04.02.05, 06:24
to sie juz chyba spotkamy co?????
Cos sie nam forum rozroslo ostatnio :)
Marxx ty jako admi masz cos zazadzic i juz.
Kto jest za????????? reka do gory!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • tenzinn Re: Na 7000 04.02.05, 13:51
      Ja jak zwykle jestem za!!!!
      Pozostaje tylko poczekac na wpisy reszty i ustalic miejsce i date.
      • mrozosia Re: Na 7000 04.02.05, 15:21
        Ja tez!!!!!!
        :-))
        • smiechy.w.ciemnosci Re: Na 7000 04.02.05, 16:21
          Ja sie dostosuje.
          • anyaw73 Re: Na 7000 07.02.05, 06:10
            No ale trzeba jeszcze 7000 na stukac Panowie i Panie :)
    • mrozosia Re: Na 7000 07.02.05, 21:41
      jeszcze 57 i moze dojdzie do spotkania....
      pisz...pisz...piszcie!!
      • tenzinn Re: Na 7000 07.02.05, 21:56
        Chcialem przypomniec ze ten kto ustrzeli 7000 posta ma piwo u admina:)
        To stary zwyczaj:P
        • marxx Re: Na 7000 07.02.05, 22:00
          gówno prawda!
          wszyscy musza adminowi postawic!!!


          hej ho hej ho chyba juz niedlugo impreza

          m
          • tenzinn Re: Na 7000 07.02.05, 22:03
            Za brzydkie wyrazanie sie na forum admin stawia wszystkim piwo:)
            • marxx Re: Na 7000 08.02.05, 00:16
              Jak ja Ciebie dorwe Tenzinn to zrobie Ci jesien sredniowiecza z tego...
              no...zapomnialem :(

              m
    • anyaw73 Re: Na 7000 09.02.05, 20:37
      Blisko, co raz blizej........ juz tylko 36 zostalo (chyba)
      • marxx Re: Na 7000 09.02.05, 23:49
        jakie 36??? zostalo duuuzo mniej! Ale i tak nie bedzie to zrobione z powodu ,
        ze tylko ja jestem na forum !

        m
        • valerec Re: Na 7000 10.02.05, 01:15
          4 zostalo
          • valerec Re: Na 7000 10.02.05, 01:16
            3
            • valerec Re: Na 7000 10.02.05, 01:16
              2
              • valerec Re: Na 7000 10.02.05, 01:16
                1
                • valerec Re: Na 7000 10.02.05, 01:17
                  8000!!!!!!!!!!!!
                • tenzinn Re: Na 7000 10.02.05, 01:17
                  i wszystko
                  • valerec Re: Na 7000 10.02.05, 01:18
                    7000 mialo byc anie 8000.))))))))
                    • valerec Re: Na 7000 10.02.05, 01:20
                      tenzinn to chyba remis?
                    • tenzinn Re: Na 7000 10.02.05, 01:20
                      no i co teraz??
                      • tenzinn Re: Na 7000 10.02.05, 01:21
                        Marxx stawia dwa piwa buhahahahahahahahahahahahaha:))))))))))))
                      • valerec Re: Na 7000 10.02.05, 01:21
                        napisalem..remis)))
                        • valerec Re: Na 7000 10.02.05, 01:22
                          po 2 na lebka!!!!!!!!!!!!!!!!
                        • tenzinn Re: Na 7000 10.02.05, 01:23
                          Jedno piwo jest dla mnie:))
                          • marxx Re: Na 7000 10.02.05, 05:14
                            Brawo Tenzinn I Valerec!!!!
                            Macie u mnie zafundowany kurs (w bylym Interclubie) budowania zdan zlozonych!

                            PS:mam tylko nadzieje, ze w ten sposob nie rozmawiacie na codzien.

                            m

                            ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka