06.01.13, 19:28
Koleś jest zajebisty:D ta w tym sklepie zdębiała:D buhaha

www.youtube.com/watch?v=3thwmzqD3bY
Obserwuj wątek
    • uwierz_w_to Re: buhahaha 06.01.13, 19:44
      Daje mu 100 punktów nawet żona sie nie kapneła:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka