Dodaj do ulubionych

czesci ciala

08.09.11, 16:02
przeczytalem ze jakis facet lubi leginsy bo wygodne i rozumiem to ale sobie on sprawy nie zdaje ze mu jaja widac wyraznie wiec mnie naszlo takie cos:
1.czy zakladacie takie ubrania co podkreslaja czesci ciala intymne albo cos odkrywaja
czy lubicie jak ktos widzi?
2. czy lubicie to widziec u innych ludzi?
Obserwuj wątek
    • sibeliuss Re: czesci ciala 08.09.11, 16:22
      1. nie
      2. nie
      • numu Re: czesci ciala 08.09.11, 16:38
        sibeliuss napisał:


        > 2. nie

        nawet jak ktos jest b. seksowny?
        oo
        • sibeliuss Re: czesci ciala 08.09.11, 20:39
          To nie ma znaczenia smile
          • numu Re: czesci ciala 08.09.11, 21:16
            nie lubisz patrzec na sportowcow w tych obcislych ciuchach?
            • sibeliuss Re: czesci ciala 08.09.11, 21:25
              Głowy nie odwracam, ale się nie gapię.
              • numu Re: czesci ciala 08.09.11, 21:29
                a ciebie cos wogole rusza?
                • sibeliuss Re: czesci ciala 08.09.11, 22:22
                  Nagość we dwoje smile
                  • numu Re: czesci ciala 08.09.11, 23:20
                    nagosc we dwoje to moze byc pobozne zyczenie.

                    a nagosc wogole-to niewiem moze cos ze mna niehalo ale bardziej mnei rusza jak komus cos lekko widac np kawalek plecow lub brzucha jak sie komus koszulka zawinela niz jakby ten sam facet w autobusie goly jechal
                    • sibeliuss Re: czesci ciala 09.09.11, 00:06
                      A to normalne, wyobraźnia lepiej pracuje jak widać tylko trochę smile
    • skiela1 Re: czesci ciala 08.09.11, 18:30
      Kobiety zakladaja stringi chyba dla podkreslenia tych czesci intymnych.
      Im sie wydaje,ze czlowiek sie gapi na ich tylek, kiedy tak naprawde to sie zastanawia czy im w tym wygodniesuspicious
      • marcin_rz Re: czesci ciala 08.09.11, 20:36
        a ja sie gapie na damskie tyłki, nogi, cycki, stopy, jak kobieta jest atrakcyjna, to aż miło popatrzec
        • sibeliuss Re: czesci ciala 08.09.11, 20:40
          Zaliczasz takie w myślach? Czy tylko się zachwycasz smile
          • marcin_rz Re: czesci ciala 08.09.11, 21:06
            podziwiam, jak dzieło sztuki
        • gazeta_mi_placi Re: czesci ciala 12.09.11, 15:10
          Ja też (za wyjątkiem stóp).
    • keepersmaid Re: czesci ciala 08.09.11, 20:48
      Tak i nie.
      Zakladam dobry stanik co chyba sluzy podkresleniu walorow :p
      Dolnych przezroczystosci czy jakis tam zazwyczaj nie nosze, stringi rzadko i po to, zeby byly wlasnie niewidoczne.
      Co do patrzenia... hmmm... dzisiaj zawiesilam oko na koledze wychodzacym z basenu, ktoremu bylo wiele widac przez gatki, wiec....
      • numu Re: czesci ciala 08.09.11, 21:21
        keepersmaid napisała:


        > Co do patrzenia... hmmm... dzisiaj zawiesilam oko na koledze wychodzacym z base
        > nu, ktoremu bylo wiele widac przez gatki, wiec....
        >
        tez tak zawieszam oczy.na basenie tez.
      • czarek_777 Re: czesci ciala 08.09.11, 21:22
        Lekarze mówią że noszenie w miejscach intymnych obcisłych strojów powoduje impotencję a nawet bezpłodność. Pewnie dlatego konowały płci obojga noszą luźne fartuchy smile
        • numu Re: czesci ciala 08.09.11, 23:16
          oni nosza fartuchy zeby wygladac dostojnie a nie z racji ucisku .tak mi sie wydaje.
    • czarna.aza Re: czesci ciala 09.09.11, 13:53
      Okropny widok, taki np. prześwitujący przez ubranie cellulit... łe. uncertain
      Niektórzy albo nie mają lustra w domu, albo mają o sobie zupełnie inne pojęcie...
      • czarek_777 Re: czesci ciala 09.09.11, 14:11
        Albo...
        "trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby zmienić..." smile
        • czarna.aza Re: czesci ciala 12.09.11, 13:33
          czarek_777 napisał:

          > Albo...
          > "trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby zmienić..." smile
          >
          big_grin big_grin big_grin
          oj, tak!!!
    • matt.j Re: czesci ciala 09.09.11, 20:50
      Wystarczy rozglądnąć się jak ciepło się zrobi, już nie mówiąc co się dzieje w miejscach wakacyjnych. Jedno wielkie targowisko półnagiej rozpusty ;D

      Chyba każdy kto ma coś do pokazania pokazuje. Przecież nie po to laska trzyma linię żeby pokazywać się tylko swojemu facetowi ani nie po to facet chodzi na siłownię, żeby pokazywać się nago tylko w łóżku. Przychodzi lato i od razu widać bardziej odkryte nogi, wyeksponowane piersi i gołe brzuchy a u gości wyćwiczonych koszulki bez rękawów – po co to wszystko… żeby ludzie patrzyli, podziwiali, zazdrościli i lecieli.

      Ale bardzo obcisłe spodnie u faceta… to musi być niesamowicie niewygodne i raczej dobrze nie wygląda.
      • numu Re: czesci ciala 09.09.11, 22:14
        matt.j napisał:
        a u gości wyćwiczony
        > ch koszulki bez rękawów – po co to wszystko… żeby ludzie patrzyli,
        > podziwiali, zazdrościli i lecieli.

        nie wycwivczeni tez w lato chodza bez rekawow bo jest goraco
        >
        > Ale bardzo obcisłe spodnie u faceta… to musi być niesamowicie niewygodne
        > i raczej dobrze nie wygląda.

        u niekturyvh dobrze.
        >
    • gazeta_mi_placi Re: czesci ciala 12.09.11, 15:09
      1. Tak big_grin
      2. Zależy wink
      • in.cambio Re: czesci ciala 14.09.11, 01:02
        A siebie nagą w lustrze lubisz ? Wyglądasz jakoś przystępnie ?
        • gazeta_mi_placi Re: czesci ciala 14.09.11, 09:12
          Lubię smile
          • in.cambio Re: czesci ciala 14.09.11, 10:32
            gazeta_mi_placi napisała:

            > Lubię smile

            No i co tam najbardziej lubisz w tym lustrze ? Jego ramę, duży palec swojej prawej stopy,
            lewą pierś ? A jak z brzuchem ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka