23.03.13, 20:36
Przed chwilą zakończył się program w TV Info "Prawd mówiąc" w którym była rozmowa z prof. Wiktorem Osiatyńskim. Jestem pod wielkim wrażeniem tego co powiedział Pan profesor....
Obserwuj wątek
    • loczek62 Re: TV 23.03.13, 21:14
      www.tvp.pl/vod/audycje/publicystyka/prawde-mowiac/wideo/prof-wiktor-osiatynski-26012013/9655168
      • sibeliuss Re: TV 23.03.13, 21:22
        Zapamiętujesz to wszystko?
        • loczek62 Re: TV 23.03.13, 23:25
          sibeliuss napisał:

          > Zapamiętujesz to wszystko?

          Zapamiętuję.
    • lila_inc Re: TV 25.03.13, 15:59
      loczek62 napisał:

      Jestem pod wielkim wrażeniem tego co powiedzia
      > ł Pan profesor....

      W którym momencie ?
      Powiedział sporo.
      • morfeusz_1 Re: TV 25.03.13, 16:28

        chyba o całokształt loczkowi chodzi, a może to tylko moje wrażenie wink
        • lila_inc Re: TV 27.03.13, 15:55
          morfeusz_1 napisał:

          >
          > chyba o całokształt loczkowi chodzi, a może to tylko moje wrażenie wink
          Dziękismilemyślałam,że chce rozwinąć myślsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka