28.09.10, 11:17
zaczęłam dzisiaj, mam nadzieję, że na forum będziecie mnie wsperać bo niestety mam bardzo słabą "silną' wolę. A może też ktoś teraz zaczyna i się do mnie dołączy?
Obserwuj wątek
    • slonce12 Re: start 28.09.10, 11:19
      pwodzenia wiolek26
    • kasi-ka79 Re: start 28.09.10, 11:23
      ja dziś też zaczełam tą dietę na razie zjadłam serek light i puszkę tuńczyka w sosie własnym , zobaczymy czy wystarczy mi siły :)
      • rozmalinka Re: start 28.09.10, 11:27
        Ja zaczęłam wczoraj. Trzymajmy się świeżolki!!!
        • lilka208 Re: start 28.09.10, 11:37
          dziewczyny, dacie rade! trzymam za was kciuki i powodzenia!
    • jolusia2604 Re: start 28.09.10, 11:41
      Ja dopiero od poniedziałku – na razie zbieram „materiały”. Przez 5 dni diety nie chciałabym latać po sklepach. W sobotę jadę na duże zakupy – kupuję też grill elektryczny.
    • nancy_callahan Re: start 28.09.10, 14:33
      Powodzenia.
      A siła woli się na tej diecie bardzo poprawia.
      ja przed dietą nie mogłam zwalczyć miłości do makaronu, a teraz zostałam ekstremistką:)
      • romantic30 Re: start 28.09.10, 17:06
        czesc dziewczyny, ja zaczełam w ubiegły czwartek, takze tez poczatek, trzymajmy sie razem:)pozdrawiam
    • 23awe01 Re: start 29.09.10, 08:42
      zaczynam dzisiaj - wszystkim na starcie (oraz sobie) życzę powodzenia
      • kasiakos1 Re: start 29.09.10, 10:50
        J zaczęłam w poniedziałek 27. Obym wytrzymała. Poprzednio dałam ciała po I fazie. Powodzenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka