Gość: Zelig
IP: *.subscribers.sferia.net
25.05.08, 20:17
Oglądałem ostatnio piekarnik Siemensa LiftMatic. Już go sobie wcześniej w
projekcie przewidziałem i to oglądanie było tak pro forma bardziej, tak przy
okazji, bo akurat trafiłem na niego na jednej z ekspozycji. Pogodziłem się
nawet z kosztami ;-), a tu... Pomysł fajny, ale objętość
b-e-z-n-a-d-z-i-e-j-n-a. Wielkość blachy jest jak połowa blachy z typowego
piekarnika wolnostającej kuchenki. Tam nie zmieści się nawet każde naczynie
żaroodporne (np. nasze największe...). Piernik Duża Blacha Delecty ;-) też
trzeba by robić na dwie raty. Niby można jeszcze piec na dwóch poziomach, ale
ja jakoś nie ufam takim kombinacjom. Hmmm... To chyba jest taka refleksja li
tylko... Albo informacja dla innych, aby jednak przed zakupem internetowym (bo
taki mi po głowie chodzi) jednak zobaczyć wszystko w naturze...