Dodaj do ulubionych

co czytacie drodzy salonowicze?

12.05.05, 20:56
wałkuję już chyba 5 raz "Zapiski na pudełku od zapałek" U. Eco i nadal śmieję
sie w głos
Obserwuj wątek
    • frida2 Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 20:59
      Aktualnie męczę artykuł "Fenomenologia literatury" Ingardena uncertain
    • chaladia To co moja córcia... 12.05.05, 21:02
      Córcia ma lat 6½ i sama nie czyta. To znaczy pojedyńcze literki już potrafi
      czytać, ale nie da sobie rady z poważną książką.
      Więc jej z Małżonką czytamy. Panienka "dziecinne" książki rzuciła w kąt jakie
      pół roku temu i teraz kończymy 5 tom Harryego Pottera, a że nie zdażą wydać
      tomu 6 zanim skończymy, to zacniemy "Drużynę Pierścienia" Tolkiena.
      • zeppelia Re: To co moja córcia... 12.05.05, 21:06
        no prosze, ja jeszcze na etapie Motylka Teofilka ale jeszcze 2-3 latka i i
        będzie Harry Potter, na razie namiętnie ogląda film..smile
      • rene8 Re: Powiedzmy to co musze:-( 12.05.05, 21:07
        Ale 'Stosunki międzynarodowe" nadal nabierają "mocy urzędowej"..a egzamin tuż
        tuż.
        Na razie to ja czytam to co Wy piszeciesmile
        Wciąga niesamowicie!

        A wogóle U.Eco kojarzy mi się z czymś mrocznym?
        No musze sięgnąć po tę jego rośmieszywjkę!
    • h8red Cussler 12.05.05, 21:12
      Skończyłem wczoraj ostatnie dzieło popełnione przy współudziale drugiego autora.
      To już nie to samo co Dirk Pitt...
    • maciek2406 Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 21:42
      Ja obecnie czytam "Inny Chłopiec" Willy Russell
    • skiela1 Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 22:03
      Z mloda czytam "Romeo i Julia",przerabiaja teraz w szkole i jakos jej ten jezyk
      nie przypadl do gustu a mnie to juz w ogole no ale staram siesmile
    • lady.oracle Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 22:04
      Czytałam w autobusie
      listy Herberta i Elzenberga.
    • sloggi Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 22:06
      Zaczynam pożyczone od Maćka2406 "Milczenie owieczek" Kazi Szczuki.
      • maciek2406 Re: co czytacie drodzy salonowicze? 15.09.05, 22:48
        czytam ksiązke o Ewie błaszczyk i jej córeczkach przejmująca ksiażka nie kiedy
        aż łża się zakręci w oku.
    • wedrowiec2 Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 22:16
      Joseph Dunn "Jak sobie radzić z uciążliwymi ludźmi".
      • rene8 Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 22:23
        wedrowiec2 napisała:

        > Joseph Dunn "Jak sobie radzić z uciążliwymi ludźmi".

        Jakies dobre rady?
        Chętnie wysłucham.
        • wedrowiec2 Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 22:32
          "Kontrola powinna mieć pierwszeństwo przed troska. Najpierw należy wprowadzić
          mechanizmy kontroli. Później mozna nawiązać bardziej opiekuńczą relację."
          • rene8 Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 22:41
            Doczytałaś jak się je wprowadza?

            Bo mnie to wprowadzja w..furie
            • wedrowiec2 Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 22:43
              Nie wiem, co Ciebie wprowadza w furię, ale mnie własnie wprowadzili w nią
              admini Forum Zdrowie, każąc logować się pisującym tam ludziomsad
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22&w=23844602&v=2&s=0
    • zettrzy Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 23:28
      "Fun in a Chinese laundry" Sternberga, o pardą von Sternberga, jakos filmy mu
      wychodzily lepiej niz slowo pisane
    • groha Re: co czytacie drodzy salonowicze? 12.05.05, 23:49
      Właśnie skończyłam czytać o ściśle tajnym życiu Ryszarda Kuklińskiego Benjamina
      Weisera i muszę odpocząć przy Chmielewskiej.
      • tomek854 Re: co czytacie drodzy salonowicze? 13.05.05, 00:04
        Ja czytam na przemian:
        Szczepan Szczeniowski "Fizyka Doświadczalna VI - Fizyka Jądra i cząstek elementarnych"
        Lothar-Gunter Buchheim "Okręt"

        A wczoraj u dziewczyny byłem, to łyknąłem "Autostopem przez galaktykę" które jej kupiłem niedawno, bo to fajna książka (Douglas). Ona tymczasem prawie zdążyła się przygotować do wyjścia z domu... big_grin (żartuję, wieczorem czytałem tongue_out)
    • skiela1 Cos nowego ? 14.09.05, 16:22
      Na dlugie jesienne wieczory?
      • grudniowe.slonko Re: Cos nowego ? 14.09.05, 18:20
        Obecnie biografię Marii Callas, ale żeby skończyć to będę musiała
        chyba uszkodzić na chwilę komputer, bo ostatnio wolne chwilę spedzam przed
        monitoremsad
        • lady.oracle Re: Cos nowego ? 14.09.05, 18:33
          Usiłuję czytać o javie i javascrpcie
          i "odpowiedzi na pytania z rozmów kwalifikacyjnych"
          ale chyba pójdę spać.
          • grudniowe.slonko Re: Cos nowego ? 14.09.05, 18:35
            Lady... o tej porze spać ???
            • lady.oracle Re: Cos nowego ? 14.09.05, 18:37
              Jestem zmęczona
              mam wszystkeigo dosyć
              nawet narzekać nie mogę
              bo ktoś nazwał mnie maruderem i malkontentem sad
              • grudniowe.slonko Re: Cos nowego ? 14.09.05, 18:44
                Ponarzekaj sobie, klawiatura przyjmie wszystko wink
    • zdzicha Re: co czytacie drodzy salonowicze? 14.09.05, 19:13
      Wczoraj skończyłam "Open Veins of Latin America", zaczęłam "Da Vinci Code" i
      chyba jutro skończę, a potem muszę skombinować coś o historii Malty.
    • mateuszwierzbicki Re: co czytacie drodzy salonowicze? 14.09.05, 20:08
      ,,Czarodziejską świnię" T. Manna, ,,Świniak z Lublina" Singera, ,,Imię świni"
      U. Eco, ,,Nieznośna lekkość świniaka" M. Kundery, ,,Blaszany świniak" G. Grassa
      oraz ostatnio słuchałem Mozarta ,,Uprowadzenie z chlewika".
    • very_famous Re: co czytacie drodzy salonowicze? 14.09.05, 20:10
      "Billy Milligan". Książka o facecie o 24 osobowościach. Opisane na faktach.
    • zettrzy Re: co czytacie drodzy salonowicze? 14.09.05, 20:24
      "The Dante Club" Matthew Pearla... az dziw bierze ze ciagle ktos potrafi tak
      pisac
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka