kredofil 26.08.11, 23:42 Emigracja, druga połowa daleko, jedyne co pozostaje to browar w łapę, winamp i forum (które dotychczas tylko czytałem). A jak Wam mija wieczór piątkowy? Oby lepiej... Pozdrawiam i się witam z Szanownymi Salonowiczami. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skiela1 Re: Kicha 27.08.11, 00:45 Witamy Szanownego... Weekend,pogoda ladna wiec korzystajmy Odpowiedz Link
kredofil Re: Kicha 27.08.11, 00:51 Taaa, pójdę na samotny spacer bez celu w obcym mieście. Nevermind, nie marudzę. Odpowiedz Link
green.lemon Re: Kicha 27.08.11, 19:01 A ja nie kicham ... no może trochę: efekt basenu i nałykania się wody. Odpowiedz Link
kredofil Re: Kicha 28.08.11, 00:30 Nie to, żebym chciał podbijać własne wątki, ale... Jest tu kto o tej porze? Co u Was dobrego? Odpowiedz Link
wirujacypunkt Re: Kicha 28.08.11, 23:13 To smutne, samotność na emigracji jest okrutna. Odpowiedz Link
keepersmaid Re: Kicha 29.08.11, 21:10 My emigranty... Trzeba sobie radzic i najlepiej nie myslec o tym. Odpowiedz Link
kredofil Re: Kicha 29.08.11, 21:23 Ciężko nie myśleć, kiedy WCK zostało w kraju. Na szczęście jeszcze tylko trochę Odpowiedz Link
wirujacypunkt Re: Kicha 29.08.11, 21:30 Pisz więc i przez chwilę myśl o pisaniu i Tych którzy chcą z Tobą pogadac. Czas szybciej mija i myśli stają się radośniejsze. Odpowiedz Link