madzia301
12.01.05, 08:51
Aggulku, wybacz mi, że pytam o takie proste sprawy, ale dopiero zaczynam i
wszystko jest dla mnie nowe i zagmatwane. To mój pierwszy cykl starań,
lekarka kazała mi próbować między 10-12 (-3)dc., ale na forum dziewczyny
piszą, że przeważnie miały owu. w późniejszym okresie, no i co oznacza to -3?
W drugim cyklu kazała mi przyjść na USG między 12-14 dc., czyli rozumiem już
po owulacji, ale po co tak późno? Zawsze jestem tak zdenerwowana w trakcie
wizyty, że zapominam o wszystkim, czego chcę się dowiedzieć, a potem nie wiem
co się ze mną dzieje i czuję się jak przedmiot, a nie podmiot badań. Wybacz
głupie pytania, ale chciałabym wiedzieć co ze mną robią. Dziękuję. Magda