Moze jakiespomysly co mnie czeka w tym roku? Trudno mi cos znalezc o
interpretacji solariuszy. Ale wynalazlam np. ze kwadrat ksiezyca do
slonca oznacza rok wielkich zmian. A z kolei Jowisz w 8 domu oznacza
polepsze w finansach, mozliwosc otrzymania kredytu, profity ze
spadkow - tu sie troche obawiam bo dziadek w nienajlepszej kondycji i
jesli w moim horoskopie jest profit ze spadku to oznacza, ze ktos z
mojej rodziny odejdzie z tego swiata? Jak myslicie, czego sie
spodziewac? Podobno tez Jowisz w 8 domu to lepszy seks albo wiecej
seksu, tu sie akurat ciesze