kupiłam wątróbkę indyczą, bo kurzęca nie zachęcała do zakupu, sporo krwi, krótki termin itd. Pusiol wątróbkę zazwyczaj wciąga nosem w tym przypadku wolał całkowicie. Zazwyczaj jest tak samo z mielonym mięsem choć kurzęca jedzą bez wybrzydzania. Starej kocie, która lubi i nie ma problemu nawet ze zwykłym mlekiem dodałam trochę mleka bez laktozy . Mleko wypiła, mięso ledwo ruszyła
    • asu1981waw Re: O co chodzi? 24.05.21, 19:13
      Cóż, moja czasem łaskawie zje kawałek filetu z indyka, ale tylko bardzo świeży.
      Czasem skusi się na filet z kurczaka, ale ten musi być tylko przemrożony dla odmiany.
      Czasem skubnie cąber króliczy i pierś kaczą.
      Z podrobów uwielbia nerki i wątrobę króliczą, inne odpadają.
      W większości przypadków zje wołowinę (ale tutaj polędwicę cygańską albo udziec), częściej przemrożoną.
      Ryb nie tyka.
      Z mokrym cyrk na kółkach, obecnie je tylko to co ma w nazwie zupa....
      Niestety wszyscy znajomi weterynarze twierdzą, że koty domowe stają się często bardzo wybredne. I nic się na to nie poradzi 🤦🏽‍♀️
    • mysiulek08 Re: O co chodzi? 25.05.21, 01:45
      u nas tez surowy indyk nie ma wzięcia, podejrzewam, ze chodzi o 'marinado' czyli ostrzykiwanie miesa woda z sola i czymś tam jeszcze plus hormony w hodowli, o ile kurczaka kupuje eko, bez tych wynalazków, tak indyka 'czystego' nie ma, ale kurczka nie może jeść Mimi a Grubson rzadko

wołowinę im kupuje u rzeźnika, którego brat ma ekohodowle szczesliwych krow 😊 i już sprzedawcy wiedza, ze dla naszych 'kociatek' musi być właśnie 'ta'wolowina

w czasie kwarantanny naszej wioski 😜 kiedy nie można było z domu wyjeżdżać bez glejtu z policji, kupiłam marketowa, jak sie zapas skonczyl, żaden nie chciał ! na szybko duże puszki leonardo zamawialiśmy żeby odmiana była

wątróbkę je tylko Grubson a on w ogóle jest wybrzydzacz i niejadek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka