uwierz_w_to 06.01.13, 19:28 Koleś jest zajebisty:D ta w tym sklepie zdębiała:D buhaha www.youtube.com/watch?v=3thwmzqD3bY Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
uwierz_w_to Re: buhahaha 06.01.13, 19:44 Daje mu 100 punktów nawet żona sie nie kapneła:) Odpowiedz Link Zgłoś