IP: *.eranet.pl 22.06.08, 23:48
Czy ktoś wie do czego służy jajowar ? Nazwa przyciągneła moją uwagę ;p gdzie
takie coś można kupić ?
Obserwuj wątek
    • linn_linn Re: Jajowar 23.06.08, 08:49
      Nie wiesz do czego sluzy i chcesz kupic? Sluzy zapewne do gotowania jajek.
      • Gość: osorio Re: Jajowar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.08, 10:32
        przydaje sie, jak gotujesz naraz po kilka jajek, np dla calej rodziny. albo jak
        lubicie jajka na miekko, bo dzieki niemu nigdy nie pomylisz minut. dla
        wielbicieli jajek przydatny sprzet.
        • Gość: Candy Re: Jajowar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.08, 10:39
          W takim razie super sprawa, a wiecie może gdzie najlepiej kupić ?
          • max19640904 Re: Jajowar 25.06.08, 16:59
            był teraz w plusie chyba
            • Gość: kochanica_krola Re: Jajowar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.08, 12:10
              a ile kosztuje takie cudo?
    • allija Re: Jajowar 29.06.08, 20:38
      kosztuje kilkadziesiąt złotych, ja kupiłam w sklaepie wysyłkowym.
      przydatne urzadzonko bo kiedy trzeba ugotować jaja to zawsze jakoś
      tak wychodzi, że nie odpowiedniego garnka. A jajowar zawsze stoi
      gotowy do pracy. Z tym, że mój wyłącza się bezpośrednio z gniazdka,
      nie ma wyłącznika przy samym urzadzeniu. Jest to dosyc niewygodne,
      polecam raczej z wyłącznikiem w samym urzadzeniu.
      • Gość: kochanica_krola Re: Jajowar IP: *.ksknet.pl 30.06.08, 20:16
        a w jakim sklepie i jaki masz model??
      • allija Re: Jajowar 15.07.08, 22:17
        ja kupiłam w quelle
        • Gość: Ajka Re: Jajowar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.08, 16:22
          A mozesz polecić jakiś wg Ciebie dobry model z tym wyłącznikiem ?
          • allija Re: Jajowar 27.07.08, 01:46
            też są e quelle z tego co widziałam, wejdź na ich stronę.
            • max19640904 Re: Jajowar 27.07.08, 19:32
              w sklepach typu Lidl były po ok 30 zł a w Avansie,Media M ok 50 zł.Polecam.Mają
              tez funkcję podtrzymywania ciepła.
              • Gość: hanui Re: Jajowar IP: *.eranet.pl 28.07.08, 10:28
                ja mam model princess classic, taki z nakladka, ze mozna tam tez warzywka
                potraktować parą.
                zamawiałam na agito, z przesyłką 70 coś złotych
                • Gość: Candy Re: Jajowar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.08, 10:41
                  Jak 70 zł to nie dużo, a jak się sprawuje ? I jak z przesyłką, bo ostatnio jak
                  zamawiałam sprzęt przez internet to paczka szła do mnie 2 tyg :/
                  • Gość: hanui Re: Jajowar IP: *.eranet.pl 28.07.08, 12:05
                    sprawuje się bez zarzutów jak narazie, choć oczywiście nie jest to sprzęt
                    pierwszej potrzeby i nie eksploatuje go codziennie i intensywnie. ale przydaje
                    się, gdy gotuje jajka do botwinki, albo na śniadanie.
                    co do zakupów - przesyłka szła 2 tygodnie???? strasznie dużo!! tutaj szła coś
                    około 3 dni, na następny dzień od zamówienia dostałam maila, że już wysłali
                    kurierem.
                    • Gość: Candy Re: Jajowar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.08, 12:15
                      To chyba zamówię z tego agito, a możesz mi wysłać linka do tego jajowara, który
                      Ty masz ?
                      • Gość: Candy Re: Jajowar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.08, 12:48
                        Mam nadzieję, że dzięki temu zaoszczędzę trochę czasu rano :)
                      • Gość: hanui Re: Jajowar IP: *.eranet.pl 29.07.08, 09:55
                        ja mam ten model, chyba najprostszy i stosunkowo tani:
                        www.agito.pl/jajowary/princess_classic_261908.1245.323577.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka