Dodaj do ulubionych

No, poszło:)

05.08.09, 14:09
Udało mi się capnąć kotną kotkę i upchnąć ją w Koterii, nie obyło się bez
przygód i problemów, bo nie miałam w co jej złapać, nie miałam zaklepanego
miejsca w Koterii i nie miałam jak jej wsadzić do wiklinowego transporterka z
maluśkimi drzwiczkami.
Obrażenia: u mnie - jedno delikatne ukąszenie na dłoni, u koty całe kłęby
fruwającego futra.
Ale suma summarum, udało się to, co zaplanowałam, i to zaplanowałam ad hoc(o
ile to możliwe wink).
I czuję się dobrze z tymsmile
Obserwuj wątek
    • mary4 Re: No, poszło:) 05.08.09, 14:35
      ciesze się ze sie udało ! wsztstko aby tylko miała lepiej w zyciu wink
      • macarthur Re: No, poszło:) 05.08.09, 15:09
        w tym roku w Warszawie taki wysyp kociaków że chciałoby się rzec
        jedna westyrylizowana kotka na wagę złota, gratulacje,jak dobrze
        pójdzie to w przyszłym tygodniu też 2 szt. zaliczę ale z domowych
        • barba50 Re: No, poszło:) 05.08.09, 16:51
          Hurra!!! A mówiłam, że się uda big_grin
          Gratulacje smile
          • wladziac Re: No, poszło:) 05.08.09, 18:30
            super rozwiązanie,gratuluję i powodzenia
    • ewik1976 Re: No, poszło:) 05.08.09, 22:04
      big_grinbig_grinbig_grin
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka