hiroszima13 11.06.06, 17:19 kubek zielonej herbaty z opuncją i Grechuta w tle )) szkoda, że nie mam wygodnego fotela w domu Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
c.kapturek Re: Pełny brzuszek :P 11.06.06, 20:21 herbatniki, herbata z róży, słońce, słuchawki i remixy dm lol2 Odpowiedz Link
c.kapturek Re: Pełny brzuszek :P 11.06.06, 20:22 słońce już znaczy się prawie zachodzi ;D Odpowiedz Link
f.l.y Re: Pełny brzuszek :P 12.06.06, 12:32 pojadłam, popiłam..... zawiązuję sadełko... Odpowiedz Link
rene8 Re: Pełny brzuszek :P 12.06.06, 12:55 Schudłam 5 kilo w miesiac. Nie stosując drakońskich diet. Więc teraz żeby mieć pełny brzuszek wystarczają mi 2 pomidorki. A w tej chwili jestem po 0,5 litra..... Kefiru Odpowiedz Link
kriss67 Re: Pełny brzuszek :P 12.06.06, 13:09 Hejka Rene A jaką diete stosujesz? Tak w paru słowach? Pozdro Krzysztof Odpowiedz Link
f.l.y Re: Pełny brzuszek :P 12.06.06, 14:10 miłość odchudza.... chyba pora się zakochać /na nowo, rzecz jasna/ Odpowiedz Link
rene8 Re: Pełny brzuszek :P 12.06.06, 14:31 Hej Kriss Nie stosuję "jakiejś" diety. Zaczęłam jeść reguralnie,mało pieczywa, ziemniaków. Uwielbiam warzywa i owoce. Więc na obiad zjadam miskę pomidorów,albo sałtke grecką. Kalafiory, brokuły. Niedługo sezon na fasolke szparagową. No i oczywiście truskawki Ale nie odmawiam sobie weekendowego grila. Ale przede wszystkim duzo ruchu. W końcu mamy sezon rowerowy pozdrawiam Renia. Odpowiedz Link
sezon.ogorkiewicz Re: Pełny brzuszek :P 15.06.06, 02:47 A moje zielone malenstwa glodne. A moze nie? Odpowiedz Link
skiela1 Re: Pełny brzuszek :P 03.07.06, 01:00 az za bardzo... truskawki,ogorki malosone i...wino) Odpowiedz Link