diablica_28
02.03.04, 23:16
Dobranoc pchły na noc,
karaluchy do poduchy,
a szczypawki do sadzawki !!!!
Wszystkie dzieci nawet złe pogrążone sa we śnie,
a ja jedna tylko nie
wiec ide spac bo własnie ksiezyc ziewa i zachwilę zasnie,
a gdy jutro wstanie swit będzie bardzo na mnie zły ze on zasnoł a ja nie.
Nio to papa