Dodaj do ulubionych

Pełny brzuszek :P

11.06.06, 17:19
kubek zielonej herbaty z opuncją i Grechuta w tle smile))
szkoda, że nie mam wygodnego fotela w domusad
Obserwuj wątek
    • skiela1 Re: Pełny brzuszek :P 11.06.06, 17:23
      Nic mi sie nie chce...nawet jesc.
      • hiroszima13 Re: Pełny brzuszek :P 11.06.06, 17:24
        Mnie tez już sie jeść nie chce wink
    • c.kapturek Re: Pełny brzuszek :P 11.06.06, 20:21
      herbatniki, herbata z róży, słońce, słuchawki i remixy dm lol2
      • c.kapturek Re: Pełny brzuszek :P 11.06.06, 20:22
        słońce już znaczy się prawie zachodzi ;D
        • f.l.y Re: Pełny brzuszek :P 12.06.06, 12:32
          pojadłam, popiłam.....
          zawiązuję sadełko...
          • rene8 Re: Pełny brzuszek :P 12.06.06, 12:55
            Schudłam 5 kilo w miesiac.
            Nie stosując drakońskich diet.
            Więc teraz żeby mieć pełny brzuszek wystarczają mi 2 pomidorki.

            A w tej chwili jestem po 0,5 litra.....
            Kefirusmile
            • kriss67 Re: Pełny brzuszek :P 12.06.06, 13:09
              Hejka Renesmile
              A jaką diete stosujesz?
              Tak w paru słowach?
              Pozdro
              Krzysztof
              • f.l.y Re: Pełny brzuszek :P 12.06.06, 14:10
                miłość odchudza....

                chyba pora się zakochać smile /na nowo, rzecz jasna/
                • rene8 Re: Pełny brzuszek :P 12.06.06, 14:31
                  f.l.y napisała:

                  > miłość odchudza....

                  smile)
              • rene8 Re: Pełny brzuszek :P 12.06.06, 14:31
                Hej Krisssmile
                Nie stosuję "jakiejś" diety.
                Zaczęłam jeść reguralnie,mało pieczywa, ziemniaków.
                Uwielbiam warzywa i owoce.
                Więc na obiad zjadam miskę pomidorów,albo sałtke grecką.
                Kalafiory, brokuły. Niedługo sezon na fasolke szparagową.
                No i oczywiście truskawkismile
                Ale nie odmawiam sobie weekendowego grila.
                Ale przede wszystkim duzo ruchu.
                W końcu mamy sezon rowerowysmile

                pozdrawiam Renia.
    • sezon.ogorkiewicz Re: Pełny brzuszek :P 15.06.06, 02:47
      A moje zielone malenstwa glodne. A moze nie?
    • skiela1 Re: Pełny brzuszek :P 03.07.06, 01:00
      az za bardzo...
      truskawki,ogorki malosone i...winosmile)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka