Dodaj do ulubionych

Lot koszący

21.10.05, 11:55
Dziś dokonam lotu koszącego z Głogowa do Warszawy.
Już widzę te tłumy na mijanych stacjach, kwiaty, przemówienia, owacje i łzy szczęścia.
Obserwuj wątek
    • nowy_login73 Re: Lot koszący 21.10.05, 12:01
      ???
      należy się obawiać zagorożenia? z powietrza czy z ziemi??

      • sloggi Re: Lot koszący 21.10.05, 12:06
        Raczej z ziemi, żeby tylko do Poznania dotrzeć, dalej to juz prawie w domu.
    • rene8 Re: Lot koszący 21.10.05, 12:26
      A ja myślałam,ze narcyzy nie kwitną jesienią....
    • very_famous Re: Lot koszący 21.10.05, 13:13
      > Już widzę te tłumy na mijanych stacjach, kwiaty, przemówienia, owacje i łzy szc
      > zęścia.
      Dyzio marzyciel tongue_out
    • skiela1 Welcome home 21.10.05, 14:31
      na ZZ trzeba wywiesicsmile)
    • frida2 Re: Lot koszący 21.10.05, 21:51
      Lot koszący dobiega końca smile
      • skiela1 Re: Lot koszący 21.10.05, 23:23
        No ja nie wiem,jak on w tego Kmicica ......moze nie zdazyc albo poplacza mu sie
        drogi.Jak wlaczy sloneczko to bedziemy pewni,ze jest w domu, a tak?.....
        • frida2 Re: Lot koszący 22.10.05, 13:45
          Dotarł do domku bez problemów. Dzwonił, a ja jakaś półprzytomna byłam smile
    • skiela1 Re: Lot koszący 23.10.05, 04:35
      Czy dzis tez bedzie lot koszacy??..kierunek Warszawa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka