Forum Sport Tenis
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wimbledon-mezczyzni.

    IP: *.ny325.east.verizon.net 19.06.09, 18:50
    www.wimbledon.org/en_GB/scores/draws/ms/index.html
    Osemka:
    Nadal-Acasuso i Davydenko-Roddick.
    Murray-Wawrinka i Gonzalez-Hanescu
    Del Potro-Cilic i Schuettler-Djokovic
    Verdasco-Tsonga i Soderling-Federer
    Obserwuj wątek
      • bleble-bleble Ty, ale to trawa jest 19.06.09, 19:02
        Jaki Davidenko, Verdasco i już nie pamiętam kto tam jeszcze. To są
        kaleki na trawie. Połowa tych wymienionych odpadnie w pierwszych
        rundach.
        • Gość: MACIEJ Re: Ty, ale to trawa jest IP: *.ny325.east.verizon.net 19.06.09, 19:13
          a jakie sa twoje typy?
        • Gość: MACIEJ Re: Ty, ale to trawa jest IP: *.ny325.east.verizon.net 19.06.09, 19:15
          To tak jak Nadal byl specjalista od wygrywania w Paryzu i nagle
          Wimbledon wygral.
          • bleble-bleble Ale jak gra Nadal??? 19.06.09, 19:32
            Odpowiedź: Nadal gra topspinem. Atakowanie niskich piłek, a takie z
            reguły są na trawie, wymaga albo takiego ekstemalnego topspina albo
            świetnego nadgarstka. Dlatego wszystkie drewna out w pierwszych
            rundach. Hiszpany też, bo tylko trawę wycierają. Tsonga też pewnie
            nie błyśnie, bo on się chyba najlepiej czuje na wolnym hardzie,
            gdzie kozioł jest dość wysoki i czasu jest więcej (to samo
            Gonzalez). Chociaż Safin też był zawsze kalectwem na trawie, a raz w
            życiu półfinał zrobił, więc jakieś tam fuksy mogą być.
      • bleble-bleble Nadal nie zagra 19.06.09, 20:17
        obraził się na ATP, że Fed dostał łatwiejszą drabinkę
        • Gość: MACIEJ Re: Nadal nie zagra IP: *.nycmny.east.verizon.net 19.06.09, 21:57
          No i ma racje.Pewno przy tym obrazaniu sie,strzyknelo mu tez w
          kolanie.
      • bleble-bleble Federerowi pewnie teraz stoi! 19.06.09, 21:56
        • Gość: MACIEJ Re: Federerowi pewnie teraz stoi! IP: *.nycmny.east.verizon.net 19.06.09, 21:58
          przed oczami Soderling w 4 tej rundzie.
          • bleble-bleble Re: Federerowi pewnie teraz stoi! 19.06.09, 22:07
            Jeśli ktoś ma go pyknąć przed finałem, to Haas.
            • maksimum Re: Federerowi pewnie teraz stoi! 20.06.09, 05:35
              Zanim by Haas doszedl do Federera,to najpierw by musial pyknac
              Cilica,Blake'a i Djokovica.
              Niewykonalne.
        • Gość: tenisista tego to nie byłbym tego taki pewien, patrząc na IP: *.chello.pl 19.06.09, 22:05
          to z kim musi się zadawać w łóżku, chyba że wiesz coś czego my nie wiemy.

      • bleble-bleble Blake'a przesuneli. Gonzo-dziecki szczescia! 20.06.09, 10:32
        • bleble-bleble dzieckO szczęścia 20.06.09, 10:36
          Żeby nikomu nie przyszło do głowy, że nie mam matury;pppppppp
          • Gość: MACIEJ Zmiany IP: *.nycmny.east.verizon.net 20.06.09, 16:28
            Osemka:
            Del Potro-Stepanek i Davydenko-Roddick
            Murray-Wawrinka i Gonzalez-Hanescu
            Andreev-Cilic i Schuettler-Djokovic
            Verdasco-Tsonga i Feder-Soderling
            • bleble-bleble Zapodajesz typy na RG 2010? 20.06.09, 16:53
      • Gość: hellraiser Re: Wimbledon-mezczyzni. IP: *.icpnet.pl 20.06.09, 17:31
        Jeśli chodzi o typy Macieja to pominął kilku istotnych zawodników w swojej
        drabince. Moja wygląda tak :

        Del Potro - Roddick
        Murray - Gonzo
        Federer - Tsonga
        Djokovic - Haas

        Nie wiem skąd wziąłeś Acasuso:)

        A co komentarza bleble - sprawdź sobie najpierw wyniki Verdasco na trawie zanim
        cokolwiek napiszesz. Ta "sierota na trawie" w zeszłym sezonie doszła do 4 rundy
        Wimbledonu a w formie z wiosny tego roku pewnie mógłby tutaj myśleć nawet o 1/2.
        Niestety ( a może na szczęście, bo bardzo go nie lubię) dyspozycja Hiszpana po
        RG jest fatalna i obrona punktów z zeszłego roku będzie sukcesem.
        • bleble-bleble Dzięki, że mnie zreformowałeś 20.06.09, 22:31
          Verdasco, faktycznie jest królem trawy. W swoim 26-letnim życiu, był
          raz w 4 rundzie Wimbledonu. Jak mogłem pominąć to wiekopomne
          osiągnięcie. A 1/2 to on może osiągnąć, jak Hiszpanie zorganizują
          swoje latino Wimblo, ale i tak będzie musiał mieć korzystną drabinkę.
          • Gość: MACIEJ Haas i Tsonga IP: *.ny325.east.verizon.net 20.06.09, 22:54
            to sie praktycznie nie roznimy,bo tylko haasowi i Tsondze dajesz
            wieksze szanse.
            • Gość: tenisista turniej wygra Tsonga albo Haas, a Gonzalez będzie IP: *.chello.pl 20.06.09, 23:17
              w finale, i też wygrać mógłby, nie obraziłbym się.

              • bleble-bleble Ferdek 21.06.09, 00:08
                A całą imprezę pewnie i tak wygra Ferdek. Później będzie kłamał w
                wywiadach na temat tego, jak strasznie jest mu przykro, że nie
                wystartował Nadal, bo chciał go własnoręcznie oklepać w finale.
                • Gość: tenisista nie wiem skąd tak kosmiczne przypuszczenie. IP: *.chello.pl 21.06.09, 00:21
                  prędzej wygra Muller niż Federer. teraz Federer jest zbyt pewny siebie, a poleci
                  może przed meczem z Tsongą. Tsonga w tym roku gra tragicznie dlatego wygra
                  Wimbledon, żeby coś zabłysnąć i na tym uciuła ranking do końca roku żeby zagrać
                  w Masters. no chyba że przegra z Gonzalezem. Haas może być tym "czarnym koniem".
                  no nie wiem, chyba że wymyślą jakąś nawierzchnię na której akurat tenisiści nie
                  będą umieli się odnaleźć, i Federer na niej się lepiej dostosuje, ale chyba nie.
                  natomiast z tym mówieniem jaki Nadal wspaniały gracz itp to jest rzeczywiście
                  niezbyt stosowne zachowanie Federera, on próbując podnieść swoją rangę w oczach
                  opinii publicznej, próbuje zarazem robić z Nadala tenisowego boga, lepszego od
                  innych tenisistów, a przecież by tu przegrał, więc co, do końca życia będzie
                  wspominał że tak mu przykro że nie ma Nadala, przecież to jest głupota świata.
                  cała ta poprawność polityczna Federera może wywoływać jedynie zażenowanie wśród
                  znawców dyscypliny jaką jest tenis. nie mam racji? wygląda to tak jak by
                  Wimbledon był ważniejszy od tenisistów.

                  • Gość: MACIEJ Gdyby Nadal umial biegac,to by Ferdek nie oklepal. IP: *.ny325.east.verizon.net 21.06.09, 03:02
                    Lekarze wyraznie zalecaja 4-6 tyg wolnego od grania w podkurczu i
                    zmiany kierunku w przykucu.
                    • Gość: MACIEJ Cwiercfinaly IP: *.nycmny.east.verizon.net 01.07.09, 05:48
                      Przedturniejowe typy:
                      Del Potro-Stepanek i Davydenko-Roddick
                      Murray-Wawrinka i Gonzalez-Hanescu
                      Andreev-Cilic i Schuettler-Djokovic
                      Verdasco-Tsonga i Feder-Soderling
                      ----------
                      Z moich typow pozostali
                      1-Roddick
                      2-Murray
                      3-Djokovic
                      4-Federer

                      Chcialbym,zeby Ferrero wygral,bo nie przepadam za Murrayem.

                      Mozna typowac do rozpoczecia meczow.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka