Dodaj do ulubionych

Księzyc ziewa i niedługo ...

02.03.04, 23:16
Dobranoc pchły na noc,
karaluchy do poduchy,
a szczypawki do sadzawki !!!!

Wszystkie dzieci nawet złe pogrążone sa we śnie,
a ja jedna tylko nie
wiec ide spac bo własnie ksiezyc ziewa i zachwilę zasnie,
a gdy jutro wstanie swit będzie bardzo na mnie zły ze on zasnoł a ja nie.

Nio to papa
Obserwuj wątek
    • ejno Re: Księzyc ziewa i niedługo ... 02.03.04, 23:19
      Przyszła pora kołysanek
      Przyszła pora utulanek
      Przyszła pora namawiania do spania, do spania...

      To jest pora dobrej nocy
      To jest pora ciepłych kocy
      To jest pora zasypiania, zasypiania...
    • aankaa miłych snów 02.03.04, 23:19
      do virtu-usłyszenia przy budziku wink
    • zo_h Re: Księzyc ziewa i niedługo ... 02.03.04, 23:23
      Głowę do poduszki przykładam i w sen głęboki zapadam.
      • vika411 Re: Księzyc ziewa i niedługo ... 02.03.04, 23:46
        zo_h napisał:

        > Głowę do poduszki przykładam i w sen głęboki zapadam.
        KUKUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRYYYYYYYYYYYKUUUUUUUUUUUUU!HAHAHAHAHAAAAA!!!!!!!!
        • very_famous Re: Księzyc ziewa i niedługo ... 02.03.04, 23:52
          No i w ten miły sposób zo_h ma zawał serca murowany!
          VIKA - MIAŁAŚ LEŻEĆ POD PIERZYNĄ I SIĘ KUROWAĆ! A jak kurować - to cicho!
          • vika411 BLE BLE BLE TRATATA BUMCYK CYK!!!!!LUP!. 02.03.04, 23:55
            very_famous napisała:

            > No i w ten miły sposób zo_h ma zawał serca murowany!
            > VIKA - MIAŁAŚ LEŻEĆ POD PIERZYNĄ I SIĘ KUROWAĆ! A jak kurować - to cicho!
            HE HE- JA WAM DAM CICHO!!!!
          • aankaa ależ nam się Cioteczka trafiła ;) 02.03.04, 23:55
            sama nie zaśnie, drugiemu spać nie da
            • vika411 Re: ależ nam się Cioteczka trafiła ;) 02.03.04, 23:58
              aankaa napisała:

              > sama nie zaśnie, drugiemu spać nie da
              >
              W GROBIE SIE WYSPICIE!!!
              RAZEM ZE MNA!
              A ja dzisiaj mialam 42 stopnie goraczki! Achaaaa...teraz mam tylko 38 i
              widzialam podwujnie a Wy nie! i wzywali do mnie pogotowie i dostaje teraz
              zastrzyki bo mam klasyczne zapalenie pluc!O!
              I nie pojde spac bo mnie chca juro wyslac do szpitala!
              • aankaa i poczwórnie się zdarzało, ostatnio, widzieć 03.03.04, 00:02
                a Ty się lepiej pierzyną owiń, tabletki łykaj, do(ch)torów słuchaj
                zapalenie płuc to nie w kij dmuchał ...

                masz być SZYBKO zdrowa
                • vika411 Re: i poczwórnie się zdarzało, ostatnio, widzieć 03.03.04, 00:07
                  aankaa napisała:

                  > a Ty się lepiej pierzyną owiń, tabletki łykaj, do(ch)torów słuchaj
                  > zapalenie płuc to nie w kij dmuchał ...
                  >
                  > masz być SZYBKO zdrowa
                  >
                  No to sie zastanowie...Ale do szpitala nie pojde! za zadne skarby!
                  • aankaa do szpitala pójdź - a nuż badania zrobią ... 03.03.04, 00:12
                    i od razu powiedz, że piżamki nie wzięłaś więc nie zostajesz
                    • vika411 Re: do szpitala pójdź - a nuż badania zrobią ... 03.03.04, 00:16
                      Nie! Doktor mi dzisiaj zrobil przeswietlenie i wystarczy.zapisali zastrzyki i
                      tez wystarczy.Pierzyne mam a w szpitalu nie dadza ani pierzyny ani kompa! Nie
                      ma glupich!
                      • very_famous Re: do szpitala pójdź - a nuż badania zrobią ... 03.03.04, 00:25
                        Vikaaaa - z zapaleniem płuc nie ma żartów!!!!
                        Powinnaś leżeć PLACKIEM I SIĘ NIE RUSZAĆ! TO JEST BARDZO GROŹNA CHOROBA!
                        Jak będziesz tak się szwędać zamiast leczyć - to co - w spadku Hamak mi
                        zapiszesz na własność??!!!
                        • vika411 Re: do szpitala pójdź - a nuż badania zrobią ... 03.03.04, 01:22
                          very_famous napisała:

                          > Vikaaaa - z zapaleniem płuc nie ma żartów!!!!
                          > Powinnaś leżeć PLACKIEM I SIĘ NIE RUSZAĆ! TO JEST BARDZO GROŹNA CHOROBA!
                          > Jak będziesz tak się szwędać zamiast leczyć - to co - w spadku Hamak mi
                          > zapiszesz na własność??!!!
                          Hamak zapisze bezdomnym kotom a Ciebie wydziedzicze! O!.-)
                          • very_famous Vika!- zdrowiejesz-bo się buntujesz :PPP 03.03.04, 10:50
                            > Hamak zapisze bezdomnym kotom a Ciebie wydziedzicze! O!.-)
                            Czemuż to???
                            Popadłam w niełaskę?
    • ejno Re: Księzyc ziewa i niedługo ... 03.03.04, 22:08
      Słoneczko już gasi złoty blask.
      Za chwilę niebo błyśnie czarem gwiazd.
      Dobranoc...
      Dobranoc...
      Dobranoc już...
      • vika411 Re: Księzyc ziewa i niedługo ... 03.03.04, 22:17
        ... WRZASNIEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!
        A gdy rankiem wstanie swit
        Ksiezycowi bedzie wstyd
        ze wrzeszczal a nie my!!!
        NIEEEEEEE IDEEEEEEE SPAC!!!!!!!!NIEEEEE CHCEEEEEEEEE!!!!!!!!!
    • ejno Re: Księzyc ziewa i niedługo ... 04.03.04, 23:00
      Ta drabina to schody do nieba,
      a ta miska nad schodami to księżyc.
      Tamten miecz
      to zwyczajny pogrzebacz,
      a z garnków są hełmy rycerzy.
      Lecz kto w te czary nie uwierzy?
      To jest teatr, to jest teatr.
      To jest teatr
      A teatr jest po to,
      żeby wszystko było inne niż dotąd.
      Żeby iść do domu w zamyśleniu
      w zachwycie.
      I już zawsze odtąd księżyc w misce widzieć...
      • slodkoslony Re: Księzyc ziewa i niedługo ... 04.03.04, 23:25
        No młode się pospały . Nawet i Diablica dwie godziny przed północą ...
        Ja posiedze jeszcze , do komina dołoże , piekielnej łąckiej pokosztuje jeszcze
        a może i co zakąsze ?
    • zo_h Re: Księzyc ziewa i niedługo ... 04.03.04, 23:33
      I ja również zmykam zaraz pod pierzynę ... coś dzisiejszy dzień wyssał ze mnie
      energię.
      • slodkoslony Re: Księzyc ziewa i niedługo ... 04.03.04, 23:37
        1. Stille Nacht! Heilige Nacht!
        Stille Nacht :

        Alles schläft; einsam wacht
        Nur das traute heilige Paar
        Holder Knab im lockigten Haar,
        Schlafe in himmlischer Ruh!
        Schlafe in himmlischer Ruh!


    • altu Re: Księzyc ziewa i niedługo ... 04.03.04, 23:40
      Księżyc ziewa i ja też...
      Poczta odrobiona..
      Salon uprzątnięty,
      tylko w izolatce i pokoju chorych jakieś hałasy i stękania ?bolesne? i chichoty
      jakieś, i swary...
      oj, młodzieży chorująca, do łóżek, do spania...

      Ja już opuszczam Salon, na Hamaku sie trochę pobujam... i spać zmierzam...
      Dobranoc!
      • slodkoslony Re: Księzyc ziewa i niedługo ... 04.03.04, 23:57
        Eee to nie ma tak !

        Nu ja wiem , że wszystkie nowoczesne ale tak wypadałoby choćby Ciotce Pana
        Hamaka przedstawić , o okoliczności wypytać , hę ?
        • altu Re: Księzyc ziewa i niedługo ... 05.03.04, 09:07
          Słodkosiu!
          Zapoznaj sie z Hamakiem: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=10740
          smile
          I ślij ukłony Vice!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka