szprota ŁAPIĘ SIĘ [POCZWÓRNIE] NA TYM 29.06.05, 19:38 że co chwila sprawdzam, gdzie jest Kota i czy przypadkiem nie lęgnie gdzieś kociąt Odpowiedz Link
szprota OKURDE 29.06.05, 19:40 Użytkownik : szprota Liczba postów na forum : 8876 PRZEGAPIŁAM CZOMOLUNGMĘ! Odpowiedz Link
aard JAK TRZY MOTKI WEŁNY 01.07.05, 12:38 Poza tym przy tym transferze ślimak to rozpędzony pośpieszny. Odpowiedz Link
huann MAM CONSTARĄ WEDLINĘ 01.07.05, 14:31 i wrzód na wardze. czyli wszystko po staremu. Odpowiedz Link
szprota SPRAGNIONYCH WIEŚCI O SZCZURKACH INFORMUJĘ 02.07.05, 17:48 że są nadal szare, ślepe i zajmują się głównie spaniem, walką o cyca i piszczeniem. są paskudne przeraźliwie :D Odpowiedz Link
lolik2 A CZY WYSTĘPUJE PRZEWAGA KOBIET CZY MĘŻCZYZN? 04.07.05, 09:50 oczywiście różnej płci Odpowiedz Link
yavorius MAM PYTANIE 04.07.05, 10:10 Do Lolik. Gdzie szukać tego przepisu, o którym żeśmy wczoraj? Odpowiedz Link
lolik2 A TU: 04.07.05, 10:16 kobieta.gazeta.pl/kuchnia/0,0.html tylko jeszcze nie ma Australii (bo to dodatek z soboty), ale zapewnie niedługo się pojawi :) Odpowiedz Link
yavorius ANO WŁAŚNIE 04.07.05, 11:00 Tak właśnie myślałem:) Ale tam nie było, więc zapytałem:) Jak się do kurczaka rąbnie 2-3 główki czosnku, to po całonocnym przeżarciu jest mniam i pycha :) Odpowiedz Link
lolik2 OOOOOOOO!!! 04.07.05, 12:06 to muszę wypróbować! myśmy robili ze szczypiorkiem - też fajne :) Odpowiedz Link
szprota NA RAZIE TRUDNO STWIERDZIĆ 04.07.05, 12:10 ale za to zdaje się, że jedno będzie nosiło krawacik. Odpowiedz Link
szprota SPRAGNIONYCH WIEŚCI O SZCZURKACH INFORMUJĘ 06.07.05, 13:12 że lada dzień otworzą oczka i zobaczą świat, jakim się mieni, mniej na żółto, bardziej na niebiesko, bo przed nimi 9 rzyć! a pod szarostalowym mają ciemniejsze futerko. Odpowiedz Link
yavorius ECH 06.07.05, 13:15 Jak będę bogaty, to wezmę jednego szczurka:) Ale póki co... :-/ Odpowiedz Link
szprota LUIZIK 06.07.05, 13:21 jak mawiała Taka Jedna Znajoma (patrz w blogu Kocia Kołyska) na razie chętnych na szczurki mam, więc nie namawiam z uwagi na meble :P Odpowiedz Link
szprota OWSZEM 06.07.05, 13:34 są tacy, którzy wolą koty od mebli :P [wiem, że się złośliwię, ale wymówka z meblami rozpierdoliła mnie konkretnie] Odpowiedz Link
yavorius JEŚLI MAJĄ TAK DRZEĆ PAPĘ 06.07.05, 13:51 Jak ich mama, to my weźmiemy ze schroniska, eheh:)) Może weźmiemy. Kiedyś. Odpowiedz Link
szprota JASNE 06.07.05, 14:03 bo te ze schroniska nie miauczą i nie niszczą mebli, rotfl. Odpowiedz Link
maginiak JASNENIEJASNEJASNENIEJASNEBONANZA!!!!!!!! 06.07.05, 14:36 Nieładnieś się uczepiła. Tym bardziej że to akurat najmniej istotny powód dla którego narazie nie możemy wziąć kota :( Odpowiedz Link
szprota WOW, JAKI ZMASOWANY ATAK 06.07.05, 15:55 premiera w jednomyślności forumowej, zdaje się :P uczepiłam się, bo akurat tego argumentu Yavor używał najczęściej, co dawało do zrozumienia, że jest najbardziej istotny :P [poza tym bardzo nie lubię mantyczenia "chcę a nie mogę". chcieć to móc, kurwa.] Odpowiedz Link
yavorius ZMASOWANY NIE ZMASOWANY 07.07.05, 08:06 Nie używałem wcale najczęściej tego argumentu, to raz. Dwa, że co innego jest stołek za 100 złotych, a co innego wypaśna kanapa*, i tyle. * - coś powinnaś o niej wiedzieć, chyba na niej spałaś :-p Odpowiedz Link
szprota A WIESZ 11.07.05, 00:07 pukające łóżeczko jakoś mi lepiej utkwiło w pamięci :P Odpowiedz Link
maginiak NO SKĄD W NAS TYLE AGRESJI? :-P 07.07.05, 09:20 Gdyby chcieć to móc to byłoby fajnie ale nie jest. A tak całkiem na marginesie to chyba nasza sprawa czego chcemy a co możemy i naprawdę nie widzę powodu dla którego miałabym się tłumaczyć Tobie Szprotko z przyczyn moich decyzji. Odpowiedz Link
szprota ALEŻ JA NIE WYMAGAM TŁUMACZEŃ 07.07.05, 23:07 sami się tłumaczycie przez Yavoriusa, który co chwila wzdycha, że ech, wziąłby kotka, ale: [i tu następuje lista rzeczy, które należałoby pokonać]. nie możecie, to nie możecie, trudno, ale po kiego czytam po raz kolejny, że bardzo byście chcieli? to przecież naturalnym jest, że w tym momencie wspieram w zwalczeniu wszelkich przeszkód, byście mogli, nieprawdaż? (a kanapa jest, wybaczcie, zdecydowanie najgłupszą z nich) Odpowiedz Link
huann DRZECIE KOTY. A HUANN MA BYĆ JUTRO CZY MA NIE BYĆ 07.07.05, 23:15 jutro? no to: KURWACICHOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (łeb mnie napierdala, wybaczcie.) Odpowiedz Link
szprota JUŻ SIĘ PRZECA ZAMYKAM 07.07.05, 23:25 Huann ma być, bo kto zje ze mną piccę w świnksie albo inne dobre? Odpowiedz Link
huann KAŻDY ZJE 07.07.05, 23:41 w każdym razie, jeśli chodzi o pizzę, na miejscu każdego właśnie bym tak zrobił :p Odpowiedz Link
szprota NO DOBŁA, PRZEPŁASZAM 07.07.05, 23:21 wyżej wyjaśniłam, czemu się czepiam, a tu postanawiam, ze więcej nie będę. [buziaczki jutro w realu] Odpowiedz Link
szprota SPRAGNIONYCH WIEŚCI O SZCZURKACH INFORMUJĘ 09.07.05, 12:45 że wg książki pożyczonej od Keri mają ciemne oznaki na pyszczkach i uszkach i łapkach, jak syjamki, i już nie są ślepe, natomiast oczka mają przy tym niebieskie (na wacik z tym!) Odpowiedz Link
szprota ORAZ ŻE 09.07.05, 17:55 wstępne oględziny wskazują na to, że mamy do czynienia z dwoma kotkami i jednym kocurem (który zresztą jest największy, najciemniejszy i najbardziej bojowy) Odpowiedz Link
szprota ZNOWU WKURZYŁAM 05.07.05, 01:12 kobieciątko przynależne trwale do faceta, który mi się podoba. Jak ja uwielbiam, jak one tracą humor na mój widok! [ale skądinąd zazdrości Ashy nie rozumiem, chyba że jest cos, o czym nie wiem] Odpowiedz Link
szprota KURWA, ZNOWU BLOG! 05.07.05, 01:20 ja pierdolę, powinnam chyba chodzić ze swoim zdjęciem rentgenowskim na przejrzystej koszulce. Odpowiedz Link
yavorius SPÓŹNIŁEM SIĘ 05.07.05, 08:14 Do pracy dzisiaj 20 minut, ale to nie szkodzi, bo i tak zostaję do 16 :-/ Odpowiedz Link
yavorius IDĘ 05.07.05, 09:42 Na szkolenie do 16, więc pewnie mnie tu już nie będzie (chyba że się trafi jakaś dłuższa przerwa). Odpowiedz Link
yavorius SŁUSZNIE 06.07.05, 13:05 czynisz. ps. nie mogę dać Ci eksperta, nie mam uprawnień. Odpowiedz Link
szprota SZKODA 06.07.05, 13:14 na wątku Umfany należałby mi się (swoją drogą, jakby mi wpadła w rozmowie, to miałabym z nią ciężki orzech do zgryzienia) Odpowiedz Link
szprota ŹRÓDŁA ZBLIŻONE DO ZAMKA DONOSZĄ 06.07.05, 13:42 że będzie grał (najpewniej jutro wróci) !!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link
aard AARDY SIĘ WIELCE CIESZĄ 06.07.05, 15:24 A jeszcze bardziej się ucieszą, jak usłyszą :) Odpowiedz Link
yavorius JEŚLIIIIII SZUKAAAAAAAACIE MNIEEEEEEEEEEEEEE 07.07.05, 09:25 <nutki, kurwa:)> Jestem tu ale potem będę tu <znowu nutki> Odpowiedz Link
aard PIĘKNE 07.07.05, 12:10 Sam bym się chętnie takimi cudeńkami pobawił. Żebym jeszcze miał czas albo net w domu :/ Odpowiedz Link
huann PIĘKNE 07.07.05, 16:46 aard napisał: > Sam bym się chętnie takimi cudeńkami pobawił. Żebym jeszcze miał czas albo net > w domu :/ net Ci w domu niepotrzeby - wystarczy w pracy, a tam patrz: linownia RU, ale skoro tam przeszło bez echaecha, to jeszcze raz tu: desktop.google.com/download/earth/index.html ściągasz 10,5 mega na tw.dysk, zgrywasz na płytkę, oglądasz sobie w domu. taki programik ze wszystkim, można przelecieć na przekład przekręciwszy horyzont pod odpowiednim kątem między dwoma wierzchołami elbrusku. pokazuje m.in. wspołrzędne geograficzne z dokładnością gps-owską, wysokość n.p.m. (w stopach) i w ogóle wszystko ma w malutkim paluchu. Odpowiedz Link
aard SUPER 07.07.05, 17:40 A w domu oglądam - że tak z głupia frant zapytam - na czym? Odpowiedz Link
huann W DOMU 07.07.05, 17:49 huannowym oglądasz :) przy najbliższej nadarzającej się okazji po weekendzie, chyba, że przed albo w trakcie. ps. zdobyłem w 10 minut nanga parbat i nanda devi, byłem też na evereście - straszne nudy w tym trójwymiarze, ale jak się nie ma, to nie tybet. Odpowiedz Link
aard CZY W TAKIM RAZIE MUSZĘ ŚCIĄGAĆ NA PŁYTĘ? 07.07.05, 17:52 To się nie trzyma kupy. Więc wierzę [Św. Augustyn?] Odpowiedz Link
huann NO W TAKIM RAZIE NIE MUSISZ ŚCIĄGAĆ NA PŁYTĘ. 07.07.05, 18:07 czyba, że chcesz mieć wcześniej, nim obejrzysz :) jeśli chcesz mieć poźniej, to wystarczy, że przyniesiesz czystą. jeśli chcesz mieć w trakcie, będziesz. miał w drodze. Odpowiedz Link
yavorius W ZASTĘPSTWIE 08.07.05, 08:08 Polecam www.terraserver.com/search/search.asp Nie trzeba nic ściągać:) Odpowiedz Link
aard ANONSUJĘ 07.07.05, 17:38 Ciąg dalszy wróżebnej akacji spamerskiej. Trawa akancjo, jesteś piękna! Odpowiedz Link
szprota OSTATNI DZIEŃ 07.07.05, 23:16 darmowych minut w abonamencie. Od jutra zamiast minut mam smsy i mmsy :D Odpowiedz Link
yavorius UPRASZA SIĘ 08.07.05, 08:10 Szanownych łodzian o nieokradanie i nierysowanie samochodów na warszawskich rejestracjach w terminie od: piątek 17:00 do: sobota 14:00. Dziękuję :-p Odpowiedz Link
cassani KOMUNIKAT ASP 08.07.05, 08:16 NINIEJSZYM INFORMUJEMY IZ W DNIACH PT 17-SO 14 SCHOWAMY WSZYSTKIE KREDKI. Odpowiedz Link
yavorius CIESZY MNIE TO NIEZMIERNIE 08.07.05, 08:20 Cassani poznasz nas, czy chcesz numer telefonu do nas? Odpowiedz Link
aard LE NOUVEAU RICHE 08.07.05, 10:56 jakoś niemiło mi się zrobiło. Czyżbyś już nie czuł się łodzianinem...? Odpowiedz Link
yavorius HEHE 08.07.05, 11:05 Ja się czuję, ale ten co mi będzie samochód rysował, tylko dlatego że są na nim magiczne literki "WE" nie musi o tym wiedzieć. ps. Oczywiście post, do którego się odnosisz, był żartem, o jeju:) Odpowiedz Link
aard A JEDNAK 08.07.05, 11:08 cóś bardzo jesteś dumny z tych dwóch literek. I to prześwieca spod żartu 9że o tablicomaniakach nie wspomnę). Odpowiedz Link
yavorius ECH 08.07.05, 11:12 aard napisał: > cóś bardzo jesteś dumny z tych dwóch literek. Wiesz, ja jestem akurat tablicomaniakiem:P i wcale nie napisałem że jestem dumny. Odpowiedz Link
aard 2x OWSZEM 08.07.05, 11:25 yavorius napisał: > Wiesz, ja jestem akurat tablicomaniakiem:P Cokolwiek to znaczy, nie przeczę :) > i wcale nie napisałem że jestem dumny. Owszem, nie napisałeś. Ale czy nie jesteś? Odpowiedz Link
yavorius CZOMP CZOMP 08.07.05, 11:28 Aard napisał: > Owszem, nie napisałeś. Ale czy nie jesteś? Jestem, ale w zupełnie innym kontekście niż ten, o którym Ty myślisz... Odpowiedz Link
maginiak 2x OWSZEM (BEZ RE ALE NADAL NIE MAM POMYSŁU) 08.07.05, 11:30 > Owszem, nie napisałeś. Ale czy nie jesteś? Jasne że jest:) Odpowiedz Link
maginiak DOBRZE BY BYŁO 08.07.05, 11:08 byś nie wywoływał Aarda z lasu. Ja też się czuję trochę Łodzianinem, a może jest nas jeszcze więcej? :-p Odpowiedz Link
aard (KURWA! CO JA Z TYMI Re: DZISIAJ??!) ALE AD Re:M 08.07.05, 11:27 maginiak napisała: > [...]a może jest nas jeszcze więcej? :-p Ho ho ho...! Prorocze (choć z przesuniętą personalizacją) sny? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10322&w=16368553&a=26180755 Odpowiedz Link
aard TREMOLO PALCAMI 08.07.05, 10:55 wystukuję w oczekiwaniu. Dzierżbór retrocesjonariusze kontraktów reasekuracyjnych! Odpowiedz Link
maginiak NA TYM WĄTKU NIE MA RE A JA NIE MAM 08.07.05, 11:10 pomysłu na topic prócz Dzierżbór Sierpc Zwierzyniecki i Szczyrzyc w Brzesku! Ale by się nie zmieścił:) Odpowiedz Link
huann NA ZŻERANIE NIE MA LEKARSTWA! 08.07.05, 11:56 lecz po cóż leczenie skoro jest utopia? ;D Odpowiedz Link
lolik2 STWIERDZAM 08.07.05, 11:10 że dziwnym zbiegiem okoliczności Aard czasem pisze hasła, które coś dla mnie znaczą... Odpowiedz Link
lolik2 NIE 08.07.05, 11:30 a czemu tak myslisz? trochę zgłupiałam... chodzi o słowa np. "tremolo" albo "jestem sterem" - to osobiście znaczy dla mnie coś bardzo konkretnego, a Ty użyłeś akurat takich sformułowań takie przypadki :) Odpowiedz Link
aard TAK 08.07.05, 11:55 lolik2 napisała: > a czemu tak myslisz? trochę zgłupiałam... Z powodu Ayrtona. Strzelałęm, ze do niego pijesz ;) > chodzi o słowa np. "tremolo" słowna wariacja (sic!) na tremat. I tyle. > albo "jestem sterem" cytat z "Białej Armii". Dla mnie też to coś znaczy :) Odpowiedz Link
aard JARMARK POPKULTURY 08.07.05, 12:11 pawiookie stragany drzemią czujnie w cieniu markiz... Odpowiedz Link
lolik2 ALE ZASADNICZO WYSZŁAM OD ZUPEŁNIE INNEJ STRONY 08.07.05, 12:17 i to jak interpretujesz innych ludzi i w którą stronę skręcasz jest w Tobie zajebiste :) Odpowiedz Link
lolik2 YAVORIUSKU 08.07.05, 12:50 a w Tobie zajebiste jest to, że jesteś taki konsekwentny ;) Odpowiedz Link
yavorius ALEŻ! 08.07.05, 13:27 Jestem, tylko ciekawi mnie o jaki wycinek rzeczywistości chodzi:) Tymczasem będę spadał do domu, potem po Mażiniaki do pracy, a potem do Łódź:) Odpowiedz Link
aard JA BYM TEGO "INTERPRETACJĄ LUDZI" NIE NAZYWAŁ 08.07.05, 12:53 o raczej poszukiwanie wszędzie alternatywnych możliwości postrzegania i wskazywanie na nie tam, gdzie wiem, że odbiorca mnie zrozumie. Ot, neosurrealizm :) Odpowiedz Link
lolik2 TOŻ O TYM PISZĘ 08.07.05, 12:58 tylko nie wiedziałam, że robisz to specjalnie :) Odpowiedz Link
aard SŁUSZNIE. ZAWSZE BEZPIECZNIEJ ZAŁOŻYĆ 08.07.05, 13:06 żę rozmówca jest nierozgarnięty i nie poniał, co się do niego mówi :) Odpowiedz Link
aard HEH 08.07.05, 13:36 Heh :-)) Loliku, nic się nie martw. aardy się obrażają z innych powodów :D Odpowiedz Link
aard JEŚLI NIE MARTWI CIĘ TO, ŻE NIE ROZUMIESZ 08.07.05, 15:13 to chyba nie ma problemu? :) Odpowiedz Link
lolik2 AARDZIE, AARDZIE, SŁOŃCE TY MOJE... 08.07.05, 15:27 ja jestem osoba cicha i spokojnego serca, więc nie zareaguję skończmy na tym :) Odpowiedz Link
huann W SUMIE 08.07.05, 12:44 papa-ratzja: nieszpore roraty. a mając program napięty odmawiam godzinki. ale to już zupełnie abstrahuizm, że się tak Wyrażę. Odpowiedz Link
huann OD POW JADAM 08.07.05, 12:59 to się jeszcze okażre, choć wszystko wskazuje zegarek, a szczęśliwy wczas pod gruszą. Odpowiedz Link
cassani LUDZIE LISTY PISZĄ 08.07.05, 12:59 i donosy. doostałeś ode mnie esemesa?? numer ok?? Odpowiedz Link