pajdeczka
21.11.03, 14:29
Pod jakim piszesz tutaj nickiem? Jesteś żałosnym, ludzkim wypierdkiem. Nie
potrafisz nawet pisać pod jednym imieniem ? Czego się boisz? Prawdy? Prawda
boli, ale to jedyna droga, żeby zachować twarz. A trudno zachować coś, co się
już dawno straciło.
Przepraszam wszystkich fanów Dekamerona, ale jestem zbulwersowana.