pampleluna
25.07.10, 14:38
byłam całe 2 tygodnie na 3 fazie i wróciłam na 2-gą po przytyciu
1,5kg.
Wczoraj na imprezie grillowej kolega biolog mnie uświadomił, że
arbuz jest warzywem, z rodziny dyniowatych...hm czy to oznacza, że
można go jeść w PW?:))) Jeśli tak to otwiera się przede mną cudowna
przyszłość ponieważ arbuzy kocham miłośćią wielką. Co Wy na to?