15.02.08, 10:17
wiem, ze juz podobny temat kiedys byl, no ale pytam jeszcze raz smile
Jak/z czego mozna zrobic "bude" dla dzikiej kotki?
Wiem, ze mowiliscie cos o steropianowych pudelkach.....tylko
zastanawiam sie od wczoraj, gdzie moge cos takiego znalesc ( w
jakim sklepie poprosic ).
Ta kotka siedzi sobie calymi dniami na worku z gruzem i czeka jak
pani z naprzeciwka wyniesie jej pasztet lub chrupki. Spi albo na
worku, albo w krzakach.....dlatego chcialabym jej zrobic jakies
schronienie. Zal mi jej, bo starutenka. Poradzcie cos.
Obserwuj wątek
    • annb Re: legowisko 15.02.08, 10:21
      masz linka na poczcie
      • barba50 Robiąc budkę swoim futrom 15.02.08, 13:35
        natknęłam się na stronę fundacji Zmieńmy Świat z Tarnowa, gdzie krok po kroku pokazane jest jak domowym w sumie sposobem zrobić taką budkę.
        Link do strony fundacji
        www.fundacjazmienmyswiat.tarnow.pl/
        /po lewej stronie "Instrukcja wykonania domków dla kotów" pokaz slajdów/
        Na tej stronie jest sporo ciekawych rzeczy do poczytania.
        I - cukiereczeksmile Kto nie miał okazji przeczytać "Pamiętnika Babuni" Caty Katarzyny Ryrych tu będzie miał możliwość. Kotka Babunia żyła, długo mieszkała w Schronisku w Mielcu, ostatni kawałek życia spędziła w Gdańsku i była szczęśliwa. Zajrzyjcie, przeczytajcie, warto!
        • mist3 Re: Robiąc budkę swoim futrom 15.02.08, 20:12
          A ja - skoro fundacja z Tarnowa została przywołana - polecam ją, gdyby ktoś miał
          wolne środki i chciał dofinansować jakąś kocią organizację.
          Fundacja ta działa bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania i naprawdę mogę z
          czystym sumieniem stwierdzić, że są tam ludzie na wskroś uczciwi, którzy
          wszystko poświęcają kotom i absolutnie nie wzbogacają się pod pretekstem zbiórki
          na koty, wręcz przeciwnie.
          Sama co miesiąc przesyłam im pieniądze i są to najlepiej wydane pieniądze w moim
          zyciu smile
          • kromisia Re: Robiąc budkę swoim futrom 15.02.08, 23:19
            Dziekuje Wam za rady... naprawde ulatwily mi sprawe.
            Ciesze sie, ze w Tarnowie istnieje taka fudnacja ( powstala po moim
            wyjezdzie z PL, wiec nie wiedzialam ).
            pozdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka