mammaja
08.02.05, 11:04
Staram sie pomoc osobie, ktora wlasciciele domu chca "wysadzic na bruk".
Sprawa jest trudna - bo osoba w swojej naiwnosci dala sie oszukac i nie ma
prawa wlasnosci do lokalu, ktory sama dobudowala.Wszystko jest oparte na
tragedii - mieszkala z rodzicami konkubenta i synem, ktory niestety zginal w
wypadku.Opiekowala sie staruszkami.Ale nie zbierala kwitow wierzac "na slowo"
ze po ich smierci natapia rozliczenia i dostanie jakies pieniadze przed
wyprowadzeniem. Teraz - sprawa w sadzie i pewno nakaz eksmisji. Wczoraj
slyszlam w radio ze juz nie bedzie eksmisji na bruk.Czy ktos wie jak to jest?