kindov
04.08.06, 02:07
Właśnie znalazłem na oficjalnym forum Agathy Christie fatalną informację -
potwierdzoną przez moderatora tego forum - że dalsze kręcenie serii Poirot
zostało zawieszone.
Poniżej link do tego posta i odpowiedzi Moderatora:
Koniec serialu...?
Mam nadzieje, że jednak będzie inaczej. Póki co, za radą Moderatora,
zapraszam chętnych do podpisywania przygotowanej petycji w tej sprawie do
angielskiej telewizji Granada. Na razie zebrano nieco ponad 400 podpisów.
http://www.petitiononline.com/Poirot06/petition.html