Dodaj do ulubionych

Franca Podomka też tu bywa?

21.11.03, 14:29
Pod jakim piszesz tutaj nickiem? Jesteś żałosnym, ludzkim wypierdkiem. Nie
potrafisz nawet pisać pod jednym imieniem ? Czego się boisz? Prawdy? Prawda
boli, ale to jedyna droga, żeby zachować twarz. A trudno zachować coś, co się
już dawno straciło.
Przepraszam wszystkich fanów Dekamerona, ale jestem zbulwersowana.
Obserwuj wątek
    • betty-bt Re: Franca Podomka też tu bywa? 21.11.03, 14:32
      czesc :)))
      a gdzies tu podomkowca widziala?
      • pajdeczka Re: Franca Podomka też tu bywa? 21.11.03, 14:46
        betty-bt napisała:

        > czesc :)))
        > a gdzies tu podomkowca widziala?
        >
        Właśnie przed chwilą założyła wątek na FK , w którym rzekomo mnie przeprasza za
        cyborga, którym mnie wczoraj obdarowała. A pisałam o tym dzisiaj tylko tutaj,
        więc skąd się dowiedziała? Nawet nie wiecie, że Podomka to jedna z Was.
        • aguszak Paj 21.11.03, 14:49
          Dekameron jest otwrtym forum, tylko wpisywać się mogą "dopuszczeni", tak więc
          dla różnych sfrustrowanych jednostek jest to świetna pożywka, bo mogą sobie
          poczytać, ba! nawet skopiować...
          Już dawno postulowałam o zamknięcie forum, ale dekameronowa kompanija nie
          chce...
        • aankaa jak to dobrze, że leniwa jestem 21.11.03, 14:49
          i nie chciało mi się zakładać innego (oprócz n_b) konta :))
        • betty-bt Re: Franca Podomka też tu bywa? 21.11.03, 14:56
          ma mozliwosc czytania i z niej korzysta. zreszta nie tylko ona. mam spory
          fanklub. juz sie przestraszylam, ze tu jest :)
    • anahella Re: Franca Podomka też tu bywa? 21.11.03, 14:57
      Forum nie jest ukryte tylko zamkniete, a to daje takie efekt, ze kazdy moze
      czytac a pisac tylko wpisani.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka