23.02.08, 11:29
...ety po węgiersku~

"Najlepszy kibel na Węgrzech" - to konkurs, będący częścią kampanii na rzecz
higieny w publicznych toaletach. Do internetowego głosowania zachęca Węgrów
reklama, w której właściciel sedesu traktuje go bez mała jak swoją... dziewczynę.

www.tvn24.pl/26086,1539426,0,1,wiadomosc.html
Obserwuj wątek
    • frida2 Re: ~Szal... 23.02.08, 12:02
      Kampania jak najbardziej na plus, ale ta reklama...
      smile
    • sibeliuss Re: ~Szal... 23.02.08, 17:32
      Szalet świadczy o ludziach.
      Niestety.
      • parachute Re: ~Szal... 23.02.08, 17:56
        dlaczego niestety?
        to że polski źle świadczy, z tym się zgodzę... choć z moich krótkich obserwacji
        wynika, że ich stan się chyba zmienia...nawet na lepsze
    • skiela1 Re: ~Szal... 24.02.08, 04:11
      Japonczykow chyba nikt nie 'pobije'tongue_out

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka