Dodaj do ulubionych

czy to normalne?

26.01.12, 13:51
Kolejny raz mam do czynienia z taką sytuacją, że rodzina mojego m. przyjeżdża podczas mojej nieobecności,a zanim wrócę już ich nie ma. Sami z siebie rzadko przyjeżdżają, ale są takie sytuacje, że mam niezapowiedziane długie godziny w pracy i wtedy od razu są. Czy to jest normalne? Czuję się niezręcznie, jakby coś się odbywało za moimi plecami...jakbym była jakoś niemile widziana
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: czy to normalne? 29.01.12, 11:45
      Nie rozumiem. Bo skąd wiedzą, że Cię nie ma? Chyba że mąż dzwoni do nich i mówi "nie będzie jej przez kilka godzin, przyjeżdżajcie, to sobie poplotkujemy we własnym gronie".

Czyli jeżeli jest jakiś problem, to jest nim Twój mąż. O ile to nie przypadek. A może zamontowali podsłuch, albo kamerkę?
      • je_te Re: czy to normalne? 30.01.12, 09:21
        No ostatnio wygadał się, że mnie nie ma, to byli po kilkunastu minutach - sam mi to powiedział. Gdy wróciłam, już nikogo nie było, a co najlepsze - normalnie nie przychodzą mimo mojego zaproszenia. Taka sytuacja miała miejsce już wczesniej, ale potem to ucichło - może dlatego, że dłuższy czas nie miałam dodatkowych nadgodzin. On nie widzi w tym problemu, dla mnie to jakiś rodzaj ignorowania mnie i braku szacunku. Nie wiem, o czym rozmawiają, on mnie zbywa. Ale po prostu mam jakieś wrażenie dziwne, że nie jestem mile widziana w tym towarzystwie i że jego siostra nim manipuluje... Trudno mi cokolwiek jeszcze napisac, bo czuję, jakbym dostała czymś ciężkim...
        • horpyna4 Re: czy to normalne? 30.01.12, 15:25
          No to wymyśl sobie nadgodziny, wyjdź z domu, zaczaj się gdzieś w pobliżu i obserwuj. Jak się zjawią, to po kilku minutach wróć do domu. No i oczywiście ciesz się głośno, że nareszcie ich widzisz, bądź bardzo miła... oglądać miny takich gości w tej sytuacji - bezcenne. Jak będą chcieli wychodzić, to zatrzymuj. A jeżeli jednak szybko wyjdą, to powiedz mężowi, że wróciłaś tylko na chwilkę po coś potrzebnego w pracy i znów wychodzisz... ciekawe, czy zadzwoni, żeby wrócili. Oczywiście powtórz numer z zaczajeniem się. Jeżeli wrócą, wróć też. Tylko daj im chwilę na to żeby się rozsiedli wygodnie i zaczęli pić kawę.

Naprawdę możesz zrobić sobie świetną zabawę, od razu lepiej się poczujesz.
          • agusia3107 Re: czy to normalne? 31.01.12, 13:13
            Popieram...to chyba najlepszy sposób aby ich sprawdzić, rzeczywiście dziwna sytuacja. A tym bardziej, że mąż w taki sposób do tego podchodzi. Daj znać jak się sprawy potoczyły. Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka