wiem, ze juz podobny temat kiedys byl, no ale pytam jeszcze raz

Jak/z czego mozna zrobic "bude" dla dzikiej kotki?
Wiem, ze mowiliscie cos o steropianowych pudelkach.....tylko
zastanawiam sie od wczoraj, gdzie moge cos takiego znalesc ( w
jakim sklepie poprosic ).
Ta kotka siedzi sobie calymi dniami na worku z gruzem i czeka jak
pani z naprzeciwka wyniesie jej pasztet lub chrupki. Spi albo na
worku, albo w krzakach.....dlatego chcialabym jej zrobic jakies
schronienie. Zal mi jej, bo starutenka. Poradzcie cos.