wiolek26 28.09.10, 11:17 zaczęłam dzisiaj, mam nadzieję, że na forum będziecie mnie wsperać bo niestety mam bardzo słabą "silną' wolę. A może też ktoś teraz zaczyna i się do mnie dołączy? Link Zgłoś Obserwuj wątek
kasi-ka79 Re: start 28.09.10, 11:23 ja dziś też zaczełam tą dietę na razie zjadłam serek light i puszkę tuńczyka w sosie własnym , zobaczymy czy wystarczy mi siły :) Link Zgłoś
lilka208 Re: start 28.09.10, 11:37 dziewczyny, dacie rade! trzymam za was kciuki i powodzenia! Link Zgłoś
jolusia2604 Re: start 28.09.10, 11:41 Ja dopiero od poniedziałku – na razie zbieram „materiały”. Przez 5 dni diety nie chciałabym latać po sklepach. W sobotę jadę na duże zakupy – kupuję też grill elektryczny. Link Zgłoś
nancy_callahan Re: start 28.09.10, 14:33 Powodzenia. A siła woli się na tej diecie bardzo poprawia. ja przed dietą nie mogłam zwalczyć miłości do makaronu, a teraz zostałam ekstremistką:) Link Zgłoś
romantic30 Re: start 28.09.10, 17:06 czesc dziewczyny, ja zaczełam w ubiegły czwartek, takze tez poczatek, trzymajmy sie razem:)pozdrawiam Link Zgłoś
23awe01 Re: start 29.09.10, 08:42 zaczynam dzisiaj - wszystkim na starcie (oraz sobie) życzę powodzenia Link Zgłoś
kasiakos1 Re: start 29.09.10, 10:50 J zaczęłam w poniedziałek 27. Obym wytrzymała. Poprzednio dałam ciała po I fazie. Powodzenia Link Zgłoś