26.08.11, 23:42
Emigracja, druga połowa daleko, jedyne co pozostaje to browar w łapę, winamp i forum (które dotychczas tylko czytałem).
A jak Wam mija wieczór piątkowy? Oby lepiej... smile Pozdrawiam i się witam z Szanownymi Salonowiczami.
Obserwuj wątek
    • skiela1 Re: Kicha 27.08.11, 00:45
      Witamy Szanownego...
      Weekend,pogoda ladna wiec korzystajmysmile
      • kredofil Re: Kicha 27.08.11, 00:51
        Taaa, pójdę na samotny spacer bez celu w obcym mieście.
        Nevermind, nie marudzę.
    • maria_3 Re: Kicha 27.08.11, 19:01
      Witaj!smileGdzie sie ta emigracja znajduje!?
    • green.lemon Re: Kicha 27.08.11, 19:01
      A ja nie kicham big_grin big_grin ... no może trochę: efekt basenu i nałykania się wody.
    • kredofil Re: Kicha 28.08.11, 00:30
      Nie to, żebym chciał podbijać własne wątki, ale... Jest tu kto o tej porze? Co u Was dobrego?
      • skiela1 Re: Kicha 28.08.11, 16:23
        Jak widac nikogo nie bylo...
      • wirujacypunkt Re: Kicha 28.08.11, 23:13
        To smutne, samotność na emigracji jest okrutna.
        • keepersmaid Re: Kicha 29.08.11, 21:10
          My emigranty...
          Trzeba sobie radzic i najlepiej nie myslec o tym.
          • kredofil Re: Kicha 29.08.11, 21:23
            Ciężko nie myśleć, kiedy WCK zostało w kraju. Na szczęście jeszcze tylko trochę smile
            • wirujacypunkt Re: Kicha 29.08.11, 21:30
              Pisz więc i przez chwilę myśl o pisaniu i Tych którzy chcą z Tobą pogadac.
              Czas szybciej mija i myśli stają się radośniejsze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka