03.04.05, 20:49
Oświecie mnie bo nie rozmumiem po co ludzie zakładają osobne forum bo np.
napisali wiersz (własnie znalazłam takie), albo mają jakieś pytanie, na które
odpowiedź można znaleźć z powodzeniem na forach istniejących? Albo jeszcze
jeden przypadek - nowo założone fora bardzo bardzo rzadko mają więcej niż
jeden wątek od admina. Przecież jeśli admin nie zadba o to - to kto? Większość
nowych forów ma watek albo tylko opis w stylu - zapraszam do dyskusji na XXX
temat. I ani słówka więcej. Wkurza mnie takie podejscie i marnowanie miejsca
na gazecie.
Very_czepliwa_Very suspicious
Obserwuj wątek
    • umfana Re: Nowe fora 03.04.05, 20:51
      No... ja nie wiem ;o)
    • vitalia Re: Nowe fora 03.04.05, 20:57
      No.Fakt ,znalazłam fora pt. > Buty na imprę < > Dobry podkładzik < Nie wiem
      czemu takich bzdur się nie kasuje. Od kilku miesięcy zaro wpisów,a mądry admin
      pewnie zakłada nowe koszmarki.
      • muraszka1 Re: Nowe fora 03.04.05, 21:04
        "madrych" nie sieja ,sami sie rodza
      • bartoszcze Re: Nowe fora 03.04.05, 21:13
        Ludzie, to jednak głupi naród jest.
        A fora martwe przez kilka miesięcy i tak są kasowane..
    • sloggi Re: Nowe fora 04.04.05, 21:12
      Jak ktoś zakłada i prowadzi to forum to nie ma problemu.
      Wiele osób zakłada i czeka według zasady "niech coś piszą".
      Wtedy jest to bez sensu. Admin powinien być zauważalny na własnym forum.
      • tomek854 Re: Nowe fora 05.04.05, 03:09
        To też jest śmieszne. Swiojego czasu widziałem forum, na którym było z 80 wpisów od admina w kilkunastu wątkach i nic więcej - nie lepiej by se bloga założył?
        • martuha Re: Nowe fora 05.04.05, 07:11
          fakt, tez widzialam kika takich forow, ktore swieca pustkami. dla mnie to bez
          sensu, nie lepeij zamknac takie forum i posac gdzies indziej?
          • pep-per Re: Nowe fora 05.04.05, 15:18
            Jakaś aluzja?? wink
            • sloggi Re: Nowe fora 05.04.05, 19:53
              Uderz w stół?
              • pep-per :) n/t 05.04.05, 19:54
                smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka