bodzio49
21.02.04, 09:03
Wkleiłem właśnie zdjęcia LX - słodziutkie. Do albumu "My i nasi najbliżsi"
Tylko nie widać od razu. Tylu nas już tam że przeniosło na drugą stronę. W
lewym górnym rogu zmienia się stronę na page 2.
Jeśli komuś jeszcze pomóc to przysyłajcie zdjęcia. Pozdrawiam.