anyaw73 04.02.05, 06:24 to sie juz chyba spotkamy co????? Cos sie nam forum rozroslo ostatnio :) Marxx ty jako admi masz cos zazadzic i juz. Kto jest za????????? reka do gory!!!!!!! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tenzinn Re: Na 7000 04.02.05, 13:51 Ja jak zwykle jestem za!!!! Pozostaje tylko poczekac na wpisy reszty i ustalic miejsce i date. Odpowiedz Link
anyaw73 Re: Na 7000 07.02.05, 06:10 No ale trzeba jeszcze 7000 na stukac Panowie i Panie :) Odpowiedz Link
mrozosia Re: Na 7000 07.02.05, 21:41 jeszcze 57 i moze dojdzie do spotkania.... pisz...pisz...piszcie!! Odpowiedz Link
tenzinn Re: Na 7000 07.02.05, 21:56 Chcialem przypomniec ze ten kto ustrzeli 7000 posta ma piwo u admina:) To stary zwyczaj:P Odpowiedz Link
marxx Re: Na 7000 07.02.05, 22:00 gówno prawda! wszyscy musza adminowi postawic!!! hej ho hej ho chyba juz niedlugo impreza m Odpowiedz Link
tenzinn Re: Na 7000 07.02.05, 22:03 Za brzydkie wyrazanie sie na forum admin stawia wszystkim piwo:) Odpowiedz Link
marxx Re: Na 7000 08.02.05, 00:16 Jak ja Ciebie dorwe Tenzinn to zrobie Ci jesien sredniowiecza z tego... no...zapomnialem :( m Odpowiedz Link
anyaw73 Re: Na 7000 09.02.05, 20:37 Blisko, co raz blizej........ juz tylko 36 zostalo (chyba) Odpowiedz Link
marxx Re: Na 7000 09.02.05, 23:49 jakie 36??? zostalo duuuzo mniej! Ale i tak nie bedzie to zrobione z powodu , ze tylko ja jestem na forum ! m Odpowiedz Link
tenzinn Re: Na 7000 10.02.05, 01:21 Marxx stawia dwa piwa buhahahahahahahahahahahahaha:)))))))))))) Odpowiedz Link
marxx Re: Na 7000 10.02.05, 05:14 Brawo Tenzinn I Valerec!!!! Macie u mnie zafundowany kurs (w bylym Interclubie) budowania zdan zlozonych! PS:mam tylko nadzieje, ze w ten sposob nie rozmawiacie na codzien. m ;) Odpowiedz Link