kajteczek
07.09.05, 08:36
Dzięki Ci Venus za to, co napisałaś. Podniosło mnie to trochę na duchu - mam
świadomość, że nie ja jedna borykam się z takimi odczuciami.
I dziękuję za tyle informacji - widzę, że jesteś kompendium wiedzy n/t
migreny.
Cieszę się, że znalazłam to Forum - zawsze to trochę raźniej i można wiele
się dowiedzieć.
Dzięki Tobie i innym zaczęłam kurację magnezem, ale aptekarka doradziła mi
Magnefar B6 jako najlepszy na migreny (duża dawka magnezu i tani, polski lek.
Pozdrowienia