sloggi 21.10.05, 11:55 Dziś dokonam lotu koszącego z Głogowa do Warszawy. Już widzę te tłumy na mijanych stacjach, kwiaty, przemówienia, owacje i łzy szczęścia. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nowy_login73 Re: Lot koszący 21.10.05, 12:01 ??? należy się obawiać zagorożenia? z powietrza czy z ziemi?? Odpowiedz Link
sloggi Re: Lot koszący 21.10.05, 12:06 Raczej z ziemi, żeby tylko do Poznania dotrzeć, dalej to juz prawie w domu. Odpowiedz Link
rene8 Re: Lot koszący 21.10.05, 12:26 A ja myślałam,ze narcyzy nie kwitną jesienią.... Odpowiedz Link
very_famous Re: Lot koszący 21.10.05, 13:13 > Już widzę te tłumy na mijanych stacjach, kwiaty, przemówienia, owacje i łzy szc > zęścia. Dyzio marzyciel Odpowiedz Link
skiela1 Re: Lot koszący 21.10.05, 23:23 No ja nie wiem,jak on w tego Kmicica ......moze nie zdazyc albo poplacza mu sie drogi.Jak wlaczy sloneczko to bedziemy pewni,ze jest w domu, a tak?..... Odpowiedz Link
frida2 Re: Lot koszący 22.10.05, 13:45 Dotarł do domku bez problemów. Dzwonił, a ja jakaś półprzytomna byłam Odpowiedz Link
skiela1 Re: Lot koszący 23.10.05, 04:35 Czy dzis tez bedzie lot koszacy??..kierunek Warszawa. Odpowiedz Link