Oświecie mnie bo nie rozmumiem po co ludzie zakładają osobne forum bo np.
napisali wiersz (własnie znalazłam takie), albo mają jakieś pytanie, na które
odpowiedź można znaleźć z powodzeniem na forach istniejących? Albo jeszcze
jeden przypadek - nowo założone fora bardzo bardzo rzadko mają więcej niż
jeden wątek od admina. Przecież jeśli admin nie zadba o to - to kto? Większość
nowych forów ma watek albo tylko opis w stylu - zapraszam do dyskusji na XXX
temat. I ani słówka więcej. Wkurza mnie takie podejscie i marnowanie miejsca
na gazecie.
Very_czepliwa_Very