loczek62 23.03.13, 20:36 Przed chwilą zakończył się program w TV Info "Prawd mówiąc" w którym była rozmowa z prof. Wiktorem Osiatyńskim. Jestem pod wielkim wrażeniem tego co powiedział Pan profesor.... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
loczek62 Re: TV 23.03.13, 21:14 www.tvp.pl/vod/audycje/publicystyka/prawde-mowiac/wideo/prof-wiktor-osiatynski-26012013/9655168 Odpowiedz Link
loczek62 Re: TV 23.03.13, 23:25 sibeliuss napisał: > Zapamiętujesz to wszystko? Zapamiętuję. Odpowiedz Link
lila_inc Re: TV 25.03.13, 15:59 loczek62 napisał: Jestem pod wielkim wrażeniem tego co powiedzia > ł Pan profesor.... W którym momencie ? Powiedział sporo. Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: TV 25.03.13, 16:28 chyba o całokształt loczkowi chodzi, a może to tylko moje wrażenie Odpowiedz Link
lila_inc Re: TV 27.03.13, 15:55 morfeusz_1 napisał: > > chyba o całokształt loczkowi chodzi, a może to tylko moje wrażenie Dziękimyślałam,że chce rozwinąć myśl Odpowiedz Link