skajstop
09.10.08, 13:13
Forum wymaga zmian. I tak zmienił się nieco jego charakter, pora więc
wprowadzić różne nowe pomysły - a zatem, wpisujcie w ten wątek, czego
oczekujecie, a jeśli ktoś nie chce publicznie tego robić, niech pisze na mój
gazetowy adres.
Zaznaczam: nie mam na myśli moderowania, to osobny problem, nad którym
rozmyślam i coś zaproponuję w listopadzie.
Skaj