zeppelia 12.05.05, 20:56 wałkuję już chyba 5 raz "Zapiski na pudełku od zapałek" U. Eco i nadal śmieję sie w głos Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
frida2 Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 20:59 Aktualnie męczę artykuł "Fenomenologia literatury" Ingardena Odpowiedz Link
chaladia To co moja córcia... 12.05.05, 21:02 Córcia ma lat 6½ i sama nie czyta. To znaczy pojedyńcze literki już potrafi czytać, ale nie da sobie rady z poważną książką. Więc jej z Małżonką czytamy. Panienka "dziecinne" książki rzuciła w kąt jakie pół roku temu i teraz kończymy 5 tom Harryego Pottera, a że nie zdażą wydać tomu 6 zanim skończymy, to zacniemy "Drużynę Pierścienia" Tolkiena. Odpowiedz Link
zeppelia Re: To co moja córcia... 12.05.05, 21:06 no prosze, ja jeszcze na etapie Motylka Teofilka ale jeszcze 2-3 latka i i będzie Harry Potter, na razie namiętnie ogląda film.. Odpowiedz Link
rene8 Re: Powiedzmy to co musze:-( 12.05.05, 21:07 Ale 'Stosunki międzynarodowe" nadal nabierają "mocy urzędowej"..a egzamin tuż tuż. Na razie to ja czytam to co Wy piszecie Wciąga niesamowicie! A wogóle U.Eco kojarzy mi się z czymś mrocznym? No musze sięgnąć po tę jego rośmieszywjkę! Odpowiedz Link
h8red Cussler 12.05.05, 21:12 Skończyłem wczoraj ostatnie dzieło popełnione przy współudziale drugiego autora. To już nie to samo co Dirk Pitt... Odpowiedz Link
maciek2406 Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 21:42 Ja obecnie czytam "Inny Chłopiec" Willy Russell Odpowiedz Link
skiela1 Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 22:03 Z mloda czytam "Romeo i Julia",przerabiaja teraz w szkole i jakos jej ten jezyk nie przypadl do gustu a mnie to juz w ogole no ale staram sie Odpowiedz Link
lady.oracle Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 22:04 Czytałam w autobusie listy Herberta i Elzenberga. Odpowiedz Link
sloggi Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 22:06 Zaczynam pożyczone od Maćka2406 "Milczenie owieczek" Kazi Szczuki. Odpowiedz Link
maciek2406 Re: co czytacie drodzy salonowicze? 15.09.05, 22:48 czytam ksiązke o Ewie błaszczyk i jej córeczkach przejmująca ksiażka nie kiedy aż łża się zakręci w oku. Odpowiedz Link
wedrowiec2 Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 22:16 Joseph Dunn "Jak sobie radzić z uciążliwymi ludźmi". Odpowiedz Link
rene8 Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 22:23 wedrowiec2 napisała: > Joseph Dunn "Jak sobie radzić z uciążliwymi ludźmi". Jakies dobre rady? Chętnie wysłucham. Odpowiedz Link
wedrowiec2 Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 22:32 "Kontrola powinna mieć pierwszeństwo przed troska. Najpierw należy wprowadzić mechanizmy kontroli. Później mozna nawiązać bardziej opiekuńczą relację." Odpowiedz Link
rene8 Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 22:41 Doczytałaś jak się je wprowadza? Bo mnie to wprowadzja w..furie Odpowiedz Link
wedrowiec2 Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 22:43 Nie wiem, co Ciebie wprowadza w furię, ale mnie własnie wprowadzili w nią admini Forum Zdrowie, każąc logować się pisującym tam ludziom forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22&w=23844602&v=2&s=0 Odpowiedz Link
zettrzy Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 23:28 "Fun in a Chinese laundry" Sternberga, o pardą von Sternberga, jakos filmy mu wychodzily lepiej niz slowo pisane Odpowiedz Link
groha Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 23:49 Właśnie skończyłam czytać o ściśle tajnym życiu Ryszarda Kuklińskiego Benjamina Weisera i muszę odpocząć przy Chmielewskiej. Odpowiedz Link
tomek854 Re: co czytacie drodzy salonowicze? 13.05.05, 00:04 Ja czytam na przemian: Szczepan Szczeniowski "Fizyka Doświadczalna VI - Fizyka Jądra i cząstek elementarnych" Lothar-Gunter Buchheim "Okręt" A wczoraj u dziewczyny byłem, to łyknąłem "Autostopem przez galaktykę" które jej kupiłem niedawno, bo to fajna książka (Douglas). Ona tymczasem prawie zdążyła się przygotować do wyjścia z domu... (żartuję, wieczorem czytałem ) Odpowiedz Link
grudniowe.slonko Re: Cos nowego ? 14.09.05, 18:20 Obecnie biografię Marii Callas, ale żeby skończyć to będę musiała chyba uszkodzić na chwilę komputer, bo ostatnio wolne chwilę spedzam przed monitorem Odpowiedz Link
lady.oracle Re: Cos nowego ? 14.09.05, 18:33 Usiłuję czytać o javie i javascrpcie i "odpowiedzi na pytania z rozmów kwalifikacyjnych" ale chyba pójdę spać. Odpowiedz Link
lady.oracle Re: Cos nowego ? 14.09.05, 18:37 Jestem zmęczona mam wszystkeigo dosyć nawet narzekać nie mogę bo ktoś nazwał mnie maruderem i malkontentem Odpowiedz Link
grudniowe.slonko Re: Cos nowego ? 14.09.05, 18:44 Ponarzekaj sobie, klawiatura przyjmie wszystko Odpowiedz Link
zdzicha Re: co czytacie drodzy salonowicze? 14.09.05, 19:13 Wczoraj skończyłam "Open Veins of Latin America", zaczęłam "Da Vinci Code" i chyba jutro skończę, a potem muszę skombinować coś o historii Malty. Odpowiedz Link
mateuszwierzbicki Re: co czytacie drodzy salonowicze? 14.09.05, 20:08 ,,Czarodziejską świnię" T. Manna, ,,Świniak z Lublina" Singera, ,,Imię świni" U. Eco, ,,Nieznośna lekkość świniaka" M. Kundery, ,,Blaszany świniak" G. Grassa oraz ostatnio słuchałem Mozarta ,,Uprowadzenie z chlewika". Odpowiedz Link
very_famous Re: co czytacie drodzy salonowicze? 14.09.05, 20:10 "Billy Milligan". Książka o facecie o 24 osobowościach. Opisane na faktach. Odpowiedz Link
zettrzy Re: co czytacie drodzy salonowicze? 14.09.05, 20:24 "The Dante Club" Matthew Pearla... az dziw bierze ze ciagle ktos potrafi tak pisac Odpowiedz Link