Dodaj do ulubionych

Koniec Poirota...? :(

04.08.06, 02:07
Właśnie znalazłem na oficjalnym forum Agathy Christie fatalną informację -
potwierdzoną przez moderatora tego forum - że dalsze kręcenie serii Poirot
zostało zawieszone.
Poniżej link do tego posta i odpowiedzi Moderatora:
Koniec serialu...?

Mam nadzieje, że jednak będzie inaczej. Póki co, za radą Moderatora,
zapraszam chętnych do podpisywania przygotowanej petycji w tej sprawie do
angielskiej telewizji Granada. Na razie zebrano nieco ponad 400 podpisów.

http://www.petitiononline.com/Poirot06/petition.html
Obserwuj wątek
    • pink75 A czego nie ma? 05.08.06, 13:01
      A jakie utwory jeszcze nie zostały zekranizowane?
      • ulf_thorwaldsen Re: A czego nie ma? 05.08.06, 13:27
        > A jakie utwory jeszcze nie zostały zekranizowane?

        tu jest lista zrealizowanych (lub w realizacji) utworów z h. poirot:
        www.imdb.com/title/tt0094525/episodes
        pozdrawiam
        ulf
        • qbin2001 Re: A czego nie ma? 06.08.06, 21:07
          Katastrofa! :( :( :( jestem bardzo zawiedziony i smutny. zostało 12 powiesci z
          Poirotem do sfilommowania w tym Orient Express! ;( ;( ;(
          • ladyhawke12 Na stronie amercomu 07.08.06, 14:12
            na stronce amercomu nie ma zapowiedzi filmy z Poirotem czyzby mialo nie być.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka