07.09.05, 08:36
Dzięki Ci Venus za to, co napisałaś. Podniosło mnie to trochę na duchu - mam
świadomość, że nie ja jedna borykam się z takimi odczuciami.
I dziękuję za tyle informacji - widzę, że jesteś kompendium wiedzy n/t
migreny.
Cieszę się, że znalazłam to Forum - zawsze to trochę raźniej i można wiele
się dowiedzieć.
Dzięki Tobie i innym zaczęłam kurację magnezem, ale aptekarka doradziła mi
Magnefar B6 jako najlepszy na migreny (duża dawka magnezu i tani, polski lek.
Pozdrowienia
Obserwuj wątek
    • venus22 Re: Do Venus 07.09.05, 20:59
      Ciesze sie, ze moglam pomoc, Kajteczko. Pamietaj, masz chorobe neurologiczna,
      masz rozne objawy i nie masz nad tym specjalnie kontroli.
      Trzeba traktowac sie i cie jak chorego.

      mam nadzieje ze magnez pomoze. Nie jest to cudowny lek na migrene ale zawsze
      cos moze poprawic.


      Venus

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka