Dodaj do ulubionych

OGŁOSZENIA

    • szprota ŁAPIĘ SIĘ [POCZWÓRNIE] NA TYM 29.06.05, 19:38
      że co chwila sprawdzam, gdzie jest Kota i czy przypadkiem nie lęgnie gdzieś kociąt
    • szprota OKURDE 29.06.05, 19:40
      Użytkownik : szprota
      Liczba postów na forum : 8876
      PRZEGAPIŁAM CZOMOLUNGMĘ!
      • aard TO MOŻE 30.06.05, 12:26
        usuń sobie te 26 postów? :p
        • aard 1313 30.06.05, 13:39
          To jest tysiąctrzystatrzynaste OGŁOSZENIE
    • yavorius SZPROTA OGŁASZA 30.06.05, 09:20
      Trzecie kocię przyszło na świat:)
    • yavorius AAAA, KOTKI TRZY 30.06.05, 12:00
      Szarostalowe - donosi Szprotka.
      • szprota POTWIERDZAM 30.06.05, 21:57
        troje szarych kociąt różnej płci :)
        • szprota TRZY ŚLEPE SZCZURKI 30.06.05, 22:21
          wolno się ładują i
          wyglądają tak:
          • aard JAK TRZY MOTKI WEŁNY 01.07.05, 12:38
            Poza tym przy tym transferze ślimak to rozpędzony pośpieszny.
    • e7 MAM OCHOTĘ NA SEKS GRUPOWY 01.07.05, 12:40
      Ktoś reflektuje? Zgłoszenia mailem.
      • aard ŁE, ZNOWU ORGIA /nichuja! 01.07.05, 13:06

    • huann PRZYPONINAM, ŻE JUŻ BLIŻEJ NIŻ DALEJ 01.07.05, 13:08
      do końca OGŁOSZEŃ nr 2.
      • yavorius DZIĘKUJEMY 01.07.05, 13:10
        za przyponienie:-P
    • cassani ZAZNACZAM NIEKTÓRYM ŻE W ŚRODKU NIE MA TEKSTU!!! 01.07.05, 13:17
      • aard DZIĘKUJĘ /TAK TRZYMAJ! 01.07.05, 13:33

        • cassani ;)) N/T! 01.07.05, 13:45
    • huann MAM CONSTARĄ WEDLINĘ 01.07.05, 14:31
      i wrzód na wardze.
      czyli wszystko po staremu.
    • szprota SPRAGNIONYCH WIEŚCI O SZCZURKACH INFORMUJĘ 02.07.05, 17:48
      że są nadal szare, ślepe i zajmują się głównie spaniem, walką o cyca i
      piszczeniem. są paskudne przeraźliwie :D
      • h8red SPRAGNIENI WIEŚCI O SZCZURKACH DZIĘKUJĄ 02.07.05, 18:02
        dziękuję :)
      • lolik2 A CZY WYSTĘPUJE PRZEWAGA KOBIET CZY MĘŻCZYZN? 04.07.05, 09:50
        oczywiście różnej płci
        • yavorius MAM PYTANIE 04.07.05, 10:10
          Do Lolik.

          Gdzie szukać tego przepisu, o którym żeśmy wczoraj?
          • lolik2 A TU: 04.07.05, 10:16
            kobieta.gazeta.pl/kuchnia/0,0.html
            tylko jeszcze nie ma Australii (bo to dodatek z soboty), ale zapewnie niedługo się pojawi :)

            • yavorius ANO WŁAŚNIE 04.07.05, 11:00
              Tak właśnie myślałem:)

              Ale tam nie było, więc zapytałem:)

              Jak się do kurczaka rąbnie 2-3 główki czosnku, to po całonocnym przeżarciu jest
              mniam i pycha :)
              • lolik2 OOOOOOOO!!! 04.07.05, 12:06
                to muszę wypróbować!
                myśmy robili ze szczypiorkiem - też fajne :)
        • szprota NA RAZIE TRUDNO STWIERDZIĆ 04.07.05, 12:10
          ale za to zdaje się, że jedno będzie nosiło krawacik.
      • szprota SPRAGNIONYCH WIEŚCI O SZCZURKACH INFORMUJĘ 06.07.05, 13:12
        że lada dzień otworzą oczka i zobaczą świat, jakim się mieni, mniej na żółto,
        bardziej na niebiesko, bo przed nimi 9 rzyć!
        a pod szarostalowym mają ciemniejsze futerko.
        • yavorius ECH 06.07.05, 13:15
          Jak będę bogaty, to wezmę jednego szczurka:) Ale póki co... :-/
          • szprota LUIZIK 06.07.05, 13:21
            jak mawiała Taka Jedna Znajoma (patrz w blogu Kocia Kołyska)
            na razie chętnych na szczurki mam, więc nie namawiam z uwagi na meble :P
            • yavorius O 06.07.05, 13:28
              Masz chętnych? No to super ;D
              • szprota OWSZEM 06.07.05, 13:34
                są tacy, którzy wolą koty od mebli :P
                [wiem, że się złośliwię, ale wymówka z meblami rozpierdoliła mnie konkretnie]
                • yavorius NO WIESZ 06.07.05, 13:44
                  To są naprawdę ładne meble!

                  <foch>
                  • szprota KOTY TEŻ 06.07.05, 13:49
                    nie sroce, a Kocie spod ogona wypadły :P
                    • yavorius JEŚLI MAJĄ TAK DRZEĆ PAPĘ 06.07.05, 13:51
                      Jak ich mama, to my weźmiemy ze schroniska, eheh:))

                      Może weźmiemy. Kiedyś.
                      • szprota JASNE 06.07.05, 14:03
                        bo te ze schroniska nie miauczą i nie niszczą mebli, rotfl.
                        • yavorius HŁE HŁE 06.07.05, 14:06
                          Wiem, przecież żartuję, nie?
                        • maginiak JASNENIEJASNEJASNENIEJASNEBONANZA!!!!!!!! 06.07.05, 14:36
                          Nieładnieś się uczepiła. Tym bardziej że to akurat najmniej istotny powód dla
                          którego narazie nie możemy wziąć kota :(
                          • yavorius WTÓRUJĘ 06.07.05, 14:44
                            No właśnie! No właśnie! A fe! Niedobra Szprota!!!
                          • szprota WOW, JAKI ZMASOWANY ATAK 06.07.05, 15:55
                            premiera w jednomyślności forumowej, zdaje się :P
                            uczepiłam się, bo akurat tego argumentu Yavor używał najczęściej, co dawało do
                            zrozumienia, że jest najbardziej istotny :P
                            [poza tym bardzo nie lubię mantyczenia "chcę a nie mogę". chcieć to móc, kurwa.]
                            • yavorius ZMASOWANY NIE ZMASOWANY 07.07.05, 08:06
                              Nie używałem wcale najczęściej tego argumentu, to raz.
                              Dwa, że co innego jest stołek za 100 złotych, a co innego wypaśna kanapa*, i
                              tyle.

                              * - coś powinnaś o niej wiedzieć, chyba na niej spałaś :-p
                              • szprota TAK, TAK, MHM [ziew] 07.07.05, 23:10

                              • szprota A WIESZ 11.07.05, 00:07
                                pukające łóżeczko jakoś mi lepiej utkwiło w pamięci :P
                            • maginiak NO SKĄD W NAS TYLE AGRESJI? :-P 07.07.05, 09:20
                              Gdyby chcieć to móc to byłoby fajnie ale nie jest. A tak całkiem na marginesie
                              to chyba nasza sprawa czego chcemy a co możemy i naprawdę nie widzę powodu dla
                              którego miałabym się tłumaczyć Tobie Szprotko z przyczyn moich decyzji.
                              • szprota ALEŻ JA NIE WYMAGAM TŁUMACZEŃ 07.07.05, 23:07
                                sami się tłumaczycie przez Yavoriusa, który co chwila wzdycha, że ech, wziąłby
                                kotka, ale: [i tu następuje lista rzeczy, które należałoby pokonać].
                                nie możecie, to nie możecie, trudno, ale po kiego czytam po raz kolejny, że
                                bardzo byście chcieli? to przecież naturalnym jest, że w tym momencie wspieram w
                                zwalczeniu wszelkich przeszkód, byście mogli, nieprawdaż? (a kanapa jest,
                                wybaczcie, zdecydowanie najgłupszą z nich)
                                • huann DRZECIE KOTY. A HUANN MA BYĆ JUTRO CZY MA NIE BYĆ 07.07.05, 23:15
                                  jutro?

                                  no to:
















































                                  KURWACICHOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


                                  (łeb mnie napierdala, wybaczcie.)
                                  • szprota JUŻ SIĘ PRZECA ZAMYKAM 07.07.05, 23:25
                                    Huann ma być, bo kto zje ze mną piccę w świnksie albo inne dobre?
                                    • huann KAŻDY ZJE 07.07.05, 23:41
                                      w każdym razie, jeśli chodzi o pizzę, na miejscu każdego właśnie bym tak zrobił :p
                                    • yavorius JEJL! (YALE) 08.07.05, 08:04
                                      W sphinxie najlepsza jest polędwica czy listek.
                              • szprota NO DOBŁA, PRZEPŁASZAM 07.07.05, 23:21
                                wyżej wyjaśniłam, czemu się czepiam, a tu postanawiam, ze więcej nie będę.
                                [buziaczki jutro w realu]
                                • yavorius JAK W REALU TO OK 08.07.05, 08:04
                                  Gorzej z Tesco, bo to angielski gulasz.
      • szprota SPRAGNIONYCH WIEŚCI O SZCZURKACH INFORMUJĘ 09.07.05, 12:45
        że wg książki pożyczonej od Keri mają ciemne oznaki na pyszczkach i uszkach i
        łapkach, jak syjamki, i już nie są ślepe, natomiast oczka mają przy tym niebieskie
        (na wacik z tym!)
        • szprota ORAZ ŻE 09.07.05, 17:55
          wstępne oględziny wskazują na to, że mamy do czynienia z dwoma kotkami i jednym
          kocurem (który zresztą jest największy, najciemniejszy i najbardziej bojowy)
    • aard ZMIENIAM GEOMETRIĘ SKRZYDEŁ I... 04.07.05, 09:36
      zostaję :/
    • yavorius DREWIENKO 04.07.05, 11:50
      Unoszące się na wodzie.

      szszszszsz, szumi woda...
    • szprota ZNOWU WKURZYŁAM 05.07.05, 01:12
      kobieciątko przynależne trwale do faceta, który mi się podoba. Jak ja uwielbiam,
      jak one tracą humor na mój widok!
      [ale skądinąd zazdrości Ashy nie rozumiem, chyba że jest cos, o czym nie wiem]
      • szprota KURWA, ZNOWU BLOG! 05.07.05, 01:20
        ja pierdolę, powinnam chyba chodzić ze swoim zdjęciem rentgenowskim na
        przejrzystej koszulce.
    • yavorius SPÓŹNIŁEM SIĘ 05.07.05, 08:14
      Do pracy dzisiaj 20 minut, ale to nie szkodzi, bo i tak zostaję do 16 :-/
    • aard ŻAŁOSNE 05.07.05, 09:37
      jak chuj
      • szprota KTÓRE? 05.07.05, 11:10
        atak ciekawości
        • aard MOJE 05.07.05, 15:12
          zwoje
    • yavorius IDĘ 05.07.05, 09:42
      Na szkolenie do 16, więc pewnie mnie tu już nie będzie (chyba że się trafi
      jakaś dłuższa przerwa).
    • yavorius JESTEM KARALUCHEM 06.07.05, 10:27
      Gale mi powiedział
      • aard JESTEŚ STEREM 06.07.05, 11:26
        białym żołnierzem!
        • szprota ALE Z CZERWONYM PTASZKIEM [inicpozatym] 06.07.05, 12:09

    • szprota JUŻ PO RAZ KOLEJNY 06.07.05, 13:01
      zamiast na krowy weszłam na telefony... :D
      • yavorius SŁUSZNIE 06.07.05, 13:05
        czynisz.

        ps. nie mogę dać Ci eksperta, nie mam uprawnień.
        • szprota SZKODA 06.07.05, 13:14
          na wątku Umfany należałby mi się (swoją drogą, jakby mi wpadła w rozmowie, to
          miałabym z nią ciężki orzech do zgryzienia)
    • szprota ŹRÓDŁA ZBLIŻONE DO ZAMKA DONOSZĄ 06.07.05, 13:42
      że będzie grał (najpewniej jutro wróci)
      !!!!!!!!!!!!!!!
      • aard AARDY SIĘ WIELCE CIESZĄ 06.07.05, 15:24
        A jeszcze bardziej się ucieszą, jak usłyszą :)
    • cassani N/T 06.07.05, 15:29
      oszukałem.
      • yavorius IDĘ SOBIE OD WAS 06.07.05, 15:29
        Baj, baj. Do zo! :D

        Na ra!
        • cassani ŁENO n/t 06.07.05, 15:52
    • yavorius JEŚLIIIIII SZUKAAAAAAAACIE MNIEEEEEEEEEEEEEE 07.07.05, 09:25
      <nutki, kurwa:)>

      Jestem tu ale potem będę tu

      <znowu nutki>
      • aard PIĘKNE 07.07.05, 12:10
        Sam bym się chętnie takimi cudeńkami pobawił. Żebym jeszcze miał czas albo net
        w domu :/
        • yavorius A ŁÓDŹ JEST TU 07.07.05, 12:16
          tinyurl.com/9frxp
          Mniej więcej oczywiście:)
        • huann PIĘKNE 07.07.05, 16:46
          aard napisał:

          > Sam bym się chętnie takimi cudeńkami pobawił. Żebym jeszcze miał czas albo net
          > w domu :/

          net Ci w domu niepotrzeby - wystarczy w pracy, a tam patrz: linownia RU, ale
          skoro tam przeszło bez echaecha, to jeszcze raz tu:


          desktop.google.com/download/earth/index.html



          ściągasz 10,5 mega na tw.dysk, zgrywasz na płytkę, oglądasz sobie w domu.
          taki programik ze wszystkim, można przelecieć na przekład przekręciwszy horyzont
          pod odpowiednim kątem między dwoma wierzchołami elbrusku.

          pokazuje m.in. wspołrzędne geograficzne z dokładnością gps-owską, wysokość
          n.p.m. (w stopach) i w ogóle wszystko ma w malutkim paluchu.
          • aard SUPER 07.07.05, 17:40
            A w domu oglądam - że tak z głupia frant zapytam - na czym?
            • huann W DOMU 07.07.05, 17:49
              huannowym oglądasz :)
              przy najbliższej nadarzającej się okazji po weekendzie, chyba, że przed albo w
              trakcie.

              ps. zdobyłem w 10 minut nanga parbat i nanda devi, byłem też na evereście -
              straszne nudy w tym trójwymiarze, ale jak się nie ma, to nie tybet.
              • aard CZY W TAKIM RAZIE MUSZĘ ŚCIĄGAĆ NA PŁYTĘ? 07.07.05, 17:52
                To się nie trzyma kupy. Więc wierzę [Św. Augustyn?]
                • huann NO W TAKIM RAZIE NIE MUSISZ ŚCIĄGAĆ NA PŁYTĘ. 07.07.05, 18:07
                  czyba, że chcesz mieć wcześniej, nim obejrzysz :)
                  jeśli chcesz mieć poźniej, to wystarczy, że przyniesiesz czystą.
                  jeśli chcesz mieć w trakcie, będziesz.
                  miał w drodze.
                  • yavorius W ZASTĘPSTWIE 08.07.05, 08:08
                    Polecam

                    www.terraserver.com/search/search.asp
                    Nie trzeba nic ściągać:)
    • aard ANONSUJĘ 07.07.05, 17:38
      Ciąg dalszy wróżebnej akacji spamerskiej. Trawa akancjo, jesteś piękna!
    • szprota OSTATNI DZIEŃ 07.07.05, 23:16
      darmowych minut w abonamencie. Od jutra zamiast minut mam smsy i mmsy :D
    • yavorius UPRASZA SIĘ 08.07.05, 08:10
      Szanownych łodzian o nieokradanie i nierysowanie samochodów na warszawskich
      rejestracjach w terminie od: piątek 17:00 do: sobota 14:00. Dziękuję :-p
      • cassani KOMUNIKAT ASP 08.07.05, 08:16
        NINIEJSZYM INFORMUJEMY IZ W DNIACH PT 17-SO 14 SCHOWAMY WSZYSTKIE KREDKI.
        • yavorius CIESZY MNIE TO NIEZMIERNIE 08.07.05, 08:20
          Cassani poznasz nas, czy chcesz numer telefonu do nas?
          • cassani POZNAM WAS PO NUMERZE TELEFONU 08.07.05, 08:25
            masz emilka
            • yavorius ODPISAŁEM /nt 08.07.05, 08:28
      • aard LE NOUVEAU RICHE 08.07.05, 10:56
        jakoś niemiło mi się zrobiło. Czyżbyś już nie czuł się łodzianinem...?
        • yavorius HEHE 08.07.05, 11:05
          Ja się czuję, ale ten co mi będzie samochód rysował, tylko dlatego że są na nim
          magiczne literki "WE" nie musi o tym wiedzieć.

          ps. Oczywiście post, do którego się odnosisz, był żartem, o jeju:)
          • aard A JEDNAK 08.07.05, 11:08
            cóś bardzo jesteś dumny z tych dwóch literek. I to prześwieca spod żartu 9że o
            tablicomaniakach nie wspomnę).
            • yavorius ECH 08.07.05, 11:12
              aard napisał:

              > cóś bardzo jesteś dumny z tych dwóch literek.

              Wiesz, ja jestem akurat tablicomaniakiem:P i wcale nie napisałem że jestem
              dumny.
              • aard 2x OWSZEM 08.07.05, 11:25
                yavorius napisał:

                > Wiesz, ja jestem akurat tablicomaniakiem:P

                Cokolwiek to znaczy, nie przeczę :)

                > i wcale nie napisałem że jestem dumny.

                Owszem, nie napisałeś. Ale czy nie jesteś?
                • yavorius CZOMP CZOMP 08.07.05, 11:28
                  Aard napisał:
                  > Owszem, nie napisałeś. Ale czy nie jesteś?

                  Jestem, ale w zupełnie innym kontekście niż ten, o którym Ty myślisz...
                  • aard OKEJ :) 08.07.05, 11:31
                    Wytłumaczysz mi dziś kontekst? :)
                    • yavorius BARDZO CHĘTNIE /będętłumaczyłaardowikontekst,oja! 08.07.05, 11:35
                • maginiak 2x OWSZEM (BEZ RE ALE NADAL NIE MAM POMYSŁU) 08.07.05, 11:30
                  > Owszem, nie napisałeś. Ale czy nie jesteś?

                  Jasne że jest:)
          • maginiak DOBRZE BY BYŁO 08.07.05, 11:08
            byś nie wywoływał Aarda z lasu. Ja też się czuję trochę Łodzianinem, a może
            jest nas jeszcze więcej? :-p
            • yavorius NO WŁAŚNIE WYWOŁAŁEM 08.07.05, 11:13
              I mi się obrywa :-p
            • aard (KURWA! CO JA Z TYMI Re: DZISIAJ??!) ALE AD Re:M 08.07.05, 11:27
              maginiak napisała:

              > [...]a może jest nas jeszcze więcej? :-p

              Ho ho ho...! Prorocze (choć z przesuniętą personalizacją) sny?
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10322&w=16368553&a=26180755
    • cassani TREMA ZŻERA 08.07.05, 08:52
      huann - masz na to jakieś lekarstwo?
      • aard TREMOLO PALCAMI 08.07.05, 10:55
        wystukuję w oczekiwaniu.
        Dzierżbór retrocesjonariusze kontraktów reasekuracyjnych!
        • maginiak NA TYM WĄTKU NIE MA RE A JA NIE MAM 08.07.05, 11:10
          pomysłu na topic prócz Dzierżbór Sierpc Zwierzyniecki i Szczyrzyc w Brzesku!
          Ale by się nie zmieścił:)
      • huann NA ZŻERANIE NIE MA LEKARSTWA! 08.07.05, 11:56
        lecz
        po cóż leczenie
        skoro jest utopia? ;D
    • lolik2 STWIERDZAM 08.07.05, 11:10
      że dziwnym zbiegiem okoliczności
      Aard czasem pisze hasła, które coś dla mnie znaczą...
      • yavorius NO TO FAKTYCZNIE 08.07.05, 11:13
        Dziwny zbieg okoliczności...
        :D :D
      • aard CZY CHODZI O TO 08.07.05, 11:24
        że byłem dumny z faktu zostania ojcem?
        • lolik2 NIE 08.07.05, 11:30
          a czemu tak myslisz? trochę zgłupiałam...

          chodzi o słowa np. "tremolo" albo "jestem sterem" - to osobiście znaczy dla mnie coś bardzo konkretnego, a Ty użyłeś akurat takich sformułowań

          takie przypadki :)
          • aard TAK 08.07.05, 11:55
            lolik2 napisała:

            > a czemu tak myslisz? trochę zgłupiałam...

            Z powodu Ayrtona. Strzelałęm, ze do niego pijesz ;)

            > chodzi o słowa np. "tremolo"

            słowna wariacja (sic!) na tremat. I tyle.

            > albo "jestem sterem"

            cytat z "Białej Armii". Dla mnie też to coś znaczy :)
            • lolik2 NO 08.07.05, 12:06
              do wyboru do koloru
              każdy znajdzie coś dla siebie :)
              • aard JARMARK POPKULTURY 08.07.05, 12:11
                pawiookie stragany drzemią czujnie w cieniu markiz...
                • lolik2 ALE ZASADNICZO WYSZŁAM OD ZUPEŁNIE INNEJ STRONY 08.07.05, 12:17
                  i to jak interpretujesz innych ludzi i w którą stronę skręcasz jest w Tobie zajebiste :)
                  • yavorius ULALA /nt 08.07.05, 12:26
                    :DDD
                    • lolik2 YAVORIUSKU 08.07.05, 12:50
                      a w Tobie zajebiste jest to, że jesteś taki konsekwentny ;)
                      • yavorius JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA? 08.07.05, 13:00
                        Ale w czym konsekwentny?

                        <oczy>
                        • lolik2 A NIE JESTEŚ???? 08.07.05, 13:23
                          JAKTO???!!!

                          :)
                          • yavorius ALEŻ! 08.07.05, 13:27
                            Jestem, tylko ciekawi mnie o jaki wycinek rzeczywistości chodzi:)

                            Tymczasem będę spadał do domu, potem po Mażiniaki do pracy, a potem do Łódź:)
                  • aard JA BYM TEGO "INTERPRETACJĄ LUDZI" NIE NAZYWAŁ 08.07.05, 12:53
                    o raczej poszukiwanie wszędzie alternatywnych możliwości postrzegania i
                    wskazywanie na nie tam, gdzie wiem, że odbiorca mnie zrozumie. Ot,
                    neosurrealizm :)
                    • lolik2 TOŻ O TYM PISZĘ 08.07.05, 12:58
                      tylko nie wiedziałam, że robisz to specjalnie :)
                      • aard SŁUSZNIE. ZAWSZE BEZPIECZNIEJ ZAŁOŻYĆ 08.07.05, 13:06
                        żę rozmówca jest nierozgarnięty i nie poniał, co się do niego mówi :)
                        • lolik2 ECH 08.07.05, 13:11
                          ech...
                          • aard HEH 08.07.05, 13:36
                            Heh :-))

                            Loliku, nic się nie martw. aardy się obrażają z innych powodów :D
                            • lolik2 JA SIĘ NIE MARTWIĘ 08.07.05, 13:39
                              ja nie rozumiem...
                              • aard JEŚLI NIE MARTWI CIĘ TO, ŻE NIE ROZUMIESZ 08.07.05, 15:13
                                to chyba nie ma problemu? :)
                                • lolik2 AARDZIE, AARDZIE, SŁOŃCE TY MOJE... 08.07.05, 15:27
                                  ja jestem osoba cicha i spokojnego serca, więc nie zareaguję

                                  skończmy na tym :)
          • huann PRZYPADKI CHODZĄ PO LUDZIACH 08.07.05, 11:55
            a gdzie jest Wila3 tak a propos?
            • cassani PRZECIE SIE POŻEGNAŁA KULTURALNIE 08.07.05, 12:40
              tak a kus-kus
              • huann W SUMIE 08.07.05, 12:44
                papa-ratzja: nieszpore roraty.
                a mając program napięty odmawiam godzinki.
                ale to już zupełnie abstrahuizm, że się tak Wyrażę.
                • yavorius ZAPYTUJĘ 08.07.05, 12:49
                  Czy Huann to będzie dzisiaj? Tam-i-wtedy?
                  • huann OD POW JADAM 08.07.05, 12:59
                    to się jeszcze okażre, choć wszystko wskazuje zegarek, a szczęśliwy wczas pod
                    gruszą.
                    • yavorius NO TO DZIERŻBÓR 08.07.05, 13:00
                      Niezłe spotkanko!
                      • huann RACZEJ /raczej 08.07.05, 14:04

                  • cassani LUDZIE LISTY PISZĄ 08.07.05, 12:59
                    i donosy.
                    doostałeś ode mnie esemesa?? numer ok??
                    • yavorius NIE DOSTAŁEM 08.07.05, 13:01
                      Jeśli mnie pytasz, to nie...
                      • cassani ESY FLORESY 08.07.05, 13:34
                        nie działają? - puściłem Ci jeszcze emilki 2.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka