maria421 27.05.16, 13:17 wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/56,114944,20143119,tusk-z-obama-i-innymi-przywodcami-jakiekolwiek-macie-o-nim,,1.html#MT Polaka na tak wysokim stanowisku politycznym jeszcze nie bylo. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
a000000 Re: Tusk 27.05.16, 16:25 Owszem, stanowisko bardzo wysokie. Bardziej by mnie cieszyło jednak, gdyby Tusk brał udział w tych gromadzeniach z powodu walorów swego umysłu, nie stanowiska. Odpowiedz Link
maria421 Re: Tusk 27.05.16, 16:48 a000000 napisała: > Owszem, stanowisko bardzo wysokie. Bardziej by mnie cieszyło jednak, gdyby Tusk > brał udział w tych gromadzeniach z powodu walorów swego umysłu, nie stanowiska > . Azerko, nie wydaje mi sie zeby walory umyslowe Tuska byly nizsze niz innych uczestnikow tego zgromadzenia, a moze nawet sa wyzsze niz walory umyslowe Merkel, Renzi czy Hollande. Odpowiedz Link
astra18 Re: Tusk 29.05.16, 10:55 Dress code:) "At Maelbeek Station before Brussels 20k. In memory of the victims of the Brusselattacks. Europe will never forget." pbs.twimg.com/media/CjnBW8lW0AAmPHO.jpg pbs.twimg.com/media/CjnBW8nXAAABh0N.jpg Odpowiedz Link
maria421 Re: Tusk 29.05.16, 13:02 astra18 napisał: > Dress code:) > > "At Maelbeek Station before Brussels 20k. In memory of the victims of the Bruss > elattacks. > Europe will never forget." > > pbs.twimg.com/media/CjnBW8lW0AAmPHO.jpg > pbs.twimg.com/media/CjnBW8nXAAABh0N.jpg Tusk wzial udzial w polmaratonie, a jak chyba wiesz w garniturze sie nie startuje : www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-05-29/donald-tusk-oddal-hold-ofiarom-zamachow-w-brukseli-a-potem-pobiegl-w-polmaratonie/ Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Tusk 29.05.16, 15:32 Spoko, jak będą go wieszać, to założy swój najlepszy gajerek, a może nawet frak... Odpowiedz Link
astra18 Re: Tusk 29.05.16, 18:16 maria421 napisała: > Tusk wzial udzial w polmaratonie, a jak chyba wiesz w garniturze sie nie startu > je : No pewnie że wiem:) Jednak zdjęcie nie zostało zrobione przez jakiegoś paparazzo tylko kogoś z bliskiego otoczenia Tuska, nastepnie wrzucone na oficjalne konto TT. Więc wyszło chyba trochę niezręcznie aby szef RE w takim stroju składał hołd zamordowanym. Odpowiedz Link
maria421 Re: Tusk 29.05.16, 20:25 astra18 napisał: > No pewnie że wiem:) > Jednak zdjęcie nie zostało zrobione przez jakiegoś paparazzo tylko kogoś z blis > kiego otoczenia Tuska, nastepnie wrzucone na oficjalne konto TT. Więc wyszło ch > yba trochę niezręcznie aby szef RE w takim stroju składał hołd zamordowanym. Jest opis okolicznosci na TT twitter.com/eucopresident?lang=de Odpowiedz Link
swiatlo Re: Tusk 27.05.16, 16:57 Jeden próbował zniszczyć Polskę, drugi próbował (i wciąż próbuje) zniszczyć Amerykę. Mogą się więc podzielić doświadczeniami. Odpowiedz Link
swiatlo Re: Tusk 27.05.16, 17:01 Poza tym zupełnie mnie nie interesuje pozycja Polski w lewackiej międzynarodówce. Mam nadzieję że jest najniższa z możliwych. A to, że Tusk jest wysoko na liście płac Sorosa, to przecież o to mu od początku jego kariery chodziło. Odpowiedz Link
maria421 Re: Tusk 27.05.16, 17:08 swiatlo napisał: > Poza tym zupełnie mnie nie interesuje pozycja Polski w lewackiej międzynarodówc > e. Mam nadzieję że jest najniższa z możliwych. > A to, że Tusk jest wysoko na liście płac Sorosa, to przecież o to mu od początk > u jego kariery chodziło. Swiatlo, Ty juz lepiej moze pisz o urokach Roztocza, malych kosciolkow i wiejskich cmentarzy, co? Odpowiedz Link
swiatlo Re: Tusk 27.05.16, 17:32 maria421 napisała: > Swiatlo, Ty juz lepiej moze pisz o urokach Roztocza, malych kosciolkow i wiejskich > cmentarzy, co? Być może masz trochę racji, bo bardzo możliwe że jesteśmy ostatnim pokoleniem gdzie te kościółki i cmentarze jeszcze istnieją. Odpowiedz Link
maria421 Re: Tusk 27.05.16, 17:07 swiatlo napisał: > Jeden próbował zniszczyć Polskę, drugi próbował (i wciąż próbuje) zniszczyć Ame > rykę. Mogą się więc podzielić doświadczeniami. Tusk tylko probowal? Przeciez Kaczynski juz dawno stwierdzil ze rzad Tuska doprowadzil Polske do ruiny a wiadomo ze Kaczynski mowi prawde i tylko prawde. Zawsze i wszedzie. Odpowiedz Link
lepian4 Re: Tusk 29.05.16, 20:57 W Ukladzie Warszawskkim bylo sporo polskich marionetek na "wysokich sttanowiskach". Tuska w Europie wiekszosc nie zna, albo niewiele o nim moze powiedziec. Po co wiec mamy sie nim podniecac? Odpowiedz Link