skajstop
21.06.06, 21:05
Nie wiem jak Wy, ale ja czasem mam ochotę porozmawiać o pisaniu, wydawaniu, o
wydawcach, autorach, etc.
Jednak w wątkach, gdzie ktoś prosi o radę, albo toczy się dyskusja na
określony temat, nie jest to wygodne.
Zakładam więc odrębny wątek, który z założenia będzie sobie żył, o ile ktoś
zechce rozmawiać :) zasada jest prosta: żaden offtop nie będzie krytykowany.
Zero ingerencji, chyba że ktoś się zapomni i naubliża dyskutantowi :)
No to zakładam, spróbuję zaraz przyszpilić, reszta w Waszych klawiaturach :-)