Dodaj do ulubionych

** VISTULOWY DOM MODY **

11.06.20, 13:43
forum.gazeta.pl/forum/w,11086,11142356,11142356,Vistulowy_Dom_Mody_.html
czas odnowic garderobe,
gonitwa po sklepach w szukaniu tego co sie wymarzylo
nie zawsze jest owocna,

zycze nam by znalesc to co sobie wymarzylysmy i pasuje perfekt na nas.
Obserwuj wątek
    • kendo Re: ** VISTULOWY DOM MODY ** 11.06.20, 13:49
      takie wczoraj "cichobiegi" kupilam
      leciutkie/dopasowane na moja stope,jak by na zamowienie robione,

w sklepie byla oferta ,jezeli oddasz stara pare obuwia dostaniesz 10% obnizki,
      mialam na sobie balerinki,ktore juz siateczka na nich zaczela pekac,
      wiec czas byl na cos nowego,
      i tarfila sie okazja,
      pojechalam do miasta w pekajacyc a wrocilam w nowiutkich butach,
      nawet byl woreczek do butow,

a calkiem niedawno uszylam sobie trzy sztuki ,
      przymierzylam i dokladnie taki sam wymiar..
        • lusia_janusia Re: ** VISTULOWY DOM MODY ** 12.06.20, 06:17
          Kendo sie zastanawialam w domu i przejzalam swoja kolekcje butow,
          moze jak mi czas powoli to polece i zobacze, przymierze moze bym sobie
          tez kupila takie??.

A nie pokazalas klapeczkow i maseczek na rower cosmy sobie pokupily, ciekawe
          czy takie sprzedaja rownez w Lidl w Polsce?.
          • dorka556 Re: ** VISTULOWY DOM MODY ** 12.06.20, 07:00
            Witam. Pokaż Kendo te klapki i maseczki. Rzadko chodzę do Lidla, chociaż nie mam daleko. Mogę też podjechać autobusem. Spożywkę kupuje w sklepie obok a art. przemysłowe przez internet. Gdy mają 'rzucić' coś ciekawego, to ludzie już od rana stoją przed sklepem, czekając na otwarcie.
            Nie chodzę po sklepach, nie lubię przymierzania. Wszystko kupuje w sieciówkach, nawet buty. Siadam przed laptopem, oglądam, wybieram. W domu mogę swobodnie przymierzyć, z różnymi ubraniami. Jak nie pasuje, dopiero wtedy jadę do sklepu oddać. Można oddawać wszędzie.
            • kallisto Re: ** VISTULOWY DOM MODY ** 12.06.20, 07:12
              Tez preferuje taka metode kupowania. Czesto jest tak ze w sklepie na chybcika cos nas zauroczy, a potem okazuje sie, ze jednak to nie to. Ostatnio zamowilam sobie sukienke w Greenpoincue dluga z wiskozy, odebralam w sklepie, przymierzylam w domu. Wtedy na pewniaka decyduje czy zostawic czy oddac. Zdarza si oczywiscie tez tak, ze zamowione nie pasuja, ale nie jest to gonitwa po roznych sklepach, nie traci sie czasu. Ostatnio też zamówiłam sobie cichobiegi i niestety rozmiar zawyżone, odesłaniem do wymiany. Może był oddała, ale i ładne i miękkie i wygodne to zaryzykuję mniejszy rozmiar. Tez się pochwalę jakie to cichobiegi 😁
              • kallisto Re: ** VISTULOWY DOM MODY ** 12.06.20, 07:19
                Zapomniałam pochwalić białe mokasynki, uwielbiam wszystko co jasne i letnie. Kendus jeśli miękkie i wygodne to dobrze trafilas szczegolnie, ze z rabatem.
                Moja koleżanka ma fisia na punkcie butów i czesto kupuje ten sam model w dwóch kolorach. Wg mnie to bezsens, lepiej mieć Taki uniwersalny np. biały pasujący do każdego odzienia.

Ja poluje też na jakieś promocje, pierwsza cena mojej sukienki to 129 zł. Pomyślałam, że nie będę zwariować, cierpliwie doczekałem i kupiłam o 40 % taniej. Wtedy się opłaciło. W ubiegłym roku kupiłam identyczną tylko z innym deseniem, dlatego na 100 % wiedziałam że chce taka sama. Lekka, przewiewna wiskoza, tzw. fruwajka z rozcieciem z przodu o długości do kostek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka